Modern Kadınların Dijital Platformu...
2020 Parizyen Stil Giyim Tarzı

2020 Parizyen Stil Giyim Tarzı

Modanın ve tasarımın kalbi Paris’in Parizyen Stil Giyim Tarzını bilmeyen yoktur. Gösterişsiz, şık, sade ve rahat bir stil. Paris kadınlarının parizyen stilinden ilham alarak şık ve sade kombinler hazırlayabilirsiniz.

Öncelikle parizyen kadınları yaşam ve giyim tarzının detaylarını bilmek, inceliklerini öğrenmek gerekir. Geçtiğimiz sezonlarda en çok kullanılar parizyen stili bu senede bir çok kadının severek takip ettiği bir stil. Modanın başkenti olan Paris’te sık sık görebileceğin parizyen kadını stilinden ilham alarak sen de bir parizyen olabilirsin. Gelin şimdi Paris’in bir yaşam tarzı olarak benimsedikleri bu Parizyen tarza göz atalım..

2020 Parizyen Pantolon Modası

Geçmiş zamanlarda yalnızca kumaş pantolonun yer aldığı Parizyen stilde uzun zamandır kot pantolonlarda yer almaktadır. Parizyen tarzı en iyi şekilde yansıtacak kot ve kumaş pantolon modelleri sizin için özetledik.

Kot Pantolon

Parizyen stilinin olmazsa olmazı bir jean pantolon. Üstümüze tam oturan, vücut hatlarımızı iyi gösteren rahat bir kot pantolonu tüm stillerinizde kullanabilirsiniz. Yüksek bel veya düşük bel kotlarınızı atletlerle ve ceketlerle kombinleyebilirsiniz. Yüksek bel bir kot pantolonunu, basic tişörtle kombinleyip boynunuza bir fular ile parizyen stilini ön plana çıkarabilirsin.

Kumaş Pantolon

Kumaş pantolon her kadının dolabında olması gereken bir parçadır. Hem rahat hem de kurtarıcı bir parça olan kumaş pantolon basic tişörtle ve ceketle kombinlediğinde şık ve spor bir tarza sahip olacaksın. Güzel bir spor kemerle son dokunuşu yaptığında parizyen dokunuşunu yapmış olacaksınız.

Parizyen Stil Aksesuarlar

Bu yılda Parizyen stili yansıtmak için en önemli aksesuarlar sizinde tahmin edeceğiniz gibi Şapka ve Fularlar. Tarzınızı yansıtacak ve stiliniz öne çıkaracak Parizyen Stil şapkaları aşağıda görebilirsiniz.

Şapka

Fransız kadınlarının en sık kullandığı parçalar Şapkalar.. Parizyen stilinin en önemli aksesuarlarından biridir. Özellikle kış aylarında ve bahar aylarında Uzun kaban ve triko kazaklarla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Açık saçla kullanıldığında çok şık, enseden toplanmış dağınık topuzla kullanıldığında cool bir görüntüye sahip olacaksınız.

Fular

Parizyen bir stilim olsun diyorsanız fular kullanın. Parizyen kadınlar fularları pantolonlarına bağlayarak kemer olarak kullanır. Basic bir gömlek ve kot pantolonunu hareketlendirmek için pantolonun beline bir fular düğümleyerek parizyen stili elde etmiş olacaksınız.

Parizyen Kadınının Olmazsa Olmaz Parçaları

Parizyen Stili

Gardırobunda modası geçmeyecek ve mutlaka bulundurması gereken parçalar ise kaşmir kazak, siyah düz davet elbisesi, lacivert tonlarında kazak, beyaz gömlek, bir çift babet ayakkabı, topuklu ayakkabı ve farklı renklerde fularlar var. Çanta, ayakkabı ve fular gibi aksesuarlar ise parizyen kadının vazgeçilmezi!

Hoşunuza Gidebilecekler

Instagram

Kategorıler

×