Modern Kadınların Dijital Platformu...
Aylık Burç Yorumları

Aylık Burç Yorumları

Parizyen aylık burç yorumları yayında! Astroloji uzmanımız Laçin Bilir, her ay burcunuzu yorumluyor. Bu ay burçları neler bekliyor? Burçlar bu ay nelere dikkat etmeli? Yeni bir aya başlamadan önce sizi nelerin beklediğini öğrenin.

Koç Burcu

Ekim 2019 – Ekim başladığında, kendinizle olan birincil ilişkinizi derinleştirmenizi isteyen yeni bir ilişki döngüsüne giriyorsunuz sevgili koçlar. Diğer tüm ilişkiler kendinizle olan ilişkinizden etkilenir..

Aylık burç yorumlarınız, ebeveynlerinizin cinsiyeti, taahhütleri, parayı ve evliliği çevreleyen değerlerini salıverirken, otorite ile ilişkinizin farkına varıp, değerleriniz için daha derine ineceğinizi söylüyor. Eski kalıplardan kurtulmanıza ve ilişkilerinizdeki denge, işbirliği ve uyum hissini geri kazanmanıza izin veren bir atılım yapıyorsunuz.

Dolunay, 13 Ekim’deki işaretinizde hizaya geldiğinde işler düzelebilir ve duygusal bir ruh haline girebilirsiniz. İlişkileriniz size çok önemli seçimler sunuyor ve istediğinize sahip olabilirsiniz. Ayrılmış olduğunuz ve bitirmiş olduğunuz bir durumun nasıl ortaya çıkacağına dair beklentilerden kaçının. Zor gerçeklerle yüzleşmek anlamına gelse bile, ortaya çıkan şeyin istikrar, karşılıklı saygı, sevgi, samimiyet ve yararlı ilişkiler yoluna gireceğinizden emin olun.

Güneş, dört gün sonra Akrep yeni ayını takip ederek, sizi daha yakın bir ilişki ya da finansal durumda teslim olmanıza yardımcı olur. Ancak Merkür istasyonları 31 Ekim’de geri dönüyor, öyleyse göründüğünden daha çok şey sizi bekliyor demektir.

Kaybettiğiniz herhangi bir konudan daha çok kazanmanız gereken, ama algılarınızı daha çok açacağınız durumlar söz konusu olabilir. Bu, samimiyetinizi derinleştirmenize ve daha fazla finansal bolluk akışına açılmanıza engel olan yıkıcı bir döngüden kurtulma şansıdır.

Bekleme günleri: 13, 20, 30

Zorlu günler: 1, 7, 27

Boğa Burcu

Ekim 2019 – Ekim ayına girerken, yeni bir iş, sağlık, günlük rutinler ve yaşam döngüsündesiniz sevgili boğalar. En çok ihtiyaç duyduğunuz yerde denge ve şifa bulma sürecindesiniz.

Aylık burç yorumlarınız başkalarıyla eşit olarak ilişki kurma gücünüzü geri kazanmayı öğrenmede güçlü bir dönüm noktası olduğunu söylüyor. Yardım istemekten korkmayın, ancak yardımın nereden geldiğine dair beklentilerden kaçının. Ekip çalışması istiyorsanız, takım oyuncusu olun. Ortaklar, bu ay yoğun bir iş yükü ile meşgul olabilir, bu da diğerlerini biraz gevşetmek, ödün vermeyi öğrenmek ve kişisel olarak bir şeyler almak yerine ne zaman yapabileceğinizi göstermek anlamına geliyor.

13 Ekim, Koç’taki dolunayı işaretler ve derin bir kendini yansıtma için sizi içe doğru çeker. Bir ilişkide atılım yapıyorsanız, duygularınızın derinliği sizi şaşırtabilir. Hayatınızda, ruhunuza dokunan biri var, ama bu, köklü güven ve vazgeçme sorunlarını tetikleyebilir. Bağlantıları derinleştirmenizi engelleyen kalıpları iyileştirebileceğinize ve çözemediğinize dair farkındalıktan kopmaya devam edin.

Güneşin yirmi üçüncüsünde Akrep’e girerken, dört gün sonra Akrep yeni ayının ardından, ilişkileriniz bir sonraki seviyeye geçiyor.

Merkür istasyonları 31 Ekim’de geri döndüğünde, size göründüğünden daha fazla birisinin olduğunu gösteren bilgileri öğreniyorsunuz. Olabilecek durumların üzerine atlamak yerine sabırlı olun. İletişim kanallarını açık tutun; değerli keşifler yapabilirsiniz.

Bekleme günleri: 20, 21, 30

Zorlu günler: 1, 12, 27

İkizler Burcu

Ekim 2019 – Ekim, sevgiyi, romantizmi, yaratıcılığı ve cinsel arzuları tetikleyen tutkulu bir yeni döngünün başlangıcını işaretler sevgili ikizler. Bu, içinizdeki çocukla tekrar bağlantı kurup içinizde bir denge bulmanız için bir şanstır. Hayatınızı her an düşünce, söz ve eylemle yaratıyorsunuz. Hazır kalın ve bilinçli seçimler yapabilirsiniz.

Aylık burç yorumlarınızda 13 Ekim’de Koç dolunay, sosyal bir durum, arkadaşlık, romantik bir ilişki ve / veya bir özlemle ilgili isteklerinizi inkar edilemez bir şekilde farkında kılıyor. Yaşamınızdaki biriyle bağlantı kuruyorsunuz ya da kalbinizin daha hızlı atmasını sağlayan bir fırsat olabilir.

Lütfen uyum sağlamaya çalışmaktan kaçının. Sadece kendiniz olabilirsiniz. Kalbinizde kendinizle ve arzularınızla barışık olun. Her zaman herkesi memnun edemezsiniz ve sizi sevenler yine de sizi seveceklerdir. Bu, kalbinizi iyileştirme ve sizi mutlu eden daha sağlıklı seçimler yapma şansıdır.

Güneş, yirmi üçüncüsünde Akrep’e girerken hayat gelişiyor. Öncelikle  yaşam kalitenize ve en derin amaç duygunuza hizmet etmeyen şeyi serbest bırakın.

27 Ekim’deki Akrep yeni ayı, kayrakları temizleyerek yeni bir hayata, yeni bir işe ya da her gün daha derin bir tatmin hissi uyandıran yeni bir rutine başlama şansı.

Ancak cetveliniz Merkür istasyonlarınızın otuz birinci bölümde geriye çekilerek size daha fazla şey öğrenileceğini gösteriyor. Unutmayın, hataya yer yok. Her anı bir öğrenme anı olarak kabul edin ve iletişim kanallarını açık tutun. Bu bir öğrenme eğrisidir. Akışkan ve esnek olun.

Bekleme günleri: 14, 15, 30

Zorlu günler: 3, 7, 27

Yengeç Burcu

Ekim 2019 – Ekim, size iç huzuru, uyum ve güvenlik anlamında büyüdüğünüzü gösteren yeni bir döngünün başlangıcını işaretler.

Aylık burç yorumlarınız aile ve aile meselelerinizin bu ay dikkatinizi çekeceğini söylüyor. Bu, geçmişle dürüstçe yüzleşmek, barış yapmak ve yeni bir gelecek yaratırken geride bırakmak için bir şans olabilir. Güvenlik sizin için ne ifade ediyor? Sizin çocukluğunuz nasıldı? Tutkularınız için ulaşmaya teşvik edildiniz mi? Güvende hissettiniz mi?

Koç dolunayının 13 Ekim’de aynı hizada olması nedeniyle, profesyonel bir durum, yerel bir durumla dikkatli bir denge kurma talebiyle ortaya çıkıyor. Pasif saldırgan davranıştan kaçının, pozitif enerjinizi sürdürmek için barışı koruyun veya tekrarlamak istemediğiniz kalıpların farkında olun. Bu, yaşamınızda daha derin bir güvenlik duygusu hissetme, tutku ve en yüksek hedeflerinizi kovalarken yaşayabileceğiniz seçimler yapmanıza izin veren bir dönüm noktası olacaktır.

Güneşin yirmi üçüncüsünde Akrep’e girerken, dört gün sonra Akrep yeni ayının ardından, yaşam kalbinize daha derin bir dalış için çağrıda bulunuyor. Ancak Merkür istasyonları 31 Ekim’de geri dönüyor ve Kasım ayında yeni bölgeleri toparlayacak. Ne istediğinizi bildiğinizi düşünmüş olabilirsiniz, ama bu kendiniz ve kalbiniz hakkında değerli keşifler yolculuğunun başlangıcı olacaktır. Dürüst olmaya cesaret gösterin.

Bekleme günleri: 9, 15, 31

Zorlu günler: 3, 13, 27

Aslan Burcu

Ekim 2019 – Sevgili aslanlar… Bu ay yeni bir iletişim döngüsüne giriyor, sohbetler ve bilgiler getiriyor, size kaderinizde bir dönüm noktası işaret eden önemli seçimler sunuyorsunuz.

Bu yaratıcı ve ikna edici bir enerjidir ve müzakerelerde size bir avantaj sağlar. Ancak aylık burç yorumlarınız gerçeği bükmekten veya pasif agresif davranışlara başvurmaktan kaçınmanızı söylüyor. Bir şey sizi üzerse, tepki vermeden önce derin bir nefes alın. Hedefinizi aklınızda tutun, sonra amacınıza ulaşın. 

13 Ekim’deki Koç dolunay sizi bir kavşağa getiriyor. Gerçeklere bağlı kalın, tüm konuşmalardaki bakış açınızı koruyun ve uzun vadeli vizyonunuzu aklınızda tutun. Gerçeği her zaman konuşmak ve duymak kolay değildir, ama sizi özgürleştirir. Şimdi algılarınız her zamankinden daha fazla realitenizi yaratıyor. Dünya görüşünüzü renklendiren başarı ve başarısızlığı çevreleyen acı dolu anılar ve algıları serbest bırakın. Kazan / kazan olduğunu düşünün ve sizi seçtiğiniz yol boyunca ilerleten akıllıca seçimler yapın.

Güneş akrep yirmi üçüncüye girdiğinde, ardından dört gün sonra Akrep yeni ayının ardından iç alanlarınıza çekilmeye hazır olacaksınız. Bu, evi, aileyi, yerel ortaklıkları ve güvenlik duygunuzu çevreleyen konular için yeni bir döngü olacak. Merkür istasyonları, 31 Ekim’de geçmişe dönerek, geçmişin hayaletlerinin yeniden yüzeye çıkabileceğini, böylece dürüst bir şekilde yüzleşmelerini ve güvenliğin sizin için gerçekten ne anlama geldiğini öğrenmelerini öneriyor.

Şimdilik, oluşturduğunuz geleceğe odaklanın. Aradığın şey sandığınızdan daha yakın.

Bekleme günleri: 13, 20, 21, 23

Zorlu günler: 7, 14, 27

Başak Burcu

Ekim 2019 – Sevgili başaklar… Ekim ayına girerken, ay boyunca ilerledikçe finansal ve duygusal refah ve özgüveninizde yeni bir büyüme döngüsüne giriyorsunuz.

Mali ve duygusal taahhütleriniz de değişiyor. Hissettiğin kadar güçsüz değilsiniz ve böyle bir durumda büyük kartları tutan siz olacaksınız. 13 Ekim’de Koç dolunay gücünüzü geri kazanma şansı veriyor.

Aylık burç yorumlarınız kişisel ilişkide terk edilme, ihanet veya kaybedilme hissi ile mücadele ediyorsanız, bu acı dolu bir döngüyü sona erdirmek için bir şans olacağını söylüyor. Herhangi bir şeyi ya da ilgilendiğiniz herhangi birisini kaybetmekten korkmanıza gerek yok, ancak bu yıkıcı bir döngüden kurtulma şansı olacaktır.

Zamanınızı, sevginizi, paranızı ve enerjinizi nereye yatıracağınızı seçme gücünüz var. Adil olun, değerlerinize sadık kalın, kendinize değer verin ve karşılıklı yarar sağlayan ortaklıklara yatırım yapın.

Güneş, Yirmi üçüncüsünde Akrep’e girer, dört gün sonra Akrep yeni ayının ardından yeni bir iletişim döngüsüne başlar ve bilgiyi gün ışığına çıkarır. Ancak cetveliniz Merkür istasyonları, hikayenin göründüğünden daha fazla olduğunu öne sürerek 31 Ekim’de geriye doğru gidiyor. Algıları bırakın ve daha derin, daha tatlı bir gerçeği bekleyin.

Bekleme günleri: 13, 15, 30

Zorlu günler: 7, 27, 31

Terazi Burcu

Ekim 2019 – Teraziler kutlu olsun sizin ayınız! Kozadan çıkan ve kanatlarını açan yeni bir kişisel döngüsünüz. Ekim sizi hareket halindeyken, giden yerlere (kelimenin tam anlamıyla ve mecazi olarak) görüyor. Hızlanın böylece yanmazsınız.

Yakın ilişki ya da eksiklik bu ay dikkatinizi çekiyor. Motivasyonlarınız konusunda dürüst olun. Kendinizle olan ilişkinizi derinleştirin ve başkalarıyla olan ilişkilerinizi derinleştirebilirsiniz. Aylık burç yorumlarınız koç dolunayının 13 Ekim’de ilişki sektörünüzle aynı hizada olması ve önemli bir gerçeği yansıtması, size yaşamsal, potansiyel olarak yaşamı değiştiren seçenekler sunmasıyla ilişkilerinizin aydınlanacağını söylüyor.

İstediğiniz şeye sahip olabilirsiniz, ama dürüst olun ve dürüst konuşmaları teşvik edin; havayı temizleyip gerçeğin dibine varabilir ve / veya kapanabilirsiniz. Bu, bir yıkımın sonudur, yıkıcı kalıplardan kurtulmanıza ve eşit bağlantılarla derinleşmenize izin verir.

Güneş, Yirmi üçüncüsünde Akrep’e girerken ve Akrep yeni ayının dört gün sonra hizalanmasıyla, duygusal ve finansal refah, güvenlik ve özgüven içinde yeni bir büyüme döngüsüne giriyorsunuz. Merkür istasyonları 31 Ekim’de geri adım attığında, taahhütlerinizin, durumların potansiyelinin ve sizlerin daha derin bir değerlendirmesini isteyen bir bilgiye dönüşecek. Düşündüğünüzden daha değerlisiniz sevgili Teraziler!

Zorlu günler: 1, 12, 27

Çarpıcı günler: 20, 21, 25

Akrep Burcu

Ekim 2019 – Ekim ayının ilk üç haftası, sizi ruhunuzu daha derinden aramaya iten içsel bir aşamayı işaretler sevgili akrepler. Bilinçaltı süreçlerin, gizli arzuların, korkuların, hırsların ve nadiren farkettiğiniz veya kabul ettiğiniz fantezilerin farkında olursunuz. Ancak farkındalıkla, istenmeyen durumlarda çekmek yerine bilinçli olarak arzu ettiğiniz şeyi mıknatıslayabilir ya da kendi kendinizi yıkıcı ya da kendinizi sabote eden kalıpları bilinçsizce tekrarlayabilirsiniz.

Aylık burç yorumlarınız 13 Ekim’de, koç burcunun dolunay günlük çalışmanızı, sağlığınızı ve rutinlerinizi gün ışığına çıkaracağını söylüyor. Sağlığınıza dikkat edin. Eğer mumu her iki ucundan da yakıyorsanız, bu dinlenmek ve yansıtmak için bir şanstır. Bu aynı zamanda iyileşme (fiziksel veya duygusal olarak) bir şanstır, böylece daha derin bağlantılara davet edebilirsiniz.

Bir döngü sona eriyor, belki bir işi bitiriyorsunuz veya rutinlerinizi değiştiriyorsunuz. Bunun bir atılım olduğuna inanın, en iyisi hayatınızı yaşama ve tutkunuzu kovalama yolunu temizleyin. Hayatı bir rüyanın içine çekebilir, bunun için yer yaratabilir ve günlük olarak harekete geçebilirsiniz. Tüm cevaplara sahip değilsiniz, ama sezginize ve evrene güvenin. Her seferinde bir gün bir şeyler yapın, sonraki adımlarınız size açıklanacaktır.

Güneş işareti yirmi üçüncüye giriyor ve Akrep yeni ayı dört gün sonra aynı hizada, tamamen yeni bir kişisel döngünün başlangıcını işaret ediyor. Ancak Merkür istasyonları, kimliğinizi yeniden tanımlama sürecini önererek 31 Ekim’deki işaretinizde eski haline geliyor. Bu, sürprizlerle dolu bir yılın başlangıcı. Gerçek gücünüze adım atıyorsunuz.

Bekleme günleri: 13, 20, 21

Zorlu günler: 3, 4, 14, 27

Yay Burcu

Ekim 2019 – Ekim, dostlukların, topluluk, sosyal çevrelerin, umutların, hayallerin ve isteklerinin yerine getirilmesi için yeni bir döngüye işaret ediyor sevgili yaylar.

Hedeflerinizi ilerletmenize ve yeni bir yaşamı yaratıcı bir görünüme kavuşturmanıza yardımcı olabilecek başkalarıyla bağlantı kuruyorsunuz. Fakat insanlar güveninizi kazanana kadar yavaş hareket edin. Hedefleriniz ve motivasyonlarınız konusunda net olun, başka birinin gündeminde endişelenmenize gerek yok. Tüm sırlarınızı açığa vurmanıza gerek yok, ama endişe eden dostlarınıza karşı şeffaf olmanız önemli.

Aylık burç yorumlarınız 13 Ekim’de, koç burcunda dolunayın yaratıcı, romantik ve cinsel tutku ve arzuları, belki de bilmediğin sırları uyandıracağını söylüyor. Gerçekleşen küçük bir rüyayı bile deneyimleyebilirsiniz. Kendinizle olan ilişkinizi derinleştirin ve kalbinizi daha özgürce paylaşıp ifade edebilirsiniz.

Güneş, Yirmi üçüncüsü Akrep’e girer, dört gün sonra Akrep yeni ayını takip eder. Merkür istasyonları 31 Ekim’de geriye doğru inerek, ruhunuzu ve içsel dönüşümünüzü derin bir arayışa sokuyor.

Bu yıl sizin için büyük bir yıl oldu. Bilgeliğiniz, öz farkındalığınız ve pek çok armağan, yeteneğin ve sınırsız potansiyelinizin farkında büyüdünüz. Önümüzdeki dört hafta boyunca, yolculuğunuzu yeniden uyanmaya ve somutlaştırmaya hazırlanırken deneyimlerinizi entegre edin.

Bekleme günleri: 13, 15, 30

Zorlu günler: 1, 7, 27

Oğlak Burcu

Ekim 2019 – Sevgili oğlaklar… Ekim, kariyerinizi yeni bir seviyeye çıkarmak için heyecan verici fırsatlar sunan yepyeni bir profesyonel döngüyü işaret eder.

Hedeflerinizi netleştirmek için zaman ayırın, sonra bilinçli seçimler yapabilirsiniz. Hatta bir çocukluk hırsı ile yeniden bağlantı kuruyor olabilirsiniz. Bir şeyler güven duygularınızı tetiklese bile, siz güven gerektiren duygulara sahip olduğunuz için kendinize güvenin. Tutkunuzu kovalamaktan ve büyük hayaller kurmaktan korkmayın. Yardımcı olabilecek arkadaşlarınız ve bağlantılarınız var. Sadece beklentilerden kaçının ve bir atılım elde etmeye çalışın.

Aylık burç yorumlarınız koç dolunayının 13 Ekim’de aynı hizada olması nedeniyle, yerel bir durumun dikkatinizi dağıtmasını engellerken, sizden profesyonel bir durumla denge kurmanızı istiyor. Ekim, ağ oluşturmak veya sosyalleşmek için ideal aydır. Dolunaydaki biriyle, en azından beklediğiniz zaman, yeni veya uzun zamandır unutulmuş arzuları uyandırarak tanışabilirsiniz. İster bekar olun, ister ilişkide olun, bir başkası ile arkadaşlığınız bir bağlantıyı ve tutkuyu derinleştirmenin anahtarıdır.

Güneş, Yirmi üçüncüsü Akrep’e girerken ve Akrep yeni ayının dört gün sonra aynı hizada olması, ağ kurma ve çevrenizi genişletme için heyecan verici sosyal fırsatlar sunacak. Ancak Merkür istasyonları 31 Ekim’de geriye doğru gidiyor, bu yüzden yavaş hareket ediyor. Göze göründüğünden daha fazla bir durum söz konusu olacak. İstediğiniz, ancak neredeyse ümit verdiğiniz bir şey, düşündüğünüz kadar imkansız değildir!

Bekleme günleri: 13, 14, 20

Zorlu günler: 1, 3, 7, 27

Kova Burcu

Ekim 2019 – Ekim sizi ufkunuzu genişletmenizi ve ilgi çekici profesyonel fırsatlar keşfetmenizi isteyen yolculuğunuzda bir dönüm noktasına getiriyor sevgili kovalar. Gördüğünüz gibi, hayal ettiğinizden daha fazla özgürlük seçenekleriniz var. Ancak büyük resme ve uzun vadeli bir hedefe odaklanın.

Size ileri doğru gerçek bir yol ortaya çıkıyor ve sizi yolculuğunuz boyunca daha ileri götürecek önemli seçimler yapabilirsiniz. Dedikleri gibi, sadece bildiğiniz şey değil, aynı zamanda kimi tanıdığınızdır önemli olan. Bağlantı kuruyorsunuz, arkadaşlarınız var ve bir yolda olduğunuz insanları tanıyorsunuz. Size değerli önerilerde bulunabilirler, hatta sizin için açık kapılar bile verebilirler. Bir fırsat, dua ettiğiniz ve ümit ettiğiniz bir şey olabilir bu ara.

Aylık burç yorumlarınız dürüstlüğünüze sadık kalmanızı, en yüksek gerçeği aramanızı ve gerçekten gurur duyabileceğiniz başarıya ulaşabileceğinizi söylüyor.

Güneş 23 Ekim’de Akrep’e girerken, dört gün sonra Akrep yeni ayının ardından, kariyerinizde yepyeni bir döneme başlıyorsunuz ve gerçek gücünüze adım atıyorsunuz. Ancak Merkür istasyonları 31 Ekim’de geri dönüyor ve yeni bilgilerin yakın zamanda yapılan seçimleri yeniden değerlendirmek anlamına gelebileceğini öne sürüyor. Açık fikirli kalın ve değerli keşifler yapın.

Bekleme günleri: 8, 13, 20, 30

Zorlu günler: 7, 12, 27, 28

Balık Burcu

Ekim 2019 – Hayat ekim ayında derinden evrimleşiyor sevgili balıklar… Sizden kontrolünüzü mali ya da mahrem bir taahhütte ya da kontrol dışı hissettiğiniz bir durumda teslim etmenizi istiyor. Bu kişisel veya finansal bir durumla ilgili olsun, düşündüğünüzden daha fazla özgürlüğe ve güce sahip olacağınızın habercisidir. Ancak müzakerelerin anahtarı (ortak) uzun vadeli bir hedefe odaklanmak olacaktır.

Aylık burç yorumlarınız koç dolunayının 13 Ekim’de aynı hizada olmasıyla, size yaşam boyu değişen seçimler ve kazançlı fırsatlar sunan bir durumun geri dönüşü olmayan bir noktaya ulaşması olacağını söylüyor. Bu durum bazı kontrol altında tuttuğunuz konulardan vazgeçmek anlamına gelmektedir. Ancak değerlerinizi netleştirin ve zamanınızı, paranızı, sevginizi ve enerjinizi nereye harcayacağınızı seçin. Karşılıklı yarar sağlayacak düzenlemeleri çevrenizle görüşün.

Güneş Akrep’e yirmi üçüncüye girerken, dört gün sonra Akrep yeni ayının ardından, bir durumdan kurtulabilir, yeni bir yolculuğa çıkabilir ve yeni bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Ancak Merkür istasyonları 31 Ekim’de geri dönüyor ve geleceğe dair yeni bilgiler olduğunu belirtiyor. Rotanızı yeniden değerlendirmek için çok geç değil, ancak erken karar vermekten kaçının. Açık fikirli olun, mütevazı ve akıllı olun, öğrenmeye açık olun, bilmeniz gerekenleri ancak bu şekilde öğrenebilirsiniz.

Bekleme günleri: 13, 15, 21

Zorlu günler: 1, 7, 14, 27

Hoşunuza Gidebilecekler

Instagram

Kategorıler

×