Modern Kadınların Dijital Platformu...
Aylık Burç Yorumları

Aylık Burç Yorumları

Parizyen aylık burç yorumları yayında! Astroloji uzmanımız Laçin Bilir, her ay burcunuzu yorumluyor. Bu ay burçları neler bekliyor? Burçlar bu ay nelere dikkat etmeli? Yeni bir aya başlamadan önce sizi nelerin beklediğini öğrenin.

Koç Burcu

Kasım 2019 – Sevgili Koçlar… Belirli bir konuya veya görevlere kasım ayına başlarken odaklanıyorsunuz ve dikkatinizin dağılması neredeyse imkansız olacak. İhtiyacınız olan şey tam olarak bu değil Koçlar. Akrep’teki Güneş ve sekizinci yakınlık eviniz, birleşmeleriniz ve lazer konsantrasyonunuzla, hepsini vermek için yılın en doğru zamanı diyebiliriz.
 

Aylık burç yorumlarına göre merkür, teknoloji, iletişim, seyahat ve gezegen, geçmişinizden gelen çözümlenmemiş bir maddenin etkisine girebilir. Akrep ayrıca 31 Ekim-20 Kasım grafiğinizin, dikkatinizi genel olarak düşündüğünüzden daha karmaşık, duygusal ve finansal konulara yönelteceğinizi söylüyor.

Eylem odaklı bir yangın işareti olarak, çoğu Koç, geçmişe takılı kalmak yerine ilerlemeyi ve devam etmeyi sever. Bu zor duygular üzerinde parlamak yerine, onlarla konuşun. Bir şeyi anlamıyorsanız, biliyormuş gibi davranmak yerine, sorular sorun ve daha fazla araştırma yapın. Hiçbir şey düşünmezseniz kendinizi olabilecek baş ağrılarından kurtaracaksınız!

Sekizinci ev “diğer insanların parasını” yönettiği için ortak iş girişimleri artık masaya yatırılabilir. Borçları kısmaktan gayrimenkullere yatırım yapmaya, paranızın sizin için daha fazla çalışmasını sağlamak ve bütçenizi dengeli hale getirme mevsimi sizin için gelmiş olabilir. 

Zor bir tarih ayın başında gelir. Bu, iş ilişkinizdeki bazı patlayıcı anların yaşanmasına veya önemli bir erkekle (belki de babanızla) karşı karşıya gelmenize neden olabilir. Kimse uzlaşmak istemezse, işler hızla bir güç mücadelesine dönüşebilir. Tepki vermeden önce kendinizi tutmaya çalışın. Bütün kinleri tek bir hareketle çözemezsiniz koçlar! Bir arkadaşınız için çok fazla fedakarlık yapıyorsanız veya kendi hayallerinizi erteliyorsanız, bu Mars’tan gelen bir uyandırma çağrısı olabilir.
 

Biraz istikrarlı olursanız, 12 Kasım’da Toros dolunayının ikinci iş, para ve güvenlik kapılarının evinize açıldığı zaman gelecektir. Son altı aydır üzerinde çalıştığınız bir finansal meseleniz varsa, şimdi mutlu bir sonuçla çözülebilir. Bir iş veya yeni bir gelir kaynağı için çalışıyorsanız, bu ay yolunuz aydınlanabilir. Tatilden önce kötü bir alışkanlığı tekmelemeye hazır mısınız? Canlılığınızı arttıracak düşünceler için, kendi kendinizi tüketmeye çalışan  kalıplaşmış fikirlerden uzak durmalısınız.

Dolunay ayrıca , hem Oğlak’ta hem de onuncu başarı evinizde yapılandırılmış Satürn ve elektrik santrali Pluton’a yardımcı olacak . Planlarınızı yeni zirvelere götürebilecek çeşitlilik seviyesindekikişilere odaklanın. Ancak sözlerinize dikkat edin: Bu öğle gibi Merkür’ün geri dönüşü zor bir muhalefet olabilir. Bugün hiçbir sırrınızı birileri ile paylaşmayın sevgili Koçlar! 

19 Kasım’da, egemen gezegeniniz Mars, Akrep’e kayar ve yılın geri kalanında erotik ve yoğun sekizinci evinizi harekete geçirir. Mars burada kıskançlığı ve rekabet edebilirliği, cızırtılı sıcaklığı artırdığı kadar kısaltabilir. 

Perspektif, “canlandırıcı bir şekilde”, 22 Kasım’da, Güneş’in Yay’a yükselip dokuzuncu seyahat, macera ve büyüme evinizi ısıtmasıyla başlar. Gelecek ay için, derin yerine geniş düşünün. Konfor bölgenizin ötesine uzanan tüm cazip fırsatları keşfedin. Seçimlerinizi daha sonra kısabilirsiniz. Şimdilik, fikir büyük düşünmek (ve hayal etmek)! 26 Kasım Yayının yeni ayı, belki de uzun mesafeli bir yolculuğu, okula dönüşünü veya girişimcilik fikrini geliştirmeyi içeren vizyoner bir girişimin tohumlarını ekiyor. Önümüzdeki altı ay boyunca, bu vahşi kavramların bir kısmı somut bir şeye dönüşebilir!

Bir işletme sahibiyseniz, bu hafta sonu satış kayıtlarını paramparça edebilirsiniz. Bu sebeple size karşı hazır teklifler ve hızlı satışlarla meşgul olun! Sabırla yapacaklarınız, anlamlı bir dönüşüm olabilir. Acele karar vermeyin Sevgili Koçlar!

Boğa Burcu

Kasım 2019 – İlişkiler, Kasım ayındaki ana sahneyi ele alır sevgili boğalar…  Güneş, Akrep ve Yay’ın içinden geçerken, haritanızın en kararlı bölgelerini ısıtır. İster romantizm, ister iş için olsun, hayallerinizin ötesinde oluşmasını sağlamalısınız.

Aylık burç yorumlarına göre, firma ve karşılıklı yarar sağlayan düzenlemeler sizin için çok daha iyi sonuçlar ortaya çıkarabilir. çünkü maddi bir şey inşa etmenize ve yatırımınızdan tatmin edici bir getiri elde etmenize olanak sağlar.

Sevgilisi olanlar ve iş ortakları için sonuca ulaşmamış gerginlikler yüzeye sıçrayabilir ve sizi uğraşmaya zorlayabilir. 

Bugün sizi kararsızlıklarınızla baş başa bırakan ve buna vurgu yapan bir gün olabilir. Geniş, dokuzuncu evinizdeki Plüton, büyük planlara ve hayallere hizmet edebileceğinizi göstermekte. Büyük kararları ay içinde ertelemek sizin adınıza daha faydalı bir hareket olacaktır.
 

Yılın tek Boğa Dolunay doğum günü dileklerini çiçek açması için getirdiğinde, 12 Kasım’da bir güç dalgası oluşuyor! 4 Mayıs Toros Yeni Ayı, yakınlarında yapılan plan ve hedeflere geri döner. Bu kişisel tutkuların bazıları şimdi bir araya gelebilir veya belki de onları gerçekten büyük yapma konusunda ciddi olma zamanı gelebilir!
 

Spot ışığı küresel düzeyde olabilir veya en azından ilk başta hayal ettiğinizden daha büyük.tür. Uzun mesafeli bir işbirlikçiyle seyahat etmek veya çalışmak için çağırılabilirsiniz. Tüm olasılıkları göz önünde bulundurun, daha sonra gerçekte işe yarayabilecek yollar çizin.
 

Çevrenizdekiler iş için doğru becerilere sahip mi ve daha büyük vizyonunuzu paylaşıyorlar mı? Ne olursa olsun hassas fikirlerinizi açıklamadan önce bir kez olsun düşünün.

Size karşı yapılacak olan ilişkiye girme konusunda baskı hissedebilirsiniz. Normalde bir şeyleri engellemeye çalışan sizsiniz ancak, artık herkesin yükünü taşımak istemiyorsanız, diğerleri eğlenirken ve hayallerini takip ederken kendinizden ödün vermeyi bir kenara bırakmalısınız.
 

Arkadaşlarınız sizin ihtiyacınız olan insanlar… Gerçek şu ki, bazen hayatın iniş ve çıkışlarını yapmak için birilerine ihtiyacınız olabiliyor.

Güneşin Yay burcuna ve sekizinci birleşmeyle samimiyet ve paylaşılan alanınıza girmesiyle 22 Kasım’dan itibaren en derin duygularınızı keşfetme ve hangisinin yaşanmaya değer olduğunu inceleme şansınız olacak. Önümüzdeki dört hafta boyunca duygusal havuzunuzda daha derinde yüzmeye başlayacaksınız. Enerjinizi nereye harcayacağınıza (zaman, dikkat, para…) ve karşılığında ne alacağınıza bakacaksınız. Her şey bir skor tahtası olmak veya kişisel kazanç için yapılmak zorunda değildir. Ancak günde sadece birkaç saat var, Boğalar: Neden onları kendini memnun etmek ve size güven verecek şeyler için harcamıyorsunuz?

Sekizinci ev, grafiğin en erotik bölgesidir ve bir zihin-beden-ruh bağlantısı ortaya çıkabilir. Bu burç bölgesi aynı zamanda ortak finansal girişimleri de yönetir. Yeteneklerinizi ve varlıklarınızı karşılıklı kazanç sağlamak için bir araya getirme yöntemlerine bakın. Güçlü bir kişi sizi, özellikle 26 Kasım Yayının yeni ayı yakınında, kendi dünyalarına götürebilir. Bu, belki de emlak, yatırım veya diğer kurnaz para hareketleriyle ilgili, uzun vadeli servet için tohum ekmenin bir günü. Şimdi yapacağınız eylemler, önümüzdeki altı ay boyunca, Haziran 2020’deki Yay burcuyla dolunay arasında gelişecek ve bu da güçlü bir ay tutulması olacaktır.

Ay sona yaklaşırken, yaptığınız işler hakkında daha fazla fikir edinebilirsiniz. 27 Kasım’da, Puslu Neptün, Balık burcunda ve on birinci ekip çalışması teknoloji evi aracılığıyla beş aylık bir geriye dönüş sona erebilir. Bir grup girişimi karışık sinyallerle birleşmişse, Neptün’ün ileri dönüşü yardımcı olacaktır. Güven duygunuz en sonunda tekrar tam kapasite ile çalışmaya başlayacak.

Merkür, 20 Kasım’dan itibaren güvenli bir şekilde geriye dönüşe geçtiğinde, uzun bir hafta sonu için kendiliğinden bir kaçış rezervasyonu yapmakta özgürsünüz. Macera bölgenizdeki aşk gezegeni Venüs ile ve ortaklığınızdaki canlı Mars’la birlikte, tutku duyduğunuz bir arkadaşınızı yanınızda getirebilirsiniz.

İkizler Burcu

Kasım 2019 – Bu ay hakettiğinizi alın, sevgili ikizler! Akrep’teki Güneş ve düzenli sağlık bilincine sahip altıncı evinizle 22 Kasım’a kadar, sizi ağırlaştıran her şeyi temizlemeniz için bir dürtü duyuyorsunuz. Bir görev odaklanmaya başladı bile. Şimdi bir plana ihtiyacınız var! Ne elde etmek istersiniz ve sizi hangi eylemlere götürürsünüz? Acele etmeden ve enerjinizi farklı yönlere saçmadan önce, bunun haritasını çıkarmak için duraklayın.

Egemen gezegeniniz, iletişim, teknoloji ve seyahatin galaktik koruyucusu olan Merkür,   31 Ekim – 20 Kasım tarihleri ​​arasında geriye dönük olarak değiştirildi. 

Aylık burç yorumlarına göre hayatınızın zirvesinde kalmak ekstra iş ve yetenekli bir destek ekibi alacak. Ama… neredeler? Altıncı ev, çalışanları ve yardımsever insanları yönetir. Bu nedenle bu ay birkaç arıza yaşayabilirsiniz. Herkesin berrak düşüncelere sahip olduğuna emin olun ve bunları hafızanızda sağlam bir yere koyun. Bir iş projesini yönetirken veya tatil planlama görevlerini aile üyelerine ayırırken kendinizi daha huzurlu hissedeceğiniz zamanlar geliyor. 

Kişisel bakım rutinlerinizi ertelemeye mi başladınız? Kendinizi bir düzene sokun! Sabah meditasyonunuz sizi artık canlandırmıyorsa bir değişiklik yapma zamanınız gelmiştir belki, duraklama yapın. Vücudunuzun dinlenmesine izin verin.

Mars’tan bahseden, azgın kırmızı gezegen, 19 Kasım’a kadar Terazi’de, beşinci tutku ve ün evinizi ısıtıyor. Çok sayıda sevgiyle ilgilenmekle meşgul olabilirsiniz bu ay. Ve Mars her iki yılda bir burayı ziyaret ettiğinden, bu büyüleyici, dikkat çekici anı israf etmek istemeyeceksiniz. Beşinci doğurganlık evinizin yenilenmesiyle bekleyenler için hamilelik haberi kapınıza gelmiş olabilir. Belki de bu doğacak olan çocuk, en yoğun sanatsal döngü içinde olduğunuzdan içinizdeki “yaratıcı beyin çocuğu” olabilir.

12 Kasım’da, yıllık Toros dolunay, gündeminizi düşürmek ve insanlarla “olmak” için mükemmel bir ortam sağlayabilir. Boğa on ikinci fantazi evinize hükmedebilir ve aydınlatıcı dolunay sizden saklanan her şeye ışık tutabilir. Ama bir şeyleri net görüyor musunuz? Bu bölge hem alıcı hem de aldatıcı olabilir. Bir yandan, kendinizi sizi rahatsız eden ve savunmanızı bırakmaya zorlayan bir durumda bulabilirsiniz. Ancak, bir kişinin gerçek karakteri hakkında kendinizi kandırıyorsanız, bunun sonucunu üzücü bir şekilde görebilirsiniz.

Onikinci kapanma evinizdeki dolunayla, herhangi bir mücadeleyi serbest bırakmak ya da hayatınızın acı veren bir bölümünün kapısını kapatmak için motivasyonunuzu iki katına çıkarabilirsiniz. Tüm bunlara sevgi dolu bir hoşçakal deyin, İkizler. Evrendeki tüm değerli derslere teşekkür edebilirsiniz. Sonra öğrendiğinizi hissettiğinizde devam edin.

Sağlık bölgenizdeki Merkür ile, dinlenmek için ideal bir zaman olabilir. Bilinçaltınız şu anda oldukça aktif, ancak kafanızın içinde dönen düşünceleriniz stresinizi artırabilir ve sizi hastalanmaya duyarlı hale getirebilir. Öksürmenize ve tatil sezonuna girerken hapşırmanıza gerek yok, bu yüzden şimdi kişisel bakımınızı artırın.

Maskenizi düşürerek ve kalbinizde olanları paylaşarak, bağlarınızı güzelce artırabilirsiniz. İşleri gerçekten sarsmanız gerekirse, Toros’taki Uranüs’ün yıkıcı Akrep’teki Mars’a karşı çıkacağı 24 Kasım’ı bekleyin. Öyleyse, sarhoş edici bir ruh hali içindesiniz demektir ve cesurca harekete geçmeye hazır olacaksınız. Ay-Saturn-Pluton ittifakı, belki de bir miras veya borç yoluyla bir aile üyesinden mülke ya da maddi armağanlara yatırım yapma imkanı da sağlayabilir.

Yeni bir ilişki enerjisi dalgası 22 Kasım’da, Güneş, Yay burcu ve yedinci ev arkadaşlığınızı ve bağlılıklarınızı ziyaret etmeye başlayabilir. 26 Kasım Yayının yeni ayı, becerileri ve süper güçleri sizinle mükemmel bir şekilde eşleşen bir kişiyle heyecan verici bir ortaklık fırsatı sağlayabilir.

Ve daha iyi olmaya devam ediyor olacaksınız! 27 Kasım’da, Puslu Neptün, Balık burcunda ve onuncu kariyer evinde beş aylık bir geri dönüşe son veriyor. Başarı hikayeniz birkaç engelle karşılaştıysa, hangi yolu profesyonelce süreceğiniz konusunda daha fazla netlik elde etmişsiniz demektir. Netleşeceğiniz bir zaman İkizler!


Yengeç Burcu

Kasım 2019 – Sevgili Yengeçler! Güneş’in Akrep’ten geçmesi ile 22 Kasım’a kadar gösterişli beşinci evinizle tutku yükselişe geçiyor. Beşinci ev sevgiyi, yaratıcılığı ve kendini ifade etmeyi yönetiyor ve buradaki cesur Güneş ile kabuğunuzun tamamen açılmasına sebep oluyor.

Aylık burç yorumlarınıza göre, iletişim gezegeni Merkür,  20 Kasım’a kadar büyük dramanızı tetikleyebilecek şekilde geriye dönüyor. Güçlü duygularınız püskürebilir, böylelikle kendinize söylememeyi dileyebilirsiniz. Duygularınızı ifade etmek, kışkırtıcı bir metin yazmak veya Everest Dağı’na tırmanmak için en azından sabretmeyi öğrenmelisiniz.

Özellikle 19 Kasım’a kadarki dördüncü evin, kızıl gezegen ilişki bölgesindeki Plüton’la çarpışması, güçlü duygularınızın ortaya çıkmasına sebep olabilir. Kendinizi istediğiniz yerde bulursanız, bir konuşmaya zorlamak ya da fırtınalı bir çatışmayı canlandırmak yerine kendinize biraz ara verin. Bazen, işlerin daha iyi olabilmeleri için biraz zaman tanımak daha faydalı olacaktır. Birinin davranışının veya eylemlerinin derhal ele alınması gerekmiyorsa, doğru eylemi gerçekleştirmek için de zaman gerekebilir.

Merkür’ün geri dönüşü sırasında, geride bırakılan insanlar ortaya çıkabilir ve romantizm bölgenizde tersine dönerken, bu eskide bırakılan insanla bir alevlenme yaşanabilir. Belki birlikte ne kadar iyi olduğunuzu gerçekten görmediniz. İkinci veya üçüncü kez bir şans verilmeli mi dersiniz? Belki de denemekte fayda vardır.

Merkür yansıtıcı konumda iken, bu ilişkiye gerçekliğin merceği aracılığıyla bir bakın ve öyle karar verin.  

Her yıl Toros dolunayının on birinci başlı serin analiz, ekip çalışması ve arkadaşlık evini aydınlattığı 12 Kasım’daki yoğunluğundan geri adım atabilirsiniz. Karmaşık bir aşk bağlantısına takıntılıysanız, konuya tam tersi açıdan bakabilirsiniz. Unutmayın, dolunay aynı zamanda zorlu bir muhalefet oluşturur ve tüm bunlar karar vermeniz için daha önemli hale gelebilir. Bunun yerine, dramadan uzaklaşın. Durmadan tartışıyorsanız, zaman aşımına uğramış olmanız sorun olmayacaktır. Bazı duygusal (ve fiziksel) mesafeler, merkeze geri dönmenize yardımcı olacaktır.

Gururunuzu bir kenara koyabilirseniz, bugün sakince ve olgun bir şekilde tartışmak için bir şansınız olacaktır. Dolunay ayrıca  , hem Oğlak’ta hem de yedinci ortaklık ve eşitlik evinizde yapılandırılmış Satürn ve güçlü Plüton’a uyumlu bir trine dönüşebilir. Ortak bir görev bulmakla, bir arkadaşınız, iş ittifakı veya romantik bir ortakla bağınızı sağlamlaştırabilirsiniz. Gereksinimleriniz hakkında gerçek ve açık konuşun (duygusallaşmadan). Bu sakin yaklaşımınızın size daha alıcı bir kitle kazandırdığını görebilirsiniz. Onların da ne istediğini dinlediğinizden emin olun. Unutmayın, bu bir konuşma. Doğru esneklik ve sertlik dengesiyle, herkes için işe yarayacak bir çözüm bulabilirsin.

Diğerleri başarısız olursa, Merkür rotayı düzeltir ve 20 Kasım’da doğrudan (ileriye) döner. Festival ve flörtlü tarafınız yılın geri kalanında tam olarak yürürlükte gibi görünüyor. 24 Kasım Mars-Uranüs muhalefetinde biraz eğlenip kafanızı boşaltmayı deneyin. Arkadaşlarınızla görüşebilir ya da tek başınıza bir yürüyüş yapıp da rahatlayabilirsiniz.

Yay mevsimi 22 Kasım’da başladıktan sonra Güneş’in sağlık ve çalışma evinize yaptığı ziyareti ile sağlıklı yaşam sürdürülecek en iyi yol olacaktır. 26 Kasım Yayı, yeni ay, altı aylık bir döngüyü başlatarak sağlık hedeflerinize atlıyor. Şimdi başlayan çabalar (ya da “yakında” diyelim) canlı ve canlı hissetmenize yardımcı olabilir. Günlük bir güç yürüyüşüyle, şekeri keserek veya haftada birkaç jimnastik dersine girseniz bile, vücudunuzun doğru yöne hareket etmesini sağlamak önemlidir.

27 Kasım’da, sisli Neptün, dokuzuncu küresel macera evinizde beş aylık bir geri dönüşe son veriyor. Bu seyahat fırsatlarını cazip bir inzivaya çekilmek veya spaya kaçmak için kullanavbilirsiniz. Bunu tatil hediye listenizin en üstüne koyun. Neptün’ün bu girişimci ve meraklı bölgede ilerlemesini sağlayarak, bir sınıfa kaydolabilir veya yaratıcı bir iş fikri üzerinde çalışmaya geri dönebilirsiniz.

Bazı Yengeçler ilişkilerini resmileştirebilir ya da sonunda bağlantı kurmak için kaliteli zaman ayırabilir. Bu özel insanlara dikkatinizi verin.Yıldızlardaki tüm bu dinamik-ikili enerji ile birlikte, neyi oluşturabileceğinizi kim bilebilir? Kendinize zaman ayırın sevgili yengeçler!

Aslan Burcu

Kasım 2019 – Tatile ihtiyaç duyduğunuz şu dönemde ailevi sıkıntılara hayatınızda yer vermeyin ve sakinliğinizi koruyun sevgili Aslanlar. Güneş, Akrep ve dördüncü evinizden 22 Kasım’a kadar seyahat ederken, bu ayın kendine özgü bir teması var. Bu normalde dinlenme zamanı olsa da, iletişim gezegeni Merkür,   20 Kasım’a kadar Akrep’te geriye çekiliyor. iyi hazırlanmış planlarınız varsa bir an önce netleştirin derim ben. 

Aylık burç yorumlarınıza göre, duygularınızı ve duygusal tepkilerinizi yönetmek, bu kasımın en büyük mücadelesi olabilir. Düşünmeden konuşmaya özendirilirsiniz ve bu birkaç arızaya neden olabilir. Yaşam durumunuz aynı zamanda Merkür’ün tersi olurken akımın da içinde olabilir. 

İletişim bölgenizdeki iddialı Mars, kontrol altındaki altıncı evinizdeki yoğun Plüton’a ulaşmak için bu ısıtılmış açıya kilitlendiğinde, birinin kritik sözlerinin saldırısına uğradığını hissedebilirsiniz.Herhangi bir suçlamadan kaçmadan önce sorular sorun.

Harika bir kariyer anı, 12 Kasım’da, yılın sadece Toros dolunayının başarılı ve iddialı onuncu evinize girmesiyle gerçekleşir. Son altı aydır üzerinde durduğunuz bir hedefiniz, en sonunda gerçekleşebilir. Veya bir yoldan devam edip başka bir yoldan gitme zamanınızın geldiğine karar verebilirsiniz. Dolunay hassas dördüncü evinizde Merkür’ün etkisinde, yol boyunca herhangi bir duygusal tuzağa yakalanmadığınızdan emin olun. Kalp atışlarınız artmış olabilir, sizi kalbinizin kendisinin yapmak istediği şeyden uzağa çekebilir.

İş arkadaşlarınıza veya müşterilerinize tapıyor olsanız bile, bu sizin için doğru bir iş değilse, söylenmesi gereken sevgi dolu bir elveda. Burada mazeret gerekli değil.

Bu ay ışığı, büyük göreviniz ve tam olarak oraya nasıl gideceğiniz konusunda sizi net bir şekilde ortaya koyabilir. Her iki gezegen de organize ve analitik altıncı evinizdedir; zafere giden mükemmel rotayı belirlemenize ve sizi oraya götürecek kilit oyuncuları belirlemenize yardımcı olur.. Dünyayı ele geçirmek büyük bir iş, ama birileri yapmalı! Ve zodyak’ı Aslandan daha iyi kim yönetebilir ki?

Ev, 19 Kasım’da başlayan Mars’ın Akrep’e ve yerel mahallelerinize 3 Ocak’a kadar yakınlaştığı bir bölgeye dönüşüyor.Sevgili aslanlar, büyük trafik çekmeye veya belki de akrabalarınızla birlikte stresli anlar yaşamaya hazır olun. Mars, aile üyelerine karşı her zamankinden daha sabırlı olmanız gerektiğini gösteriyor.

Kendinize ayırmanız gereken zamanı ve vermeniz gereken ilgiyi eksik etmeyin. Ne olursa olsun, kişisel bakıma öncelik verin. Artık geçici ve önemsemeden yapılan bakımların yerini, sizi rahatlatacak ve gevşetecek kişisel bakımlar alsın.

24 Kasım’da özellikle sınırlarınız konusunda kesin olun. Sadece günü kurtarmak için hayatınızı kargaşaya sokan sorumluluklar almaya başlayacaksınız. Ruhunuzun ölmesine müsade etmeyin, başkalarının kendi sorunlarını çözmelerine izin verin. Aynı durum kişisel zamanınızı kesen işler için de geçerlidir.

22 Kasım’dan itibaren eğlence için güçlü bir iştahınız olacak. Evde toplanmışsanız, şu yoga pantolonlarını parçalayın ve sevimli ve baş döndürücü birşeye geçin. Sizin şiddetli aslan kükremeniz geri dönecek. El Sol (kozmik yöneticiniz), beşinci evinizi ısıtırken, kendinizi flört ve romantizm havasında hissedebilirsiniz. Bu tarih gecelerinde rezervasyon yaptırın ve en sevdiğiniz kişiyle tatil planları yapın. Eğer geceye yalnız başlamayı planlıyorsanız, bu şekilde bitmesini beklemeyin.

Seçebileceğiniz çok sayıda hayranınız olacak! 26 Kasım Yayının yeni ayı, aşk hayatınızda altı aylık taze bir bölüm başlattı, bu yüzden özellikle bekarsanız, bugün potansiyel duygulara açık olabilirsiniz. Fantezi gezegen Neptün, 27 Kasım’da sekizinci ayın sonundaki sekizinci evinizde, samimiyet ve paylaşılan duyguların varlığını ortaya koyuyor.

Bir haftadan kısa bir sürede, şanslı Jüpiter, bir yıl boyunca burada durarak, Oğlak’a da taşınabilir. Hayatınızın pratik yönünü ele almaya ve onu bir maceraya dönüştürmeye hazır olacaksınız. Kim sağlıklı olmak “sıkıcı” diyor? Asla siz değilsiniz Aslanlar!

Başak Burcu

Kasım 2019 – Kelimelerle süregelen bir yolunuz var, ancak sözlü cesaretiniz bile bu ay zaman zaman başarısız olabilir sevgili başaklar.
Güneş, 22 Kasıma dek Akrep iletişimin üçüncü evinde iken, sizin iktidar gezegen Merkür-teknoloji koruyucusu, konuşma ve seyahatle19 Kasım’a kadar aynı bölgede olacak. En yumuşak ifadeleriniz bile şifrelenmiş bir bilgisayar kodu dizisi olarak ortaya çıkabilir. Kasım ayının ilk üç haftasında, söylediğiniz veya yazdığınız her şeye daha fazla özen gösterin. Şüphe duyduğunuzda, sessiz kalmaktan vazgeçin. En açık sözlü olduğunuz düşündüğünüz zaman bile, yanlış anlaşılmış olabilirsiniz. Mars, 19 Kasım’da (veya birkaç gün sonra) Akrep’e taşınana dek, yılın geri kalanında orada kalacak. O zaman doğrudan ve iddialı bir şekilde konuşabileceksiniz!

Aylık burç yorumlarına göre hayatınızda önemli bir kişiyle ilgili bazı kalıcı sorunların varlığı veya yokluğu ile ilgili çözüm yolları arayabilirsiniz. Bu ayın Merkür konumu, özellikle kardeş, meslektaş veya yakın arkadaş ile yapılacak güzel bir planın haberciliğini yapıyor. Ama mümkünse kendinizi 5 Kasım’a  kadar sakin tutun.

Her yıl Toros dolunayının dokuzuncu genişlemesi ile evinizde ışıl ışıl parıldadığını 12 Kasım’daki büyük resimde görebileceksiniz. Bu gün dürüst ve yürekten konuşmalar için en doğru hazırlanmış zemin diyebiliriz.  Ay , ciddi Satürn’e beşinci romantizm ve kendini ifade etme evinize nüfuz eden Pluton’a akan bir üçlük oluşturduğundan , otantik konuşmanız romantik bir bağlantıyı sağlamlaştırabilir.

Olabileceğinizden çok daha büyük ölçekte düşünün, Başaklar. İşinizle ilgili  seyahat etme, öğrenme veya yayınlama fırsatı ortaya çıkabilir. Bir sanatçıysanız, performansınızı göstermeyi veya yolda çıkmayı düşünün. Sadece, ayrıntılarla dikkatlice düşündüğünüzden emin olun. Çünkü dolunay Merkür’ün geri dönüşüne karşı çıkacak, detaylar etrafında bir karışıklık yaratacak ve belki de yanlış beklentileri artıracaktır. Sadece bir konu hakkında şüpheniz olduğunda konuşun.

Güneş, Yay burcuna ve dördüncü evinize, ailenize ve duygusal bağlarınıza bir aylığına taşındığı için, 22 Kasım’dan itibaren mantıksal düşünceleriniz yerini duygusallığa bırakıyor. Tatil mevsiminin başlangıcında bu rahat enerjinin her zaman şanslı alıcısı sizsiniz ve artık doğrudan Merkür ile, bu yanlış anlamaları çözebilir ve tekrar bağlanma işine dönebilirsiniz!
26 Kasım Yayının yeni ayı, dördüncü evinizde altı aylık yeni bir bölüm açılabilir. Sizde kendinze biraz olsun zaman verin ya da sadece bu tatil süslemelerini yapmak ve festivalleri planlamakla meşgul olun.

Amacınızı oluşturmaya çalışırken kolayca hesaplaşmaya girebilirsiniz. Bu kadar farklı bir bakış açısına sahip birini dinlemek zor olsa da, damarınıza basarak sizi durmak istediğiniz yerden çıkarmak isteyebilirler. Sizi sinirlendirmek isteyen ve sabırlı yapınızı kaybetmenizi isteyen canavarları beslemeyin!

İlişki uyumu, kötü Neptün’ün Balık burcunuz ve ilişki merkeziniz üzerinden beş aylık bir geri dönüşü sona erdirdiği 27 Kasım’dan itibaren iyileşiyor. 

28 Kasım Perşembe günü, ay, romantik Venüs, yapılandırılmış Satürn ve güçlü Plüton hepsi Oğlak burcunda ve sizin beşinci aşk evinizde olacak. 2 Aralık’ta, şanslı Jüpiter 12 aylık bir ziyaretle başlayacak ve kalbinizde havai fişeklerin atmasına sebep olacak flört dönemine giriyor. Yüreğiniz yeni maceralarla dolu bir yıl yaşayacak! Yeni aşklara ve heyecanlara hazır olun Başaklar!

Terazi Burcu

Kasım 2019 – Terazi ve onun güçlü durduğunu gösteren şey nedir? Kasım ayında, güvenliğinizin dayanakları biraz sarsılabilir sevgili teraziler. Güneş Akrep’teyken ve 22 Kasım’a kadar ikinci evinizi stabilize ederken, bir ya da iki kez eğriliğe fırlayabilecek başka faktörler olacaktır. Haberleşme gezegeni Merkür ise 20 Kasım’da bilgi, seyahat ve teknolojinin tüm formları üzerinde büyük hasara yol açabilir zor bir geçişe dek Akrep burcunda kalabilir. 

İkinci evin kuralları ve günlük rutinleri yönettiği için Kasım, sizi telaşa iten finansal dalgalanmalar veya ofis politikaları getirebilir. Yanlış bilgilendirme dolaşırken üretken kalmak özel bir çaba gerektirecektir. Karanlığın ortasında bile, fırtınanın sakin gözü olduğu için sakinliğinizi korumaya çalışın.

Özellikle 5 Kasım civarında, birilerine kilitlenip çatışmayı ve gerginliği artıracağı zaman kendi içinize kapanmaya ihtiyacınız olacak. Pluton, Oğlak burcunda ev ve aile sektörünüzde ilerlerken, Mars Terazi’de ve ilk benlik evinizde yer alacak. Yakın bir insan yüreklerinizi bağlayarak sizi yönlendirmeye mi çalışıyor? Zemininizi duygusal şantaj karşısında sağlam tutun ve bağımlı yemi yemeyin. Kendinizi alışılmayacak kadar güçlü bir şekilde belirtmeniz gerekebilir. 

Aylık burç yorumlarına göre, 12 Kasım’da yoğun bir hesaplaşma zamanı, yakınlık, yakınlaşma, birleşme ve dönüşümün evinize indiği zaman geliyor. Bazı sırları açığa çıkarmaya ve daha güçlü yönlerinizi ortaya çıkarmaya hazır mısınız? Bu ay yolunuz aydınlanacak ve içinizde tuttuğunuz ne varsa gün yüzüne çıkıyor.

Bu dolunay aynı zamanda bir borç, miras ya da komisyon gibi bir çeşit finansal çöküş de getirebilir. Ay-Saturn-Pluton üçlüsü ile bir akraba size vergiden düşülebilir bir hediye verebilir veya girişimlerinizden biri için bir melek yatırımcı olarak hareket edebilir. Belki de paranızı karşılıklı kazanç için birleştirmeyi, gayrimenkule yatırım yapmayı veya bir aile şirketi aracılığıyla pasif gelir elde etmenin bir yolunu bulmayı düşünebilirsiniz. Dolunay para bölgenizdeki Merkür’ün geri dönüşünün karşısında olacağından, herhangi bir büyük taahhütte bulunmadan önce gerekli özeni göstermeniz yeterlidir. Uygun nakit akışı ve gelecek planlarınızın olduğundan emin olmak istersiniz!

Mars, motivasyon ve strese eşit dozlarda ekleyebilir ve bununla birlikte, planlanmamış bir masrafı karşılamak için fonlarınız veya karmakarışık olmanız konusunda kendinizi kısa bulabilirsiniz. Gereklilik, buluşun anasıdır, o yüzden oraya çıkın ve çalışın! 

Bir numaralı süper gücünüzü unutmayın: Vurdumduymazlık! 22 Kasım’da, Güneş, dört haftalık bir süper döngü kurarak Yay burcuna ve üçüncü iletişim evinize doğru yükseliyor. Eğlenmeye çıkın ve tanıştığınız ilgi çekici insanlarla sohbet edin. Yaptıklarınızı paylaşarak onların planları ve projeleri hakkında sorular sorarak heyecan verici bir sinerji oluşturabilirsiniz.

26 Kasım Yayının yeni ayına kadar yaptığınız bir konuşma önümüzdeki altı ay boyunca daha büyük bir işbirliğine yol açabilir. Bir yazma, öğretim veya medya projesi önümüzdeki yarım yıl içinde büyük bir hayranlık uyandırabilir. Bunun için tohumları ekmeye başlayın.

Davet edildiğiniz eğlence ortamlarına ya da grup toplantılarına evet diyorsanız, harika! 27 Kasım’da, Neptün’ü beslemek, Balık burcunuz altıncı işyeriniz ve sıhhatiniz boyunca beş aylık bir geri dönüşe son verecek. Sağlıklı beslenme planınıza veya günlük yoga pratiklerinize uymadıysanız, eski formunuza geri dönün! Bir akupunktur randevusu yaptırın, bazı takviyeleri deneyin veya en azından günlük olarak kalp atışını artırıcı egzersizler yapın.

28 Kasım’da cennetin dört cesedi Oğlak’ta ve dördüncü evinizde olacak. Tükenmiş hissettiğinizde, dostlarınızdan destek isteyin! Bu, gelecek yaşam yılınızı şekillendirmenize yardımcı olacak önemli bir derstir. 2 Aralık’ta, Geniş Jüpiter yaklaşık 13 ay boyunca Oğlak burcuna taşındı ve bölgenizde büyüme sağladı. Hem içeride hem de dışarıda olan maceralara ve evrime hazır olun!

Akrep Burcu

Kasım 2019 – Bir şey söylediniz, başka bir şey duydular: Neler oluyor? Güneş, 22 Kasım’a kadar sizin burcunuzdayken, Akrep sezonunun iyi bir kısmı (tam olarak 20 Kasım’a kadar) tabelasında bu kasımın birkaç açıklamasını görmeye hazırlanın.

İletişim, seyahat ve teknoloji gezegeni olan Merkür ile kötü niyetli, yazdığınız veya söylenilen her kelime yanlış bir şekilde algılanabilirdi. Belki de gizemli ve sessiz bir üne yaslanmak o kadar da kötü bir fikir değildir! Bu yüzden doğum gününüzü ve bütün mevsimi kutlarken bile, düşük bir profil tutun. Kendinizi düzenleme, drama dolu bir gösteriden kaçınmanıza yardımcı olursa, buna değer olabilir.

Sözlerinizi gerçekten izlemeniz için bir gün 5 Kasım’da, eş yöneticileriniz, Plüton’a ve savaşçı Mars’a nüfuz ederek ısıtılmış bir alana kilitlenirler  . İletişim sektörünüzdeki Pluto ve Mars’taki üstü kapanmış defterlerin ortaya çıkması ile dedikodu trafiğini başlatabilir, pasif ve agresif insanları üzerinize çekebilirsiniz. İnsanların sizi dramdan besleyebileceklerini bilmesi ve ortaya attıkları bu yemliği almak sizin işiniz değil! İstemeden bile olsa, birinin damarına basmamaya veya hassas noktalarına dokunmamaya dikkat edin. Tarafsız konulara sadık kalın ve çatışmalarınızı başka bir güne saklayın.

Aylık burç yorumlarınıza göre 12 Kasım Boğa dolunay çatışmayı çözmek ve ilişkilerinizi yeniden dengelemek için mükemmel bir ortam sunuyor. Gerilimden çıktığınızda dönük noktasına geldiğiniz zaman, o kişilerle yollarınızı ayırmaya karar verebilirsiniz.

Bu dolunay,  Oğlak burcundaki yapılandırılmış Satürn ve güçlü Plüton’a ve sizin geniş dokuzuncu evinize destekleyici bir üçlü oluşturacağından  , aranızdaki önemli bir konuyu tartışmaya açık olacaksınız. Ay aynı zamanda Merkür karşısında olacağından, bu, bir süredir elinizde tuttuğunuz bir şeyi netleştirmek için bir şans olacaktır. Sonunda neyle uğraştığınızı bilmek size büyük bir rahatlama sağlayacak. 

Mars’ın Akrep’e yaklaştığı 19 Kasım’a kadar bekleyin, güveninizi ve karizmanızı arttırın. Motivasyonunuzun bir kısmını para kazanmaya yönlendirmeyi düşünün. 22 Kasım’da, Güneş bir ay süren Yay ziyaretini ve ikinci çalışma ve finans evinizi ziyaret etmeye başlar. Henüz tatil düşüncesine girmeyin. 26 Kasım Yayının yeni ayı, bazı heyecan verici iş ilanlarına ve gelirinizi arttırmak için kullanışsızlığa neden olabilecek altı aylık taze bir döngü başlatabilir. Büyük düşünmekten korkmayın!

Ertesi gün, 27 Kasım, sisli Neptün, beşinci aşk evinizde romantizm evinizdeki karışıklığı ve dramayı temizleyecektir. Yaratıcı bir proje durduysa veya raydan çıktıysa, odaklanma probleminizi çözmenize az kalmış demektir. Zihniniz büyük fikirlerle yaşıyor ve yeni bilgiler için aç, sadece o yöne doğru gidiyor! 2 Aralık’ta geniş Jüpiter bir yıl boyunca Oğlak burcunu ve aynı ilginç bölgeleri ziyaret etmeye başlayacak. Öğrenme ve bağlantı kurma olanakları bakımından zengin olan uzun bir döngü başlayacaktır. Kafa karışıklığınızı bir kenara bırakın sevgili akrepler!

Yay Burcu

Kasım 2019 – Yansıtın, inceleyin, koruyun sevgili yaylar: Bunlar, Kasım ayının ilk üç haftasında,  birkaç meydan okuma getirebilecek güvenlik parolalarınızdır. Akrep burcundaki Güneş ve 22 Kasım’a kadar huzurlu, sisli on ikinci eviniz değil, aynı zamanda Merkür iletişim gezegeni Akrep’te 20 Kasım’a kadar geriye çekilerek düşüncelerinizi organize etmeyi zorlaştırıyor. Bir yandan, bu son derece yaratıcı bir zaman ve empatik devrelerinizi ortaya çıkıyor, bir yandan da fikirlerinizi toplamaya ve ifade etmeye çalışmakta zorlanıyor. Merkür’de teknolojiye ve seyahat planlarına zarar verebileceği ek kaosla birlikte bir döngü içerisine giriyor.

On ikinci ev destekleyici insanlara hükmeder, ancak bağımsız bir Yay gibi, her şeyi kendiniz yapmayı tercih edersiniz. Ama beyaz bayrak sallamak veya yardım çağrısı göndermek için bir an olsaydı, bu şimdi oldu. Tabii ki, bu gizli defterlerin bulunduğu bölgede kimleri dahil ettiğinize dikkat etmeniz gerekir.

Aylık burç yorumlarınıza göre 12 Kasım’da öncelikli unsurlar haline gelen bir takım sorunlar olabilir. Ay, ikinci çalışma evinizdeki ve günlük alışkanlıklarınızdaki disiplinli Satürn ve dönüşümlü Plüton’a ortak bir treni oluşturacak. Yeni bir zindelik rejimi uygulamak veya yeni bir kariyer yolunu izlemeye başlamak için büyük kozmik bir desteğiniz var.

Dolunay, Merkür’ün geri dönüşüne karşı olsa da, görevinizden kolayca rahatsız olabilir ya da duygusal drama ile raydan çıkabilirsiniz. Bugün sınırlarınızı koruma konusunda dikkatli olun ve başkalarının kendi sorunlarını çözmelerine izin verdiğiniz için bir suçluluk hissetmeyin.

Neyse ki, 19 Kasım’a kadar on birinci ekip çalışmasından oluşan Terazi ve 19 Kasım’a kadar süren iş birliğinize destek veren Mars’tan geçtiniz. Birkaç büyük ego ve kişiliğin yönetilmesi stresli olsa da, bu insanları ortak bir zafer için hala bir araya getirebilirsiniz. Bunun istisnası, Mars’ın ısıtılmış bir kareye kilitlendiği 5 Kasım’da olacak  İşinizde ve para evinizde Pluto hesaplayarak. Finansman veya çarpışma iş stillerinin etrafındaki kavgalar büyük bir ego savaşında sonuçlanabilir. Büyük bir projeyi geri çekme konusunda güveniniz var mı? Cevap evet, ancak siz gerçekten inanmadan önce içsel takviye yapmak gerekebilir.

19 Kasım’da, Mars, Akrep ve bilinçaltı on ikinci evinizi 3 Ocak’a kadar yakınlaştırıp yılın geri kalanını pozitif tamamlayacak. Bu huzurlu bölgede enerji gezegeni Mars ile, geniş uyku ve öz bakım gerekebilir. Hedeflerinizden sonra ücret almak ve bir sonucu zorlamak yerine çekim yasasını gerçekten kullanmak için stratejik ve manyetik olmanız gerekir. Yaratıcı görselleştirme, doğal olarak şüpheci tarafınız buna gerçekten inanmasa bile, istediğinizi tezahür ettirmenize yardımcı olabilir. İlk önce deneyin! Yay burçları “iş yapar” ve proaktif oldukları için en zor şeylerin de üstünden gelebiliyorlar. Ancak bu döngü boyunca daha az şey yaparak daha fazlasını başarabilirsiniz!

24 Ekim’de çok güvenli man’nizin ne kadar rahatsız edici olduğu konusunda sert bir ders alabilirsiniz. Teknik aksaklıkları gidermek veya görünüşte bitmeyen ve ayrıntılı bir projeyi bitirmek için uzun saatler sürmek zorunda kalabilirsiniz.

2 Aralık’ta, Jüpiter Yay’dan ayrılacak, 12 yıl daha geri dönmeyecek. Bu haftasonunu, öğrendiğiniz tüm dersleri, aldığınız riskleri ve işlerin hepsi planlandığınız gibi gitmediyse, gerçekten bu yıl nasıl geçtiğini düşünmek için kullanın. Belki de garip ama harika yönlere gittiler, hayal bile edemezsiniz. Jüpiter Oğlak burcuna taşınmadan önce önümüzdeki birkaç günü bu büyük bölümü kapatarak müreffeh ve üretken bir 12 ay geçirerek geçirin. Üretkenliğinizi kaybetmeyin Yaylar!

Oğlak Burcu

Kasım 2019 – Grup dinamikleri bu ay gezinmek için çok fazla enerji harcayacak, bu nedenle ilişkilerinizi yönlendirmek ve yönetmek için hazır olun, Oğlaklar. Güneş, on birinci işbirliği evinize enerji veren 22 Kasım’a kadar Akrep’te. Fakat iletişim, teknoloji ve etkileşimler gezegeni olan Merkür, aynı zodyak bölgesinde 20 Kasım’a kadar geriye çekilerek takımınızla sinyalleri karıştırıyor. İnsanlar bir lansmanı geciktirebilecek veya bir takım projesini raydan çıkarabilecekleri gözle görmekte zorlanacaklar.

Planınızı haritalayın ve net talimatları, mikroskobik ayrıntılı olarak açıklayın. Ardından, herkesin aynı sayfada olduğundan emin olmak için dikkatlice geçin. Ancak her iki şekilde de arızalara hazırlanın! Merkür dertte iken sosyal çevrenizde drama veya anlaşmazlık olabilir. Yavaşlayın ve hikayeler içine çekilmek yerine onunla konuşun. 

Bazı kariyer kargaşası, 5 Kasım’da Terazi’deki Mars’ın ve 19 Kasım’a kadarki onuncu evinizin öfkeli olduğu Mars’ta,  oğlak burcunda bulunan Plüton’daki güç dolu bir meydanda çarpıştığında patlayabilir. Kendi vizyonunuz, grubunuzdakilerle çelişebilir ya da otorite konumunda olan bir insanla güç mücadelesine kilitlenebilirsiniz. Siz, kurallar, roller ve sorumluluklar ile nerede sıkışıp kalmış hissediyorsunuz? Ruhun, ifade özgürlüğü için can atıyor olabilir, ancak talepleri ve son teslim tarihlerini ezmek de bunu engelliyor.

Aylık burç yorumlarına göre 12 Kasım Boğa Dolunayına katılmak için sizin yaratıcı bir proje, isminizi aydınlatabilir. Kendinizi güvende ve güçlü hissettiğiniz için teşekkürler, Satürn ve Pluton. Sergilenecek yeni bir görüntünüz varsa, bu ay ışığını çıkma partiniz olarak düşünün. Bir tarz makyajı yapın. Dünyaya, kendinizin şiddetli ve tazelenmiş bir versiyonunu göstermeye hazırsınız! 

Güneş’in Yay burcuna ve on ikinci istirahat ve bitiş evinize kaydığı 22 Kasım’dan başlayarak bir aylığına güçlenmeye hazırlanın. Gevşek uçları bağlayın ve kapanmaya odaklanın. 26 Kasım Yayının yeni ayı, manevi bir uygulamaya, restoratif egzersize ya da başka bir iç çalışmaya başlamak için mükemmel bir zamandır. Hayatınızın acı veren bir bölümüne elveda demeniz mi gerekiyor? Sonlar bu yeni aydaki başlangıçlar. Her şeyi bir döngü ya da büyümenize yardımcı olacak değerli bir ders olarak görmenize yardımcı olabilir.

Dengeli kalmak için, çılgınca yoğun bir sosyal programı yönetmeniz gerekir. 19 Kasım – 3 Ocak arasında, huzursuz Mars, Akrep’te ve on birinci grup faaliyetler evinde olacak. 

Destek istemek, 27 Kasım’da başlayarak, Neptün’ün Balık burcunda ve üçüncü iletişim evinizde 5 aylık geriye dönük bir puanlama işlemine son vermesiyle kolaylaşıyor. Özellikle en yakın arkadaşlarınızla Haziran ayından bu yana karışıklık ve karışık mesajlarla mücadele ettiyseniz, Neptün’ün doğrudan (ileri) dönüşü şefkatle size yardımcı olabilir, ancak ihtiyacınız olanı doğrudan sorabilir. Bir kardeş, iş arkadaşı ya da komşu ile olan gerilim de dürüst bir diyalogun önünü açabilir. Sabırlı olun oğlaklar!

Kova Burcu

Kasım 2019 – İşe bakmak bu ay birkaç adım daha gerektirecek ancak yine de yapılabilir sevgili kovalar! Güneş, 22 Kasım’a kadar Akrep ve iddialı, başarılı onuncu evinizde yürüyor, birkaç yirmi kariyer hedefini hedeflemeye ve on yıl bitmeden listenizden onları kontrol etmeye hazırsınız. 

Merkür, 20 Kasım’a kadar Akrep ve kariyer bölgenizde geri dönüş yaparak net niyetler koymaya ve onları takip etme çabalarınıza meydan okuyacak. Belki de ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahip değilsiniz ve edinmekte zorlanıyorsunuz. Ofiste personel değişikliği, müşteriden net olmayan sinyaller veya elektronik cihazlarla ilgili arızalar olabilir. Ağ kesintilerinden dizüstü bilgisayarınıza dökülen kahveye, sizi sıcak suya sokan “hepsini yanıtla” mesajına kadar, hemen hemen her şey sizi sinirlendirebilir. Sakin ve sabırlı olmanız kariyerinizi sürdürmek için daha başarılı bir hareket olabilir.

5 Kasım’da, açık sözlü ve geniş dokuzuncu evinizdeki Mars, sizi net bir yorum yapmaya veya büyük bir risk almaya teşvik edebilir. Ancak gölgeli Pluton ile her fırsatta zedelenebilirsiniz. Birisi sözlerinizi sizin etrafınızda çevirebilir ya da yanlış bir adım yüzünden sizi cezalandırabilir. Davranışlarınız için sorumluluk almak yerine parmakları işaret ediyor olabilirsiniz.

Aylık burç yorumlarına göre yılın sadece Toros dolunayının dördüncü evinize, ailenize ve yürekten bağlantılarınıza ışınlandığı 12 Kasım’a kadar duygusal görüşmeleri saklayın. Özellikle bu dolunay, hem Oğlak’ta hem de on ikinci kapanış evinizi iyileştirmek için Pluton’a ve yapılandırılmış Satürn’e destekleyici bir sineğe girdiğinden, hassas tarafınızı ifade edebileceksiniz. Sevilen biriyle düzeltmeler yapmanız gerekiyorsa, hemen şimdi yapın! Daha yaşlı bir akraba veya mentor, başıboş hissediyorsanız, kendinize bilgelik ve duygusal destek sağlayabilirsiniz. 

Bulunduğunuz sırada, ofise bugün “rahatsız etmeyin” modunda olduğunuzu bildirin mümkün olduğunca. Dolunay, Merkür’ün geri dönüşünün karşısında olacak ve işle ilgili arızalar gerekli bazı öz bakımları kesebilir. Sadece bir saatliğine bile olsa telefonunuzu kapatın. Drama kraliçelerinin bildirimlerini susturun ve herkesi sizi içeri çekmeden önce kendilerini çözmeleri gerektiğini bilmelerini sağlayın.

Son tarihler ve talepler artacaktır, bu nedenle zamanlamanızı yönetme ve kesin sınırları sağlam tutma konusunda dikkatli olmalısınız. Heyecan verici bir proje isminize ışık tutabilir veya sizi 2020 tanıtım veya liderlik rolü için konumlandırabilir. Ama yine de: Zamana bağlılığınızı netleştirmeniz ve evet demeden önce tüm beklentilerinizi dile getirmeniz gerekir.

İş ve zevki birleştirin, üzerinde çalıştığınız özel bir şeyi tanıtmak için bir buluşma etkinliğine ev sahipliği yapın. 26 Kasım Yayının yeni ayı, parti planlama için mükemmel bir an olabilir.

24 Kasım’daki stres seviyelerini izleyin. Tasarruf için acele etmeye istekliyseniz, durun! Kaos sadece sizi uyandırır. Bu, cihazlarınızı susturmak istediğiniz başka bir gün. 

Neptün’ün geri dönüşü Balık burcunda ikinci iş ve finans evinizde sona erdirdiği zamanlar 27 Kasım’da artacaktır. İşinizde çok fazla fedakarlık yaptınız mı veya çekinizi adil payınızdan daha fazla mı aldınız? “Hayır” ya da “hadi bunu bölelim” demeye başlayın. Şu anda fiyatı biraz daha fazla ödemekten rahatsız olmak daha iyi.

2 Aralık’ta geniş Jüpiter tam bir yıl boyunca Oğlak burcuna taşınacak ve yeni on yılı ezoterik ve büyüleyici bir başlangıç ​​yapacak. Bazı güzel içsel gelişim ve yaratıcı atılımlar ilahi indirmelerin içeri girmesine izin verdiğinizde sizin olacak. Kasım sonunda açık bir kanal olmak için pratik yapın ve ne geldiğini izleyin! Hep tetikte olun sevgili kovalar!

Balık Burcu

Kasım 2019 – Kasım ayına girerken büyük fikirleriniz ve geçersiz planlarınız var sevgili balıklar. Ancak bu yanma kontrollerini yapmadan stratosfere yakınlaşmaya gitmeyin! İletişim, teknoloji ve seyahat gezegeni olan Merkür, Akrep’te 19 Kasım’a kadar geriye çekilerek görevinizi durdurabilir veya engelleyebilir. Bu ay bir numaralı kuralınız: Acele etmeyin! İşleri doğru yapmak için zaman ayırmak beklemeye değecektir.

Düşüncelerinizi not almanız ve “taslağa kaydetmeniz” gerekebilir. Dokuzuncu ev aynı zamanda seyahat kurallarını da beraberinde size iki kat Merkür kargaşası veriyor. Neyse ki, bu sinyalleri karıştıran bu geçişi tatillerden önce kapatıyorsunuz. Merkür 20 Kasım’a dönene kadar büyük riskleri veya girişimci girişimleri durdurun ve bu süreyi planlarınızı test etmek, değiştirmek ve mükemmelleştirmek için kullanın. 

Enerji gezegeni Mars, 4 Ekim – 19 Kasım tarihleri ​​arasında gerçekleşen iki yıllık bir geçiş olan Terazi’ye ve yoğun, göze çarpmayan sekizinci evine yedi haftalık bir ziyareti tamamlıyor. Çok sayıda derin dönüşüm gücü var ve maalesef, dümendeki acımasız Mars ile bunlardan kaçınmak mümkün değil. 19 Kasım’a kadar, Mars, bu eylemi canlandıracak ya da paraya tezahür eden güçlerinizi artıracak bu cinsiyet bölgesini, sırları ve paylaşılan kaynakları ısıtmaya devam edecek. Büyük bir masrafın stresini seyrediyor olabilirsiniz. Bir yatırım, gayrimenkul veya finansal mesele baş gösterebilir, ancak birçok taleple birlikte kolaylıkla gelebilir.

Öfkeli bir meydanda 5 Kasım’da öfkenizi izleyin. Oğlak burcundaki Mars ile Pluto arasında ve onbirinci ekip çalışması ve teknoloji eviniz arasında yer alır. Kıskançlık arkadaşlar arasında kopabilir ya da kaynaşık grup içi rekabet erime noktasına gelebilir. Tartışmadan uzak durmak için elinizden geleni yapın. Arabuluculuk girişimleri geri tepebilir. 

Netlik ve açık iletişim, etkileyici üçüncü evinize ışınlanan 12 Kasım Boğa dolunayına gelecek. Şimdi mürettebat Balık’la verimli konuşmalar, beyin fırtınası oturumları ve çözüm odaklı sohbetler yapabilirsiniz. Konuşmayı ortak bir göreve odaklayın ve suçlu oyundan uzak durun.

Paylaşılan bir proje için heyecan verici bir fikriniz mi var? Ay-Satürn-Pluto üçlüsü, sosyal medya kampanyasından bir e-posta patlamasına kadar her şeyi daha da büyütecek teknoloji çözümleri yerleştirmenize yardımcı olacak. İyi baskıyı birkaç kez dikkatlice okuyun. Merkür’ün bu ay karşı çıkması ile birlikte, ekstra dikkatli olunması gerekiyor. Sıkı yorumları kendinize saklayın; e-posta, sohbet veya yazılı mesajlardan uzak durun.

Aylık burç yorumlarına göre 19 Kasım’da gelecek ve Mars’ın Akrep’i 3 Ocak’a kadar yaklaştırmasıyla vizyon sahibi dokuzuncu evinizi yılın geri kalanında ısıtıyor. Bu girişimci fikirlerle büyük olun! Mars’ı bozucu Uranüs’le karşılaştığında ve öfkeyle saçları tetikleyebiliyorken 24 Kasım’da yapmayın. 

Güneş, Ay’ın Yay ziyaretini ve 22 Kasım’daki iddialı, başarıya bağlı onuncu evinizi ziyaret etmeye başladığında, yüce fikirleri gerçek bir proje planına, bütçelerine, zaman çizelgelerine ve eylem adımlarına koymaya hazırsınız. 26 Kasım Yayının yeni ayı, sizin için yılın en önemli kariyer anlarından birini işaret ediyor. Yeni bir rol veya amaç, hatta tamamen yeni bir yol izlemeye başlamaya hazırsanız, bu göreve başlamak için yeşil ışık budur. İktidardaki gezegeniniz Neptün, 27 Kasım’da Balık burcunda beş aylık bir gerilemeyi bitirdiğinde, güveniniz ve karizmanız maça geri döner. “Sessiz” düğmesinin kilidini aç ve şimdi bir tutku projesinde sesini aç! Acele etmeyin sevgili balıklar!

Hoşunuza Gidebilecekler

Instagram

Kategorıler

×