Modern Kadınların Dijital Platformu...
Aylık Burç Yorumları

Aylık Burç Yorumları

Parizyen aylık burç yorumları yayında! Astroloji uzmanımız Laçin Bilir, her ay burcunuzu yorumluyor. Bu ay burçları neler bekliyor? Burçlar bu ay nelere dikkat etmeli? Yeni bir aya başlamadan önce sizi nelerin beklediğini öğrenin.

Koç Burcu

Aralık 2019 – Geçen yıl boyunca, Jüpiter’in Yay burcundaki geçişi bilincinizi, ufkunuzu ve vizyonunuzu genişleterek uzun ve dolambaçlı bir yolculuğa çıkarmıştı sevgili koçlar. Şimdi, yeni yıla girmeden önce aşamalardan geçtiğiniz bu yolculuğunuz sizi zirveye çıkardı. Mars Aralık’ta Akrep’te ve daha önce güçsüz hissettiğiniz gücü geri almak için, kişisel ve finansal olarak güçlü bir dönüşümle diriliş aşaması içine girmenizi sağlayacak.

Jüpiter, ilk defa bugün Oğlak burcuna giriyor ve siz de büyük zaman harcayacaksınız. Oğlak burcu, mesleğinizle, kariyerinizle, kamusal imajınızla ve otorite ile ilişkileriyle ilgilenen onuncu evinizi diğer temalarla yönetir. Aylık burç yorumlarına göre Jüpiter’in Aralık ayında ve önümüzdeki yıl Oğlak burcunda bu temaların genişlemesini sağlayacak. Kariyerinizi bir üst seviyeye çıkarmak için çok büyük fırsatlar var. Bazıları için bu ebeveynlik sevinci anlamına gelebilir.

Seçeneklerinizi keşfedin, ancak gözünüzü sonunda elde edeceğiniz ödülde tutun. O zaman, sizi bir hedefe yaklaştıracak büyük bir adım olan akıllıca seçimler yapabilirsiniz.

Güneş, 21 Aralık’ta Oğlak’a girerek, gündönümünde oluşacak işaretler ve profesyonel bir durum doruğa ulaşacak. Yaşam hedeflerinizin stoklarını alın. Başarı ve başarısızlığı çevreleyen ve geliştirdiğiniz her türlü tutkuyu bilinçli bir şekilde serbest bırakın.

Oğlak burcunda, yirmi beşinci yıldaki yeni ay ve halka şeklindeki güneş tutulması, güç ve daha büyük bir sorumluluk pozisyonuna adım atan büyük ve yeni bir profesyonel döngüye giriyorsunuz. 

Asıl hedeflerinize ulaşın ve dürüstlüğünüze bağlı kalın.Bu sizin mirasınız ve dünyaya armağanınızdır.

Zorlu günler: 8, 22, 25

Boğa Burcu

Aralık 2019 – 2 Aralık’ta, büyüme ve genişleme gezegeni Jüpiter, Oğlak’ta Venüs’e katılarak dünyanızı, ufkunuzu ve bilincinizi genişletiyor sevgili boğalar. Oğlak burcu, “bilinen sınırlar boyunca her şeyi” ele alan grafiğinizin dokuzuncu evine hükmediyor: uluslararası ilişkiler, seyahat, yabancı ülkeler, kültürler, diller, yüksek öğretim, hukuk, yayıncılık ve en üst düzeyde maneviyat. Jüpiter büyüdüğü için önümüzdeki yıllarda bu alanlarda genişleme bekleyebilirsiniz.

Jüpiter ve dokuzuncu ev, her türlü yolculuğu temsil ediyor ve Aralık, gelecek yılki yolculuğunuza bir bakış atıyor. Ne kadar yükseğe tırmanırsanız, düşüş o kadar uzak olur, bu yüzden her şeyden önce bütünlüğünüze bağlı kalmanız önemlidir.

Aylık burç yorumlarına göre, yaşamınızda daha fazla anlam aradığınız bir zaman ve yapılması gereken değerli keşifler var. Ancak bu, bildiğiniz şeyleri ve dünyanın nasıl çalıştığını düşündüğünüzü çevreleyen yüzeysel koşullandırmayı bırakmanız anlamına gelecektir. O zaman daha büyük bir gerçeği keşfedebilirsiniz.

İkizler dolunayında finansal bir durum ve ışığa yakın bir bağ kurarak yaşamı değiştiren seçenekler ortaya çıkar. Tamamen kontrolünüz yok, ancak değerlerinize ve uzun vadeli hedeflerinize sadık kalarak geleceğe iyi ödeme yapan taahhütleri derinleştirebilirsiniz. Bu, yaşamınızdaki güç ve otoritenizi geri kazanmanıza izin veren bir kilometre taşıdır.

Oğlak burcuna yeni ay ve halka şeklindeki güneş tutulması yirmi beşinci kez tutulurken, ilerlemenizi engelleyen inanç ve ideolojileri bilinçli bir şekilde serbest bırakın ve yükünüzü hafifletin.

Yeni ay hizaya geldiğinde, büyük bir inanç sıçraması için çekiliyorsunuz. Şu anki egemen gezegeniniz Venüs’te Kova ile tüm gözler üzerinizde. Oyunun zirvesindesiniz, lider ve öncü olmak için çağırılıyorsun. Buraya gelmek için uzun bir yol katettiniz, ancak bu zirveye olan yolculuğunuzun sadece başlangıcı. Dünya dahi ve defilene uyandığında yoldan alçakgönüllülükle yürüyün.

Zorlu günler: 11, 13, 22

İkizler Burcu

Aralık 2019 – Geçen yıl boyunca, hayatınız temel bir kazı ve tadilattan bir türlü kurtulamadı sevgili ikizler. Ayrıca, ilişkileriniz genişledi ve yaşamınıza başka önem verebileceğiniz kişileri getirdi. Aralık sizi evrimin bir sonraki aşamasına getiriyor ve önümüzdeki on iki ayın bir izini veriyor.

Aylık burç yorumlarına göre bugün, Jüpiter Oğlak burcuna girer ve cinsiyet, dönüşüm, değişim, ölüm, vergiler, miras, paylaşılan kaynaklar ve diğer insanların parasını çevreleyen temaları büyütürsünüz. İlişkileriniz, özellikle seks, para ve kan içerenler, bir sonraki seviyeye geçiyor. Bazıları için bu, evlilik, mülk satın almak, birlikte yatırım yapmak, vergilerle miras, miras veya belki de boşanma anlamına gelebilir. Bu bir öngörü değil, geri dönüşü olmayan bir noktaya geldiğine dair bir diriliş olabileceği uyarısıdır.

Geçen yıl boyunca, ilişkileriniz de sizin gibi genişledi ve büyüdü. Şimdi bazılarıyla yolun sonuna ulaşıyorsunuz ve diğerlerinde daha derin potansiyelleri keşfediyorsunuz.

21 Aralık itibariyle güneş, Oğlak’a girerek gündeme gelir ve kenarda tuttuğunuz bir duruma ışık tutar. Parçalanan bir şeye tutunmaktan kaçının. Bir şey yeniden inşa edilmeden önce bu tam bir dökümdür. Hayatta kalanların zamana tutunacağına inanmalısınız.

Oğlak burcundaki yeni ay ve halka şeklindeki güneş tutulması yirmi beşinci sırada yer aldığından, Jüpiter’in Oğlak burcundaki geçişini resmen başlattı ve samimi bir ilişki, maddi durumdaki köklü bir evrim aşamasını da meydana getirdi. Paranızı mezara götüremezsiniz, bütün ilişkiler değişir ve sadece aşk ölümü aşabilir unutmayın.

Evliliğinizi, cinsiyetinizi, bağlılığınızı, paranızı ve değer verdiğiniz şeyleri keşfetme gücünüzü çevreleyen geçmiş ebeveyn ve toplumsal koşullarla daha derine inin. O zaman sadece maddi olarak elde etmekle kalmaz, aynı zamanda samimiyetinizi, duygusal güvenliğinizi ve altındaki ağırlığa değecek, karşılıklı yarar ilişkilerini derinleştirebilirsiniz.

Zorlu günler: 8, 19, 25

Yengeç Burcu

Aralık 2019 – Geçen yıl boyunca çok çalıştınız, iş yerinizde ya da yaşamınızdaki bir durumu herkese belli ettiniz ve derin bir düzeyde iyileştiniz. Bugün, Jüpiter 12 yıl içinde ilk defa Oğlak ile ilişki sektörünüze girerken, Aralık ayları önümüzdeki on iki ay için bir bakış açısı getiriyor.

Jüpiter’in etkisi Oğlak burcunda geniş görünüyor. Bu, ilişkilerinizi genişletme ve merkeze girme zamanıdır. Bu, birebir ilişkilerinizi (duygusal, iş yanı sıra açık düşmanları) içerir. Bu, önemli bir diğeriyle ve diğer yardımseverlerle olan bağlantılarınızı bir araya getirebileceğiniz veya derinleştirebileceğiniz bir zamandır. Dünyanızı büyük ölçüde genişletebilecek tesadüfî bağlantılar karşınıza çıkabilir.

Aylık burç yorumlarına göre dolunay, sizi geçen yıl boyunca seyahat ettiğiniz bir yolculuğun doruk noktasına çıkarır. Çok çalışıyorsunuz. Dinlenmek, bedeninizi şarj etmek ve ruhunuzu aramak için şimdi içe doğru hareket etmenin tam zamanı. Ayrıca, gizli arzularınızı ve bir durumun geleceği hakkında gizlice ayrılan hissi nasıl hissettiğinizi de onaylayabilirsiniz. Bir şeyin nereye gittiğini bilmiyor olabilir ya da tüm cevaplara sahip olabilirsiniz. Meditasyon yapmak, ruhunuzu araştırmak için zaman ayırın ve en azından kendinizle dürüst olun.

21 Aralık’ta güneş, Oğlak’a girer ve ilişkilerinizi aydınlatır. Geçen yıl boyunca, bir ömür boyu sürmesini beklediğiniz belirli ilişkilerde ve bağlantılarda bir bozulma olmuş olabilir. Çatlakları görmezden gelmeye çalıştıysanız, bunu daha fazla yapamazsınız ve dürüst bir görünüm ile yansıtma için bir şans anlamına gelebilir. Kimseye veya herhangi bir şeye tutunmaktan kaçının. Bazı şeylerin düzelmesi için zaman en iyi ilaçtır sevgili yengeçler.

Yirmi beşinci ayda, Oğlak burcu yeni ayı ve halka şeklindeki güneş tutulması, altı ay önce ortaya çıkanlardan kaynaklanan ilişkilerde bir sonraki gelişim aşamasına geçmenizi sağlar. Bu aynı zamanda resmen Jüpiter’in Oğlak burcundaki geçişini başlatmak ve ilişkileriniz için yeni ve büyük bir başlangıcı işaret eder. Bu temiz bir sayfa ve geçmişi geride bırakma şansı. Diğer durumlarda, bu kopma noktasına ulaşmış bağlantıların sonunun başlangıcı olabilir. Beslediğiniz şey büyüyecek. Geçen seneden aldığınız dersleri hatırlayın ve daha sağlıklı seçimler yapabileceğinize inanın.

Eşit, karşılıklı, saygılı, sevgi dolu, kazançlı ve zamanla kaliteli şarap gibi derinleşen bağlantıları derinleştirme fırsatınız var.

Zorlu günler: 8, 11, 25

Aslan Burcu

Aralık 2019 – Aralık ayına girerken kapıdan çıkacak büyük değişiklikler var ve önümüzdeki yıl başa çıkacağınız temalara bir göz atın diyoruz sevgili aslanlar. Bugün Jüpiter bir yıl boyunca Oğlak burcuna giriyor. Daha yoğun ve daha talepkar olmak için yaşamı bekleyin. Zaman yönetimi önemli olacak, bu yüzden bunalmış olmuyorsunuz. Ayrıca sağlığınıza öncelik verin ve tüm sağlık sorunlarına dikkat edin. İyileşebilirsiniz, ancak yaşam tarzınızı yeniden değerlendirmeniz gerekebilir, böylece hedeflerinizi ve iyileşme yolculuğunuzu destekleyecek adımlar atabilirsiniz.

Aylık burç yorumlarınız, Yay burcundaki güneşin karşısındaki İkizler dolunayını işaretler. İstekleriniz, kalbin arzusu gibi aydınlanıyor. İstediğiniz ve istediğiniz şeye sahip olma arzunuz, kendinize karşı dürüst olmanızla canlanıyor.

Geçtiğimiz yıl çok çalıştınız, ancak eski yapılar ve rutinler konusunda bir bozulma yaşandı. 21 Aralık’ta güneş, Oğlak’a girerek, çalışmayanı bilinçli olarak bırakmanızı rica ediyor. Daha sürdürülebilir ve yaratıcı vizyonunuzu destekleyen bir hayata yer açın.

Oğlak burcu, yeni ayı ve halka şeklindeki güneş tutulması, tüm yaşamınız için olmasa da, hayatınızın en az bir bölgesinde temiz bir kayrak ve yeni bir başlangıç ​​sunuyor. Yeni bir işe, rutine veya sağlık rejimine başlıyor olabilirsiniz ya da bir günlük işten tutkunuza geçiyor olabilirsiniz. Bu, dünyaya ve size verdiğiniz kadar geri dönen bir hayatı yeniden düzenleme, yeniden yapılandırma ve inşa etme şansı olabilir. Zaman, özveri ve günlük beslenmeyi alacak, ancak sizi iyileştiren ve inancı olana şans verdiğiniz sürece, ödüller çabalarınızdan ağır basacaktır.

Zorlu günler: 8, 19, 25

Başak Burcu

Aralık 2019 – Geçtiğimiz yıl boyunca, güven konusunda büyüdünüz. Şimdi Aralık, yaşamınızın bir sonraki aşamasına girerken, önümüzdeki on iki ay boyunca size bir bakış açısı getiriyor sevgili başaklar. Bugün Jüpiter, grafiğinizin kalbinizle, yaratıcılığınızla, tutkunuzla, çocuklarınızla, cinsiyetinizle, sevginizle, romantizminizle ve içinizdeki çocuğunuzla ya da en içsel olarak kendinizi hissetmeyle ilgili alan olan Oğlak burcuna girmiş bulunuyor. Geçen yıl boyunca, içinizdeki çocuğu ortaya çıkarmak için sahte bir benliği parçalama sürecindeydiniz. Bu süreç şimdi büyüyerek merkez konumuna geçiyor ve sizi büyük bir risk almaya itiyor.

Aylık burç yorumlarınızda İkizler dolunay, Yay’da güneşe karşı çıkıyor ve profesyonel bir duruma ışık tutuyor. Bir bölümün sonuna profesyonelce ulaşıyorsunuz, ancak bu sizin gerçek hedeflerinizle yeniden hizaya girme şansı veriyor, böylece sizin otantik bir parçanızı yansıtıyorlar. O zaman, dünyanın dikkatini çeken ve elde etmekten gerçekten gurur duyduğunuz bir başarı elde edebilirsiniz.

21 Aralık’ta güneş, Oğlak’a girerek gündeme geliyor. Kalbinize ve onun gerçek arzularına ışık tutabileceksiniz. Her an realitenizi yaratma gücünüzü öğreniyorsunuz. Bu, daha önce yarattığınız gerçekliğin sorumluluğunu almak anlamına gelir, böylece ondan bir şeyler öğrenme şansınız olabilir.

Oğlak burcundaki yeni ay ve halka şeklindeki güneş tutulması yirmi beşinci bölgeye hizaya girdiğinde, bir şey tam bir kalp tutulması gibi hissedebilir. Ancak bu, size ağır bir şekilde ağırlık vermiş olan bir şeyi salıverme ve kalbinize bir şans verme fırsatıdır. Yeni bir yaratıcı projeye başlıyor, aşık oluyorsunuz (belki tekrar tekrar), belki de kalbinizdeki sevgiyi yeniden keşfediyor olabilirsiniz. Geçmiş nasıl bir şey olursa olsun, günümüzde daha sağlam ve yeni bir gelecek yaratabilirsiniz. Aşkın tohumlarını ekiyorsunuz.

Zorlu günler: 8, 11, 19, 25

Terazi Burcu

Aralık 2019 – Geçen yıl boyunca uzun bir yolculuğa çıktınız. Bugün, Oğlak’a girdi ve bir zamanlar duvarların kapandığı ya da toprağın yol açtığı gibi hissettiğiniz yerde artan bir destek duygusu geri gelmeye başladı sevgili teraziler. Geçmişinizin bir parçasıyla yüzleşmekten kaçındıysanız, bunu şimdi yapmak imkansız olabilir. Ancak bir kez yaparsanız, evrenin size sunduğu tüm hediyelerden daha derinden yararlanabilirsiniz.

İkizler dolunay perspektif için bir ihtiyaç olduğunu göstermektedir. İletişimin önemi ön plana çıkarak vurgulanmaktadır. Yüksek yola çıkıp bir anlaşmazlık olması en iyisidir. Seçimler getiren ve yoldaki çatalı işaret eden bilgileri öğreniyorsunuz. Yasal ya da göçmenlik meseleleri, yüksek öğrenim, seyahat etme, yer değiştirme, denizaşırı iş tekliflerini keşfetme, sözleşmeleri imzalama veya bir kitap yayınlama ile ilgileniyor olabilirsiniz. Ancak bu tezahür eder, önemli olan seçeneklerin olduğunun farkında olmanız. Bu, geçtiğimiz yıl boyunca devam eden bir yolculuğun doruk noktası. Derslerinizi verin ve sizi daha büyük bir özgürlük ve güvenlik hedefine götürecek akıllı seçimler yapın.

Güneş 21 Aralık’ta Oğlak’a girer ve ev içi duruma ışık tutar. Bu aynı zamanda tatil mevsimidir, yani festivaller için ailenizle bir araya geliyorsunuz. Yine de, bu geçmiş bir geçmiş için nostaljik olan birçok kişi için zor bir zaman olabilir.

Aylık burç yorumlarına göre geçen yıl boyunca, bir zamanlar sizi destekleyen yapıların çöküşü yaşandı. Bu, geçmişi ve duygusal bagajları silmeniz ve salıvermeniz için bir fırsattır, böylece sağlam temelleri yeniden inşa edebilirsiniz. Bazı durumlarda, kaya dibine dokunmak gibi hissetse bile, derin kazmak, ayağınızın altında hazineler ve yapılacak keşifler olduğunu gösterir.

Oğlak burcu yeni ay ve yirmi beşinci yıldaki halka şeklindeki güneş tutulması, temiz bir yeni başlangıç ​​sunar. Ev ve aile cephesinde bir genişleme bekliyoruz. Aile ünitenizi genişletiyor, mülk alıyor veya satıyor veya belki de hareket ediyor olabilirsiniz. Yüzeyde ortaya çıkan her ne ise, sadece hayatta kalmanın değil, gelişmenin de vakti geldi anlamı taşır. Hayatınızın köklerini besleyin. 

Zorlu günler: 8, 11, 25

Akrep Burcu

Aralık 2019 – Geçen yıl boyunca, benlik saygısı, finansal ve duygusal refah içinde, değerleriniz ve potansiyelinizin farkındalığında büyüdünüz sevgili akrepler. Şimdi Jüpiter’in bugün Oğlak burcuna girmesiyle yeni bir aşamaya giriyorsunuz. Bu, tablonuzun iletişim, fikirler, zihin, kısa mesafeli seyahat, yazı, bilgi ve kardeşlerle birlikte ilgilendiği alandır. Jüpiter’in etkisi büyür ve bu temaların Aralık ayında ve önümüzdeki on iki ay boyunca genişlemesini bekleyebilirsiniz. Uygunsuz bir gerçek, konuşma veya yüzleşmekten kaçındığınız bir şey varsa, bunu daha uzun süre sürdürmek kolay olmayacaktır. Odadaki fille ne kadar çabuk karşılaşırsanız, o kadar çabuk korkunuzu yenebilirsiniz.

Aylık burç yorumları İkizler dolunayda, özellikle boşanma, vergi, iş ve kişisel taahhütler, miras ve finans, özellikle de paranızın başkalarıyla bağlandığının haberini veriyor. Seçme hakkınız var ve kartları güçsüz hissettiğiniz bir durumda tutacaksınız. Geçen yılın derslerini hatırlayın ve sonuca bağlı kalmak yerine kendinize değer verin. O zaman somut bir şekilde kazanabilir, ayrıca sizinle olan mesafeyi arttıran taahhütleri derinleştirebilirsiniz.

21 Aralık’ta güneş, Oğlak burcuna girer ve ışığa bilgi getirir, daha büyük bir gerçeği keşfetmek için daha derine inmenizi ister. İlerlemenizi engelleyen algıları, fikirleri, zihinsel engelleri ve inançları (özellikle çevre ilişkileri, başarı ve başarısızlık) bilinçli bir şekilde serbest bırakın. Amacınızı hatırlayın, daha sonra yapıcı sohbetler yapmak, karşılıklı yararlı düzenlemeler yapmak ve ortaklarla aynı sayfada olmak daha kolay olacaktır.

Oğlak burcunda, yirmi beşinci yıldaki yeni ay ve halka şeklindeki güneş tutulması, size temiz bir dönem sunuyor. Sıkça sohbet ettiğiniz kişiler tarafından size çok büyük fırsatlar sunuluyor. 

Her şeyi bilmiyorsunuz, ama kendinize ve yeteneklerinize inanıyorsunuz. Çok değerli bir bilgi birikiminiz var. Mütevazi olduğunuz sürece, öngörülebilir geleceğinizin yörüngesini en umut verici yönde belirleyen akıllıca seçimler yapabilirsiniz. Büyük düşünmeye cesaret edin!

Zorlu günler: 8, 11, 25

Yay Burcu

Aralık 2019 – Geçen yıl boyunca, Jüpiter’in Yay burcundan geçişi, kendini keşfetme ve kişisel gelişim aşamasına işaret etti sevgili yaylar. Öz farkındalık, bilgelikle armağanlarınızın ve potansiyelinizin farkındalığında büyüdünüz. Şimdi ise Jüpiter, duygusal ve finansal refah ve güvenlikte büyüdüğünü gören yeni bir bölümün ve yıl boyu süren yolculuğun başlangıcını işaretleyerek Oğlak’a girdi. 

Aylık burç yorumlarına göre İkizler dolunay en yakın birebir ilişkilerinizi gün yüzüne getirir. Belli bağlantılarla yolun sonuna ulaşıyorsunuz, başkalarında daha fazla potansiyel derinleşiyor ve keşfe çıkıyorsunuz. Yapacak seçenekleriniz var. Ne hissettiğiniz konusunda kendinize karşı dürüst olun ve geçen yılın derslerini hatırlayın. O zaman, gerçekten size eşit olarak başkalarıyla da uyum sağlayabilirsiniz.

21 Aralık’ta güneş, Oğlak’a girerek gündeme gelir, finansal bir duruma veya yakın bir duygusal bağlılığa ışık tutar. Kaya tabanına dokunduğunuzu hissettiğiniz bir durumda, yüzeyden daha derine inmek için bu bir şanstır. Bütünlüğün, değerlerin ve cömertliğin, bu maddi dünyadaki paha biçilmez nitelikleri anlamına gelir.

Yirmi beşinde, Oğlak burcu yeni ayı ve halka şeklindeki güneş tutulması, maddi bir durumda ve duygusal taahhütleriniz için size temiz bir sayfa sunan yepyeni bir başlangıcı işaret ediyor. Arzu ettiğiniz gelir kaynaklarını yaratmanız veya çekmeniz için ihtiyaç duyduğunuz becerilere, kaynaklara ve yeteneklere sahipsiniz. Kendinize daha fazla inanın. Başkasının size verdiğinden daha çok daha değerlisin.

Zorlu günler: 8, 11, 25

Oğlak Burcu

Aralık 2019 – Geçen yıl boyunca, Jüpiter’in Yay burcundaki geçişi inancınızı test etti ve şimdi inancınız ödüllendirilecek sevgili oğlaklar. 2 Aralık’ta genişleme gezegeni Jüpiter, iyi şans, bolluk ve iyilik, on iki yıl içinde ilk kez tabelanıza giriyor. Aralık ve önümüzdeki yıl içinde, şans sizden yana olacak.

Potansiyelinizin tamlığına adım atarken, kendinizi keşfetme, kişisel gelişim, genişleme ve artan kişisel farkındalık yolculuğuna çıktınız. Bazıları için bu gerçek bir hamle anlamına gelebilir, ancak mecazi olarak konuşursak, bir süredir içinizde büyüyen bir vizyonun başlangıcı doğuyor diyebiliriz. Ancak Jüpiter’in etkisi büyüdükçe, artık görmezden gelemeyeceğiniz ve gerçekleşmesi gereken değişiklikler de meydana gelecektir. Ve değişim her zaman içten dışa doğru gelir.

Aylık burç yorumlarına göre Onbirinci ayda, dolunay, sağlığınızı, işinizi ve günlük rutinlerinizi vurgulamaktadır. Dinlenmek, meditasyon yapmak, ruhsal uygulamalarınızı derinleştirmek için kendinize zaman ayırın ve bir vizyonu netleştirirken iç gözlem için kendi içinize doğru hareket edin. Önümüzdeki iki hafta boyunca, bu yeni yaşam için kendinize yer açın, her gün bir şeyler yapın; bir sonraki adımı öğrenin.

Oğlak burcundaki yeni ay ve halka şeklindeki güneş tutulması yirmi beşinci sırada, derin bir yeniden doğuş ve yeni bir kişisel döngü oluşturuyor. Siz zaten hayattan daha büyüksünüz, ama mütevazı kalmanızda fayda var. O zaman gerçekten büyüklüğünüze ve olmak için doğduğunuz her şeye adım atabilirsiniz.

Zorlu günler: 8, 11, 13, 25

Kova Burcu

Aralık 2019 – Kendinizi şenlikli hissettiğiniz zamanda ve bu yıl kutlayacak çok şeyiniz olacak sevgili kovalar. Geçtiğimiz yıl, bereket gezegeni Jüpiter, Yay burcu boyunca seyahat ediyor, sosyal çevrenizi ve ağınızı genişletiyor ve en az bir dileğinizin gerçekleştiğini size gösteriyordu. Fakat şimdi Jüpiter bugün Oğlak burcuna girerek sizi hayatınız için yeni bir hayal kurmaya davet ediyor.

Yüzeyde başka ne var olursa olsun, Aralık ayında ve önümüzdeki on iki ay boyunca, bu sizi derinlemesine düşüncesiz ve manevi bir aşamaya sokuyor, sizi bir ruh arayışı içine çekiyor. Oğlak, tablonuzun rüyalarınızla, bilinçdışı, bilinçaltı, maneviyat, “yatağın zevkleri” ve kendini geri alma ile ilgili bölümünü yönetir. Bu enerjiye, gelecek yıl boyunca sizin yaşam çizginiz, desteğiniz ve sığınağınız olacak meditasyon ve manevi pratikler dışında erişmesi kolay değildir. Sahnelerin ardında açılan daha büyük bir gerçeklik ve ilahi planla köklü ve irtibatta kalabilirsiniz.

Aylık burç yorumlarına göre, İkizler dolunay bir kalbin arzusunu aydınlatıyor. Bu, sevgi ve dostluk, baş ve kalbi çevreleyen sorular ortaya çıkarabilir. Kalbinizi dinleyin. Bölünmüş hissetseniz bile, duyguları analiz etmeye çalışmaktan kaçının. Gerçeği ve doğru seçimi anlayacaksınız, çünkü varlığınız için doğru müzik çalacak ve sizi neşeyle yükseltecektir.

Kendinize yansıtma ve meditasyon ile geri çekilmek için zaman ayırın. Böylelikle önümüzdeki haftalarda gezinmek daha kolay olacaktır. Bilinçaltınızı korkutan ve ilerlemeyi engelleyen tıkanıklıkları ve onları kaynağından sökebileceğinizi kabul edin.

Oğlak burcu yeni ayı ve halka şeklindeki güneş tutulması sırasında ruhunuzda yeni bir rüya doğuyor. Zaman alacak, sabır ve hepsinden önemlisi inanç olacak, ama kendiniz için hayal ettiğiniz şeyin, evrenin onu biraz daha büyük ve daha iyi hayal ettiğine güvenin.

Zorlu günler: 8, 11, 19

Balık Burcu

Aralık 2019 – Aralık’a hoşgeldiniz sevgili balıklar! Geleneksel yönetici gezegeniniz Jüpiter, geçen yıl boyunca Yay’ın içinden geçerek kariyerinizi, hedeflerinizi ve vizyonunuzu genişletiyor. Bugün, Jüpiter’in Oğlak burcuna girmesiyle hayallerinizi gerçekleştirecek yepyeni bir bölüme giriyorsunuz. Oğlak, tablonuzun rüyalarınızla, umutlarınızla, gerçekleşmesini dilemenizle, toplulukla, arkadaşlarla, sosyal ağlarla, özgürlükle ve kurtuluşla ilgili olan kısmını yönetir. Jüpiter’in etkisinin büyümesiyle, Aralık’ta ve önümüzdeki on iki ay boyunca bu temalarda genişleme bekleyebilirsiniz.

Profesyonel sektörünüzdeki güneş ile kariyerinizi, dikkatinizi çeken ev ve aile meseleleriyle dengelemek zorunda kalabilirsiniz. Bu, geçmişi serbest bırakma şansını size sunarken, vizyonunuzu genişletmenize olanak sağlar. Ayrıca, çocukluğunuz nasıldı? Hayalleriniz için ulaşmaya teşvik edildiniz mi? Hedeflerinize ulaşırken güvensizliklerin üzerine çıkın ve bir iç gerçeğe göre yaşayın.

Aylık burç yorumları 21 Aralık’ta güneş gün dönümünü işaretleyerek, sosyal bir duruma ve özlemlerine ışık tutturan Oğlak’a gireceğini söylüyor. Sosyal çevreniz genişliyor, dünyanızı büyük ölçüde genişletebilecek bağlantılar ve fırsatlar getiriyor. Ama önce bilinçli olarak, geliştirdiğiniz özlemleri serbest bırakın ve kendinizi başkalarıyla veya toplumun başarı standartlarıyla karşılaştırmaktan kaçının. O zaman kalbinizi geleceğe gerçekten açabilirsiniz. 

Oğlak burcundaki yeni ay ve halka şeklindeki güneş tutulması, dostluk veya sosyal durumunuzla ilgili sorunlarınızı temiz bir şekilde siler; yeni bir başlangıç ​​ve köprüler kurmayı, uzun süredir umduğunuz bir şeye erişme şansını sunar. Bir şeyi hayata geçirmek ve yeni yollar oluşturmak zaman alabilir, ancak vizyonunuza güvenebilir ve sizi başarılı görmek isteyen arkadaşlarınızdan, topluluktan ve evrenden ihtiyacınız olan desteği alabilirsiniz!

Zorlu günler: 11, 19, 25

Hoşunuza Gidebilecekler

Instagram

Kategorıler

×