Modern Kadınların Dijital Platformu...
Sevgilinizi Kendinize Bağlamanın Yolları

Sevgilinizi Kendinize Bağlamanın Yolları

Rüya adamla tanıştın ve işler gayet iyi gidiyor. Ama kendin için doğru adam olduğunu ve onun da senin için aynı düşünceye sahip olduğuna nasıl emin olabilirsiniz? Sevgilinizi kendinize bağlamanın yollarını bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.

İlişkilerin ilk aşamalarından geçtiyseniz birine karşı duyulan en sinir bozucu şeyleri bilirsiniz. Onunla ilgili en büyük şey, dikkatlerini çekmeye ve size karşı duyacakları sevgilerini kazanmak olacaktır. Kendinizi hoşlandığınız kişiye karşı şefkate layık biri olarak ispatlamak istiyorsunuz, ancak her şeyin bir vakti olduğunu ve oturduğunuz yerden bunun gerçekleşmeyeceğini bilmeniz gerekiyor. 


İlişkiler zaman, özveri ve doğru bir çalışmanın sabrını gerektirir. Sonuçta, sevgilinizi kendinize bağlamanın yollarını bulup, bir hayat kurmaya çalışıyorsunuz ve bu kolay bir iş değil.

Spoiler uyarısı: Evet, gerçekten bir sihirli formül var

Bu durum, içinizdeki tüm deliliğe ya da sevincinizin derinliğini fark ettirmek için size bir yöntem olmadığı anlamına gelmez. İyi bir ilişki güzel bir dansa benzer. İki insanın bu dansı biliyor olması ve birbirleriyle çalışacakları adımları öğrenmelerini gerektirir. Ve iyi bir dans gibi, ilişkinizin sorunsuz bir şekilde ilerlemesine yardımcı olmak için güzel adımlar atmanız ve eşinizin her an yanınızda olduğunu hissetmeniz gerekir.

İlişkiler çok çaba gerektiriyor, ancak bazen nerede çaba sarf ettiğinizi bulmak da kolay değil. Sevgilinizi kendinize bağlamanın yolları konusunda daha başarılı olmak ister misiniz? O halde, bu basit adımları izlemelisiniz, çünkü inanın ya da inanmayın, aslında bir insanın size aşık olmasını sağlayacak bir formül var. Bu büyü olmayabilir, ancak elde edebileceğiniz en önemli taktiklerin başında gelirler.

Kısaca,  “MAGNETICS” kısaltmasını kullanabiliriz.

Daha kolay yollarla, bir adamı kendinize bağlamak için 9 basit adım var:

1. M, Erkeklik için

Bir erkek, sadece onu “yakalayan” bir kadın istiyor. Kadınının enerjisinin, onu cezbetme biçimi ve kendine çekmesi için ışıltısını ve kadınsılığını kullanmasını istiyor. Sorunlarını koruma, sunma ve çözme becerisini takdir eden bir kadın istiyor. Baskı altındaki durgunluğu ve sakinliği yüzünden ona hayran olmasını istiyor. Daha çok mantıklı ve analitik olduğu için sansasyonlu hissetmek istemiyor ve mutsuz filmlerde ağlamasını da istemiyor (zorunlu olarak).

Kısacası, onu her zaman olmak istediği bir kahraman olarak görmek isteyen bir kadın istiyor – ve bunu gerçekten elde ettiğinde – onun kalbinde ve ruhunda gerçekte ne kadar kahraman olduğunuza şaşıracaksınız. Bayanlar, bir erkeğin gerçek büyüklüğü budur. Doğru sebep veya sebeple, tam anlamıyla sizin için ölebilirler. 

2. A Kabul İçin

Şimdi, adamınızı “almak” söz konusu olduğunda, bir erkeğin sizinle bir geleceği görmesini isterseniz yapmamanız gereken bir şey var. Ona düzeltilmesi gereken bir çeşit proje gibi davranmayın, çünkü aranıza hemen duvar örmüş olursunuz. Kıyafetlerini değiştirmeye isteğiniz varsa, arkadaşlarının çevresi, konuşma biçimi, ne yapmaktan hoşlandığı gibi konuları değiştirmek istiyorsanız eğer, sakın yapmayın!

Sevgilinizi kendinize bağlamanın yollarından biri de ona saygı duymanız ve şu anki görüntüsünden ve bulunduğu konumdan ötürü onu takdir etmenizdir. Her hangi bir konuda yardımınızı istiyorsa, bunu normal karşılayın. Sizin için en uygun kişi, sizin kahramanınızmış gibi hissetmeyi hak ediyordur. Bunu o kişide göremezseniz, o kişi sizin adamınız değil demektir.

3. G Minettar İçin 

Bir erkeğin bir kadına sunabileceği iki ana hediyesi vardır: koruma ve maddi rahatlık sağlama kabiliyeti. Dolayısıyla, hayatınızı kendiniz korumak ve zamanınıza yatırım yapmak için riske atmaya hazırsa, yetenekleri ve maddi varlığı size sağladığı küçük bir minnettarlıktır.

İstediğiniz her şeyi veremese bile, size bakmak için çok çalıştığını takdir etmenizi istiyor. Bu gerçekten de sormanız gereken bir şey değil. Yani, bir insanın içinde en iyiyi görmesini ve umutsuzca aşık olmasını istiyorsanız, yapacağınız aksi bir şey onun çabalarına saygısızlık etmektir.

4. N beslemek İçin

Kadını, ailesini korumak ve bunun devamlılığını sağlamak için, onun istediği ve ihtiyacı olan şey nedir? Basitçe söylemek gerekirse, bir kadının güzelliği ve zarafeti bir insanı cezbeder ve sıklıkla bir doğurgan ya da geçici olarak doğuş yeteneğinde gösterilir.

Sevgilinizi kendinize bağlamanın yollarından biri de, bu düşünceye cinsiyetçi olarak saldırmamak, burada sadece bir araya gelerek, işbirliği ortaklığı kurarak birbirinize hayat vermek ve bu kişilerin hayatını daha da iyileştirmesini sağlamaktır. Bir ilişkinin gerçek güzelliği, iki insanın bir araya gelip, birbirlerinden almak yerine vermek istemesidir. İşte o zaman büyü serbest kalmış olur.

5. E Kolay Geçiş İçin

Düşüncenize ya da geçmiş tecrübelerinize göre bir erkeğin gerçekten sizi mutlu etmek isteyebileceğini bilemezsiniz. Aslında, artık sizi mutlu edebileceğini düşünmediğinizde sorunlar ortaya çıkabilir. Erkekler çok basit yaratıklardır. Değerlerini, sorunlarını çözerek ve düzelterek gösterebilirler (ve bazen sizi düzeltmeye çalışırken hata yapabilirler).

Artı, hiçbir şey bir erkeğin kendisinin çözemediği bir soruna sıkıştığını hissetmekten daha kötü hissettirmez; bu nedenle çok sıklıkla mutsuz olursanız, bir noktadan sonra bunu belli etmeyip yanında olmak daha doğru olacaktır. Buna karşın, hiçbir şey bir erkeği sizi mutlu edebilmesi kadar başarılı hissettiremez. Sevgilinizi kendinize bağlamanın yollarından biri de olumlu, mutlu ve ışıltılı bir kadın olmanızdır. Bir erkek için bu durum çok daha caziptir.

6. T, Güven İçin

Eril enerjinin (dışa dönük) gerçek gösterileri ve yaşadığı koda bakacak olursak, kişinin size duyduğu onur kavramı pratik olarak ideal olan düşüncesinden ayrılamaz. İster savaş meydanında savaşçı olsun isterse oyun alanındaki sembolik “savaşçı”, sizin için savaşacaktır, hatta yaşamının ve ölümünün arasındaki farkları size gösterecektir. Bir adam kendini sizinle beraber olduğunu ve sırtının güvende olduğunu hissetmelidir.

7.I Bağımsızlık için

Kadınların bir anda tekrar tekrar dağılmalarının ardından bir ilişki tanımlamaya çalışmak ya da bir adamı çok erken bağlamak için fazla çaba göstermeleri beklenmez. Bunun nedeni, “güven” konusunda eksik hissetmesidir. Düşünürseniz, ilişkilerinde güven problemi yaşayan insanların yeni bir ilişkiye başlarken bu sorunu yaşamaları çok normaldir.
Bu basit gerçeğin farkında olduğunuzda, neden karşısınızdaki kişinin ilişkiye başlamak için neden çekindiğini de anlamış olacaksınız. İyi haber şu ki, özgürlüğünü sizin için terkedeceğini düşünen birinin üzerine gitmeyip zorlamazsanız her şey daha kolay olacaktır. 

8. C Esaret için

Gerçekten paylaşılan bu bilgileri uyguladığınızda ve bu dokuz özelliği gerçekleştirdiğinizde, resmen adamınızın kafasında ve yüreğinde olacaksınız. Bunun nedeni, sevdiğiniz kişinin mantık düşüncesine değindiğinizde size karşı kalbini açtığını ve duygu ifadesini kendinde yavaş yavaş hissetmesi olacaktır.


9. S Ruh arkadaşları için

Bu konuyu ana hatlarıyla takip ettiğinizde, sevgilinizi kendinize bağlamanın yollarını öğrenmiş olacaksınız. Erkekliğinize karşı aşkı temsil ettiğinizde, onun için kim olduğunuzu gösterin ve onu her alanda takdir edin. Minnettarlık, ruhu beslerken, güvenilirlik duygusunu arttıracak ve bağımsızlığını sizin için bırakan kişinin sizden etkilenmesini sağlayacaktır. 

Hoşunuza Gidebilecekler

Instagram

Kategorıler

×