Modern Kadınların Dijital Platformu...
Şerbetçi Otu ve İle Doğal Yoldan Göğüs Büyütme

Şerbetçi Otu ve İle Doğal Yoldan Göğüs Büyütme

Göğüs büyütme kürü, uzun zamandan beri üzerinde durulan ve en son geliştirilen şerbetçi otudur. Şerbetçi tohumuna ek olarak hayıt tohumu da göğüs büyütmede büyük etkisi olan şifalı bitkilerdir. 

Göğüslerinden memnun olmayan kadınların olması çok doğal birşeydir. Tam tersi bazı kadınlar da çok büyük olmasından şikayet eder. Sizler için bu yazımızda küçük göğüse sahip kadınlarımız için göğüs büyütme ile ilgili bir araştırma yaptık. Hep beraber öğrenelim bu kür nedir, nasıl kullanılır?

Şerbetçi Otu İle Göğüs Büyütme

1 bardak suyun içinde  5 dakika kaynatıp, akşam yemeklerinden 2 saat sonra içilir. 2 ay boyunca bu şekilde devam edilir. Düzenli kullanımın ardından gözle görülür farkı anlayacaksınız. Direkt östrojen hormonuna etki edeceği için, göğüs büyütmede etkili rol oynayacaktır.

Hayıt Tohumu İle Göğüs Büyütme

Ülkemizde mineçiçeği ailesinden çiçekli bir bitkidir. Hormon düzenleyici özelliği de olduğu için göğüs hormonlarını etkileyerek büyümesini sağlar. 1 tatlı kaşığı hayıt tohumunu kaşıkla ezdikten sonra kaynar suda 1-2 dakika kaynatın. Kısık ateşte beklettikten sonra dinlendirin. Sadece 10 dakika demlendikten sonra afiyetle içebilirsiniz. 

Küçük göğüse sahip olmak, birçok kadını rahatsız eden bir durumdur. Hal durum böyle olunca günümüze kadar ortaya atılmış göğüs büyütme formülleri var. Bunların başında en kolay yol gibi görünen estetik ameliyat geliyor. Fakat son derece zahmetli ve acılı bu operasyonun henüz kanıtlanmış, sağlığı tehdit etmediğine dair bir bilgi yok. Bu durumdan endişe eden kadınlar da doğal yollardan göğüs büyütme kürlerini kullanmaya başladı. 

Göğüs Büyütme Kürü

Bu kürlerin içinde en faydalı ve en kısa sürede sonuç alacağınız şerbetçi otu ve hayıt tohumunu sizler için araştırdık. Anlatıldığı şekilde ve düzenli kullanımda en iyi sonucu almanıza yardımcı olacaklardır. Bu kürleri kullanırken arada bir göğüsünüze masaj yapmayı da ihmal etmeyin.

Unutmadan son olarak söylemekte fayda var; kronolojik bir rahatsızlığınız veya herhangi bir alerjik probleminiz varsa doktorunuza başvurmadan göğüs büyütme kürünü kullanmamanızı öneririz. 

Instagram

Kategorıler

×