Modern Kadınların Dijital Platformu...
Olgun Erkeklerin İlişki Kuralları

Olgun Erkeklerin İlişki Kuralları

Olgunluk düzeyindeki farklılıklardan dolayı birçok ilişki sona ermektedir. Olgun erkekler ortak bir geleceği planlıyor olabilirken, partneri bir parti için yeni bir kıyafet bulma konusunda daha endişeli olmamalıdır. Olgunluk, herkes için farklı bir yaşta olur. İki kişinin aynı yaşta olması, kişilerin olgunlaşmış olması anlamına gelmez.

Olgun bir adam bu yedi şeyi asla yapmaz:

1. Olgun Erkek, Sorunlarından Kaçmayacak

Bir çocuk olgunluk çağına geldiğinde, kendini odasına kilitlemesinin ve dünyadan saklanmasının herhangi bir şeyi düzeltmeyeceğini anlamaya başlar. Olgun erkekler, bir sorunun çözülmesinin en iyi yolunun onu karşı karşıya getirmek ve bir çözüm bulmak olduğunu bilir. Onun sorunlarından kaçmaz; Onlarla ilgilenir.

2. Olgun Erkek Sizi Eleştirmez

Sizi gerçekten seven bir adam asla sizi eleştirmez. Görünüşünüz, kilonuz, işiniz, umutlarınız ve hayallerinizle ilgili olsun farketmez. Olgun erkekler daha da destekleyici olur. kendini tatmin etmen uğruna asla sizi değiştirmeye çalışmayacaktır.

3. Olgun Erkek, Duygularını Göstermekten Korkmaz

Olgun bir adam, duyguyu göstermenin zayıflığın işareti olmadığını bilir. İnsan olmak, açık ve savunmasız olmanın bir işaretidir. Sizi sevdiğini ya da hislerini paylaştığı için bu durumun erkeğe yakışmayan bir şey olduğunu düşünmez.

4. Olgun Erkek, İstenmeyen Bir Şeyi Zorla Yaptırmaz

Aile ve arkadaşlar önemlidir, ancak olgun bir adam sizi aranızda bir şey olmamış gibi hissettirmez. Bunun yerine, sizi dahil etmeye çalışacaktır. Ailenizi ve arkadaşlarını görmeye sizi götürecek ve bu ilişkiyi teşvik edecektir. 

5. Olgun Erkek Sana Saygı Duyar

Bir ilişkide saygılı olmanın birçok farklı yolu vardır. Olgun erkekler asla sana elini kaldırmaz. Sınırlarını aşmaz veya inancınızla dalga geçmez. O alanınıza ve hislerinize saygı duyacaktır. Sağlıklı bir ilişkinin karşılıklı güven ve saygı üzerine kurulduğunu bilir.

6. Olgun Erkek, Annesiyle Sağlıklı Bir İlişki İçindedir

Olgun olan bir adam, ailesine zaman ayırır. Ona nasıl baktıklarını görüp takdir eder ve aynı şeyi yapmaktan mutluluk duyarsınız. Akıllarının bir köşesinde aileleri hep vardır. Konu ailesine gelince sevgi, şefkat ve saygı ile yaklaşır. Ama anne ve babasının size kötü davranmasına izin vermez.

7. Olgun Erkek Geleceği Planlar

Olgun erkekler sadece bugününü düşünmez. Hem hayatını devam ettirir hem de geleceğine yönelik planlar yapar. Sahip olduğu her kuruşun farkındadır ve harcamalarına dikkat eder. O, geleceği için ne yapması gerektiğini ve neyin önemli olduğunu bilir.

Hoşunuza Gidebilecekler

Aylık Burç Yorumları

Aylık Burç Yorumları

Aralık 02, 2019
Aylık Burç Yorumları

Aylık Burç Yorumları

Kasım 01, 2019
En Uyumlu Burçlar

En Uyumlu Burçlar

Ekim 24, 2019

Instagram

Kategorıler

×