Modern Kadınların Dijital Platformu...
Erkeklerin Kadınlarda İlk Baktığı Yer Neresidir?

Erkeklerin Kadınlarda İlk Baktığı Yer Neresidir?

Erkeklerin kadınlara baktığında ilk dikkat ettikleri şey neler diye hiç merak ettiniz mi? Çoğu kadına bu soruyu sorduğumuzda göğüs, kalça gibi fiziki özellikleri söyleyecektir fakat bizim araştırmalarımıza göre bu durum çok farklı. Erkeklerin kadınlarda ilk baktığı yer neresidir? Hangi kokulardan hoşlanırlar? Hangi fiziki özellikler dikkat çeker? Parizyen ailesi olarak merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz..

Koku

Koku erkekleri en çok çeken ve etkileyen unsurlardan biridir. Çok çabuk etkisine kapılabiliyorlar ve sevdikleri kokuları kullanan kadınları daha çekici buluyorlar. Erkekler genellikle odunsu ve baharat notalı parfümlerin verdiği etkiyi daha cezbedici buluyorlar. En sevmedikleri koku ise şekerli ve ağır kokan parfümler.

Gülümseme

Güzel bir gülümseme, erkeklerin dikkat ettiği şeylerden biri. Gülümseyen bir kadının daha cazip ve cana yakın olduğu düşünülüyor. Ayrıca gülümseyen bir kadınla konuşmaya başlamanın daha kolay olduğunu söylediler.

Saçlar

Erkeklerin bir kadında en çok dikkat ettiği şeylerden biri uzun saç.. Bir çok erkek uzun ve dalgalı saçları çok güzel bulduğunu dile getirdi. 

Gözler

Erkeklerin büyük gözleri olan kadınları daha çekici buluyorlarmış. Küçük gözleriniz varsa doğru makyajla her şey mümkün! Onu etkilemek istiyorsanız, göz temasını uzun tutmaya çalışın. Bu şekilde bir size ilgisi olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Fizik

Biz kadınlar erkeklere kendimizi beğendirmek için sürekli zayıflama peşindeyiz. Fakat bu durum erkeklerin gözünde çok farklı. Erkekler daha çok balık etli, etine dolgun, kıvrım ve hatları belirgin kadınlardan hoşlanıyor.

Göğüsler

Belki erkeklerin ilk baktığı şey sanıyorsunuz ama yanılıyorsunuz; erkekler o kadar da yüzeysel değiller. Göğüslere, gülümseme ve gözlerden sonra dikkat ettiklerini söylediler. Ancak, zevkler farklıdır. Bir erkek için güzel olan, başka biri için çekici olmayabilir olmayabilir. Bu nedenle, göğüsleriniz hakkında endişelenmeyin sadece uygun iç çamaşırı giyin.

Kalçalar

Erkeklerin ilgisini genellikle dolgun kalçalı kadınlar çekiyor. Basenli kadınları daha seksi bulduklarını belirttiler. Bakış açıları karşısındakinin hedef noktasında olmadığı anda çaktırmadan kalçalara bir göz gezdiriyorlar. Kadınların bunu fark etmesi çoğu zaman pek mümkün olmuyor ancak erkekler bu fırsatı hiçbir zaman boş geçmiyor.

Kısacası erkekler bezim düşündüğüz gibi sadece fiziksel özelliklere bakmıyorlar. Tabi bu söylenilenler her erkek için farklılık gösterebilir. Genel olarak erkekler bakımlı kadınlardan hoşlanıyorlar.

Hoşunuza Gidebilecekler

Instagram

Kategorıler

×