Modern Kadınların Dijital Platformu...
Bir Erkeği Etkilemenin 3 Yolu

Bir Erkeği Etkilemenin 3 Yolu

Eski zamanlardan beri doğru olan davranışın, erkeklerin kadınları etkilemeye çalışması olarak görülmüştür. Günümüzde bu durum değişmiş, kadınların da erkekleri etkilemek için bir takım yollar izlemesi normal hale gelmiştir. Biz de kadınların bir erkeği etkilemenin yollarını farklı bakış açılarıyla yorumlayarak bu yazıyı hazırladık.

Onu Ne Kadar Beğendiğinizi Belirtin

Karşınızdaki kişiye direkt olarak değil de, bunun yerine giydiği kıyafeti veya tarzını övebilirsiniz. Çünkü kimse fiziğini seçme şansına sahip değildir ama tarzını kendisi yaratabilir. Ayrıca partnerinizin tipini beğendiğinizi söylemek hem sizi utandırabilir hem de onun kontrolünde olmayan bir şeyi övmüş olursunuz. Bunun yerine kendi kendine yarattığı ve kontrol edebildiği bir şeyi övüyor oluşunuz onun için çok daha anlamlı ve sizin için de bir o kadar  kolay olacaktır. Örneğin “saçların çok güzel” demek yerine “elbisen çok şık” demek bir erkeği etkilemenin güzel bir yolu olabilir.

Bazı Yeteneklerini Övün

Farz edelim ki beğendiğiniz kişi çok iyi basketbol oynuyor. Büyük ihtimalle bu konuda herkes ona zaten yorum yapmıştır ve sizin de bu konuda onu övmeniz, sizi diğer insanlardan farklı kılmaz. Ama bu yeteneğin altında yatan gizli yeteneği överseniz her şey çok daha farklı olur. Bir erkeği etkilemenin bir diğer yolu ise iyi basketbol oynamasına yol açan yetenekleri övmek olabilir ve onun hayranlığını üstünüze çekmenizi sağlayabilir. Mesela onun disiplinli, çalışkan ve yüksek spor zekasına sahip biri olduğunu anladığınızdan ona bahsedebilirsiniz.

Birlikteyken Çok Güvende Hissettiğinizi Söyleyin

Bu cümle erkeklerin duymaktan çok hoşlandığı bir cümledir. Ama tabii yine direkt değil, bunu ona dolaylı yoldan söyleyin. Söz gelimi “Ben dışarıda alkol almaktan tedirgin olurum, sen de geleceksen olabilir” gibi. Eğer bir erkek sizin yanınızdayken kendini erkeksi hissediyorsa her zaman sizin yanınızda olmayı tercih edecektir. Bu söz ona kendini mükemmel hissettirecektir. Bu da bir erkeği etkilemenin en önemli etkenlerinden biri olduğu için onu otomatik olarak size çekecektir.

Bahsettiğimiz bu 3 yoldan sonra yaptıklarınızın işe yarayıp yaramadığını anlayabilmek için Benden Hoşlandığını Nasıl Anlarım yazımıza tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Hoşunuza Gidebilecekler

Instagram

Kategorıler

×