Modern Kadınların Dijital Platformu...
En Uyumlu Burçlar

En Uyumlu Burçlar

İkili ilişkilerde uyumlu burcu yakalama konusu çok önemlidir. Her ne kadar birçok insan dış görünüşe önem vermiyorum dese de, ilk görüşte oluşan etkileşim insanlar arasındaki uyuma yönelik bir adım olabiliyor. Bazen de tam tersi dış görünüşün kendisi için çok önemli olduğunu söyleyen biri, öyle bir an geliyor ki bu düşüncesini kaybedebiliyor.

Astroloji bu konu hakkında devreye giriyor. Aslında kimin kimi nasıl beğendiği ya da gözüne nasıl hitap ettiğinin pek bir önemli kalmıyor. Konumuz burada en uyumlu burçlara gelmiş oluyor.

En Uyumlu Burcu Nasıl Anlarız?

Burç uyumunu yakaladığınız kişi ile aranızda sizin de anlayamadığınız bir etkileşim olabilir. Bazen hali tavrı ve konuşması ile sizi etkilerken, bazen de bir gülüşü yeterli olabiliyor.  


Astrolojide bu durumu şu şekilde ele alıyor: Kişiler arası en uyumlu burç. Yani güneş burcunuz, ay burcunuz, yükselen ve alçalan burcunuz, partnerinizin burcu ile ilgili de mesaj verebiliyor. Belirli öğrenme yöntemleri kullanarak kendi burcunuz hakkında biraz bilgi sahibi olursanız, hayatınıza alacağınız kişiyle ilgili de bilgi sahibi olursunuz. 

Her birliktelik mutlu sonla bitmeyebilir. Doğru burç yorumu hakkında bilgi sahibi olmanız var olan ya da olabilecek ilişkileriniz için size güzel bir pusula olabilir.

En Uyumlu Burçlar Hangileri?

Yıldız haritaları ve güneş sisteminin hareketi üzerine sizin için hazırladığımız en uyumlu burçlar listesi şu şekilde:

Koç & Kova

Koçlar bir yandan zoru severken diğer yandan onları zorlamasın isterler. Kova size ilk bakışta marjinal olmasından dolayı çok cazip gelebilir. Özgürlüğüne düşkün yapısı ile size çok benzerken bir yandan da size çok ters. İlişkinin ilk evrelerinde aranızda oluşan zıtlıklar yüzünden anlaşmazlıklar çıksa da; birbirinize duyduğunuz çekim gücü sayesinde zamanlar düzene girecek bir birliktelik oluşacaktır. Hem mantığı hem de aşkı içinde barındıran birlikteliği Astroloji sonuna kadar destekliyor.


Boğa & Yengeç

Aşkı en derinlerinde yaşamak için doğmuş olan boğa ve duygusallığını derinlere kadar hissettiren yengecin uyumuna diyecek sözümüz yok. Toprak ve Su elementlerinin bir araya gelmesinden kocaman sevgi dolu bir aşk ortaya çıkar. İki burçta da fazlasıyla sevdiğine karşı fedakarlık ve sevgi vardır. Boğanın sinirli anında yengecin alttan alması ile uzun soluklu bir ilişki sizi bekliyor diyebiliriz.

İkizler & Kova

Son derece enerji dolu ikizler burcuna karşı kova burcu çok farklı ve tam istediği şekilde gelecektir. İki burç arasındaki uyum da zaten burada devreye giriyor. Sizin etkileşiminizde olan bir burç karşınıza çıkmadığı takdirde asla içten ve sevgi dolu olamazsınız. Doğru bir birliktelik için birbirinizin hızına yetişseniz iyi olur.

Yengeç & Balık

Aynı anda duygusal, hassas ve narin yapılı iki ayrı burç ve bu burçların uyumu bizim için son derece muazzam. Mutlu bir birlikteliğin anahtarı karşılıklı sevgi, saygı ve anlayıştır. Birbirlerine bu kadar benzeyen iki burcun partnerini üzme ihtimalini düşünmüyoruz bile. Ateşli ve duygusal bir birliktelik sizi bekliyor.

Aslan & Yay

Hükmetmeyi seven aslan deriz hep fakat, yay sizdeki bastırılmış hükmedilme arzularını ortaya çıkaracak bir burç. Adeta yay tarafından yönetilmeyi beklemiş gibi yaşayacaksınız bu ilişkiyi. Cinsel duygularınızın depreşmesi de, yayın sizin için ne kadar ideal bir partner olduğunu ortaya koyacaktır.

Başak & Boğa

Birbirini böylesine tamamlayıp böylesine anlayan ikili burç daha yoktur sanırım. Mükemmelliyetçi başak’ın karşısında bir başka mükemmelliyetçi boğa! Cinsel isteklerinin yoğun olduğu boğa karşısında başak’ın işi aslında zor. Boğa için cinsellik birinci sıradayken, başak için bu durum üç belki dördüncü sırada olabilir. Fakat partneri boğadan etkilenen başak, kafasına koymuşsa zor beğenen boğayı bile baştan çıkarabilir. Uzun soluklu bir ilişki sizleri de bekliyor. Astroloji sizin yanınızda!

Terazi & İkizler

İkizlerin enerjik yapısı, hareketli, sevecen ve esprili olması direk dikkatinizi çekecek teraziler! Diğer burçlara göre aranızda çok fazla ortak özellik vardır. Kılını bile kıpırdatmadan anlaşılmayı bekleyen terazileri ikizlerden başka kim anlayabilir ki… Fakat unutmayın ki ikizlerin de dikkatini çekmek kolay olmayacaktır. Bir kere bağlandıysanız ikizlere, artık çok geç demektir. Mutluluğun devamı sizin elinizde. 

Akrep & Yengeç

Kıskançlık konusunda doktora yapmış iki ayrı burç. Diyeceksiniz ki şimdi nasıl en uyumlu burç olurlar? Birbirine bu kadar benzeyen ve partnerinden aynı şeyleri isteyen iki farklı burçtan bahsediyoruz. İhtiraslı, cana yakın, duygusal ama bir o kadar komik. Aranızda güven sorunu olmaz ise bu ilişki evliliğe kadar gider bizce. 

Yay & Koç

Yerinde duramayan iki ayrı burç. Maceraperest, eğlenmeyi ve takdir görmeyi seven yay ve koçlar… Korkmayın aranızda otorite problemi olmayacak. genelde iki taraf içinde bu konu sorun olur. Fakat koç’un yayı etkileyen hal ve tavırları sayesinde, yay kişisinin yelkenlerinin suya inmesi an meselesi.

Oğlak & Boğa

İnat uğruna edilen kavgalar, yapılan tartışmalar her iki tarafa da haz verir. Sanki ne kadar zıtlaşırsak o kadar sağlam bir birlikteliğimiz olur düşüncesindedirler. Uzun süren tartışma kimsenin geri adım atmaması ile devam eder fakat eninde sonunda ateşli bir birliktelik ile son bulur. Aşırı inatlarından kurtulabilirlerse sağlam temelleri olan bir ilişki olacaktır.

Kova & İkizler

Kendilerine ait bir dünya kurup orada yaşarken, insanlarla bağını koparmazlar. ama en önemlisi de budur ya kendi hayatlarına karşılıklı vakit ayırmaları. Ne istediklerini bildikleri için de bu konuda pek bir problem çıkmayacaktır. İkizlerin değişen ruh hali karşısında kovanın alttan alması ya da kendince bu durumu çok büyütmeyecek olması da ilişkinin sağlamlaşmasında büyük etkendir. 

Balık & Yay

Çok şaşırtan bir burç uyumu gibi gelse de başına buyruk yayların kalplerinde gizledikleri duygularının karşılığı; duygusal, sevgi dolu balıklarda. İlişkinin başlarında duygusallığı yayı yorsa da, balıklar yayların yaşam tarzı ve rahat olmasına alışarak bu durumu kontrol altına alabilir.

En başta da dediğimiz gibi bu uyumlu burçların yanı sıra kendinizin ay, güneş, yükselen ve alçalan burcunuza bakara da kafanızda bir fikir oluşturmanız daha iyi olur. Ve unutmayın ki her şey sizin kafanızda başlar, sizin kafanızda biter! 

Hoşunuza Gidebilecekler

Instagram

Kategorıler

×