Modern Kadınların Dijital Platformu...
Altın Yoğurt Kürü Nedir – Zayıflama İksiri Olarak Bilinen Altın Yoğurt Kürü Nasıl Yapılır

Altın Yoğurt Kürü Nedir – Zayıflama İksiri Olarak Bilinen Altın Yoğurt Kürü Nasıl Yapılır

Son günlerde zayıflama iksiri olarak anılan altın yoğurt kürü hakkında tüm bildiklerimizi sizinle paylaşmaya karar verdik. Altın yoğurt kürü nedir, nasıl yapılmalı ve nasıl uygulanmalıdır. Altın Yoğurt kürünün insan sağlığına zarar verecek bilinen bir yan etkisi var mıdır? Parizyen ailesi olarak sizler için bu kürü araştırdık..

Altın Yoğurt Kürü Nedir

Aslına bakarsanız hazırlaması ve malzemelerini bulması inanılmaz kolay olan, yoğurt ve birkaç baharatın karışımından oluşan bir kürdür. Herhangi bir marketten dahi edinebileceğiniz uygun fiyatları olan bu malzemeler belki de sizin hayatınızın değişim noktası olacak çünkü bu kürün zayıflamaya yardımcı etkisi tüm dünyada büyük yankı uyandırdı. 

ABD Tennesse Üniversitesinde yapılan bir araştırmaya  göre yağsız yoğurt zaten tek başına tüketildiğinde bile özellikle göbek bölgesindeki yağları yüzde 80’e kadar yakıyor. Son zamanlarda popülerleşen altın yoğurt tarifinin içerisinde zencefil, zerdeçal ve tarçın bulunmaktadır. Bu baharatlardan zencefil; yağ yakıcı özelliğe sahiptir ve zayıflamaya yardımcı baharatların başında gelir. Zerdeçal; hepimizin bildiği gibi hazmı kolaylaştırır ve özellikle vücuttaki ödemi atmaya yardımcı olur.  Tarçının tokluk hissi yarattığını ise aranızda bilmeyen yoktur diye düşünüyoruz. Tüm bunlara bakıldığında yoğurt zaten tek başına yağ yakıcıyken üzerine bu 3 baharatı da eklediğimizde çok daha hızlı kilo verdiriyor!

Altın Yoğurt Kürü Nasıl Yapılır

Malzemeler

Altın yoğurt kürü hazırlamak için kullanacağınız malzemeleri kolayca bulabilirsiniz.

  1. 3 yemek kaşığı yağsız yoğurt
  2. 1 çay kaşığı zeytinyağı
  3. 1 çay kaşığı tarçın
  4. 1 çay kaşığı zerdeçal
  5. 1/2 (yarım) çay kaşığı zencefil

Hazırlanışı

Tüm malzemeler karıştırılır.

15 gün boyunca sabah ve akşam yemeklerden 1 saat önce tüketilir ve üzerine 1 bardak su içilir. Maden suyu içerseniz eğer taha çabuk etkisini görürsünüz. 15 gün sonunda etkisini göreceksiniz 🙂

Altın Yoğurt Kürünün Zararları

Aslına bakarsanız bu kür sadece yağsız yoğurt ve günlük hayatımızda kullandığımız 3 baharattan oluşuyor. İnsan sağlığına zarar verecek hiçbir katkı maddesi içermiyor. Bilinen bir zararı olmamakla birlikte 3 gün kullanıp 3 gün ara verilmesi tavsiye ediliyor. Sizin baharatlara karşı alerjik bir durumunuz söz konusuysa elbette bu kürü uygulamadan önce doktorunuza danışmanızı tavsiye ediyoruz. Altın yoğurt kürü ile kısa zamanda zayıfladığınızı fark edeceksiniz, sizin gibi yakınlarınızın da bu kürden faydalanmasını isterseniz yazımızı hemen onlarla paylaşabilirsiniz.

Altın Yoğurt Nerede Satılır 

Set veya karışım halinde de baharatçılarda altın yoğurt kürü hazırlamak için gerekli malzemeleri bulabilirsiniz. Ama size tavsiyemiz malzemeleri karışım olarak almayınız. Set halinde altın yoğurt kürü malzemelerini satın alırsanız karışımınızı o denli doğru hazırlayabilirsiniz.

Altın Yoğurt Kürü Fiyatı

Altın Yoğurt Kürü Seti

Uygun bütçe ile sağlığınıza fayda sağlayabilecek olan bu karışımı birçok yerden satın alabilirsiniz. Altın Yoğurt Kürü Fiyatı Hayfene Baharat‘da oldukça uygun. Hem ısıl işlem görmemiş organik ürünler. Altın yoğurt kürü fiyatı : 39,90 TL

Instagram

Kategorıler

×