Modern Kadınların Dijital Platformu...
Haftalık Burç Yorumları ( 9 Eylül – 15 Eylül )

Haftalık Burç Yorumları ( 9 Eylül – 15 Eylül )

Parizyen haftalık burç yorumları yayında! Astroloji uzmanımız Berkay Öz, her hafta burcunuzu yorumluyor. Bu hafta burçları neler bekliyor? Burçlar bu hafta nelere dikkat etmeli? Yeni bir haftaya başlamadan önce sizi nelerin beklediğini öğrenin.

   Koç Burcu 21 Mart – 20 Nisan

Sevgili Koçlar haftalık burç yorumlarını okumadan önemli kararlar almayın.Bu hafta havada bir değişim var ve normdan ayrılma seçeneklerini düşünmeye istekli olacaksınız. Kendi yolunuzdan çıkıp her ayrıntıyı kontrol etmeye çalışmadığınız da en iyisini yaparsınız.

Yine de, konuşkan Merkür ve cesaretli Mars’la, Satürn’ü ve güçlü Pluto’yu aykırı açılarla şekillendirmeye devam ederken, haftanın başlangıcı sizi, sizin için önemli olabilecek bir hedefe doğru ilerlerken görebilir.

Rüya gibi olan Balık burcundaki dolunay, Cuma günü başka bir kötü yanı ile birlikte, dikkat etmeyi öneriyor çünkü odaklanmak normalden daha zor olabilir. Önemli bir şeyi imzalamadan önce birkaç gün bekleyin derim size…

Sonunda, konuşkan Merkür ve coşkulu Venüs, Terazi ve Cumartesi günü ilgili sektörünüze taşınır ve daha hafif ve daha parlak bir ruh hali ele geçirebilir. Bu hafta Koç burçlarının algoritması Odaklan!

Boğa Burcu 21 Nisan – 20 Mayıs

Geziler eğlenceli olabilir, ancak özellikle keşif sürecinde bir şey öğreniyorsanız, ciddi bir not da alabilirsiniz sevgili Boğalar. Haftalık burç yorumunuz sizin için romantizmde potansiyelinizin artacağını, özellikle fikirlerinizi paylaşan ve çok ortak noktanız olan biriyle tanışabileceğinizi söylüyor. Konfor bölgenizden çıktığınızda ortaya çıkması muhtemel olabilir.

Özellikle kilit bir ilişki söz konusu olduğunda bu haftaki çeşitliliğin yanı sıra başka çeşitlilikler de arıyor olabilirsiniz. Kişisel olabilecek ancak hakkınızdaki gerçeği açığa çıkaran konular hakkında konuşmaktan korkmayın, çünkü bu daha fazla samimiyetin önünü açabilir.

Balık burcundaki dolunayda ve sosyal çevrenizde rüya gibi güzel görünebilir ve romantik tonlara da sahip olabilirsiniz. Özel bir randevu için mükemmel bir zaman olabilir. Bu hafta Boğa burçlarının algoritması içgüdülerinize güvenin!

İkizler Burcu 21 Mayıs – 20 Haziran

Sevgili ikizler bu hafta burcunuz size neler söylüyor gelin hep beraber bakalım.. Evinizi organize etme ve değişiklikler yapma düşüncesi bu hafta da devam ediyor. Ancak, hepsini kendin yapmak zorunda değilsin. Destek isteyin ve bu kilit görevlerden birkaçını devredin. Böylelikle ev işleri çok daha hızlı bir şekilde yapılabilir.

Evinize derin bir temizlik yapmak isteyebilirsiniz, belki de çok uzak olmayan bir tatil sezonu için hazırlamanız için. Salonunuzda yapacağınız birkaç kat boya ve bazı yeni minderler ve perdeler evinizi önemli ölçüde aydınlatabilir.

Balık burcundaki dolunay ve hedefleriniz ve kariyerinizdeki sektörde rahat olun, çünkü spot ışıkta olabilirsiniz. Başkaları ne yaptığınızı ya da söyleyeceğinizi fark edecek, ki bunun farkında olunması gereken bir şey derim ben.

Sonunda, haberci Merkür ve hoşgörülü Venüs, Cumartesi günü Terazi’ye ve eğlence bölgenize taşınır ve bu sizde biraz rahatlama yardımcı olabilir. Bir yolculuğa çıkmak ya da birkaç yeni deneyimin tadını çıkarmak istiyorsanız, bunun için gidin. Bu hafta İkizlerin algoritması değişikliklere açık olun!

Yengeç Burcu 21 Haziran – 22 Temmuz

Sevgili Yengeçler, haftalık burç yorumunuzda entelektüel anlamda meşgul olabileceğiniz ve yapılacak çok fazla yazma, çalışma veya araştırma yapabileğiniz zamanların geleceğini haber veriyor. Öğrenci iseniz, bu süre son başvuru tarihleriniz veya yeni bir müfredata alışmak için yoğun bir zaman olabilir. Ne yaparsanız yapın, planlama daha kolay bir yaşam için anahtardır.

Gün içinde bir şey yapmak istemiyorsanız, işe gitmeyi zor bulabilirsiniz. Organize olmak istiyorsanız bu odaklanma size biraz daha fazla disiplin kazandırabilir.

Uzak ufuklar, sektörünüzdeki dolunay oldukça rüya olabilir ve sizin duygusal hissetmenize neden olabilir. Güzel bir yeri ziyaret etmek ya da ilginç bir film izlemek için can atıyorsanız, onun için gidin. Her ikisi de iyileşiyor olabilir.

Merkür ve tatlı Venüs, Cumartesi günü kendi bölgenize taşınırken, kendinize bakmanın tadını çıkarmanın tam zamanı olabilir. Bu hafta Yengeçlerin algoritması harekete geçin!

Aslan Burcu 23 Temmuz – 23 Ağustos 

Sevgili Aslanlar.. Bakalım haftalık burç yorumunuz size neler söylüyor  Hizmetlerinizi pazarlamak, bir taraf telaşı başlatmak veya başkalarına sizin becerileriniz hakkında bilgi vermek için harika bir zaman olabilir. Bu, paranızın sizin için çalışmasını sağlamak ve belki de gelirinizi arttırmanın yollarını bulmak için mükemmel bir fırsattır. Çok fazla şeyin var mı? Satmak size daha fazla yer imkanı verebilir ve nakit ihtiyaçlarınız için çözüm yolu olabilir.

Cesaret verici Mars, neşeli Jüpiter’e yöneldiğinden eğlence veya eğlence seçenekleri pahalı olsa bile çok cazip gelebilir.

Ancak, ortak varlıklar sektörünüzdeki dolunayla birlikte, ilişikiniz var ise ayrılma arzusunu ortaya çıkarabilir, belirsiz duygulara sebep olabilir. Bu hislerinizi hafifletmek adına alışverişe çıkabilir, farklı uğraşlar edinebilirsiniz. Uzun bir yürüyüş ya da masaj yapmayı düşünün, çünkü bu size daha fazla yarar sağlayabilir.

Anlaşma yapan Merkür ve tatlı Venüs, Cumartesi günü Terazi’ye girerken, başkalarına ulaşmak, pazarlık etmek ve yakın anlaşmalar yapmak için iyi bir zaman olabilir. Sevgili Aslanların algoritması belirsiz duygulardan uzak durun!

Başak Burcu 23 Ağustos – 22 Eylül

Sevgili Başaklar, bu hafta burcunuz çok hareketli… Gezegenlerin size belirli bir avantaj sağlaması nedeniyle oyun, aktivite gibi alanlarda başarı gösterebileceğiniz bir haftaya giriyorsunuz. Haftanın başlarında kalan yönleriniz, yaratıcı bir projeyle ilerlemenizi veya belki de bir beceri kazanmanızı sağlar. Her iki durumda da, bu verimli bir zaman olabilir.

Dinamik Mars perşembe günü neşeli Jüpiter’in açısına bakarken, istediğiniz ve ailenizin istediği iki farklı şey olabilir. Bir uzlaşma için pazarlık yapmanız gerekebilir. Yapabilirseniz, işler gerçekten çok iyi sonuç verebilir.

Cuma günü dolunay, diğeriyle ilişki içine odaklanabilir. Bu bir tomurcuklanan romantizm ise, duygularınız hakkında konuşmak için cazip olabilir. Bununla birlikte, dinamik Mars rüya gibi Neptün’e doğru açılı olarak, karışık mesajlar için potansiyel oluşturabilir. Bu ay aşaması geçene kadar birkaç gün beklemeniz daha iyi olabilir. 

Merkür’ün ve sevimli Venüs’ün Cumartesi günü Terazi’ye taşınmasıyla, yaratıcı yetenekleriniz iyi bir fiyat verebilir. Başakların algoritması Sabırlı ol bekle!

Terazi Burcu 24 Eylül – 23 Ekim

Bu hafta odaklanma manevi bölgenize doğru ilerlerken, daha sessiz bir aşamada olmaya devam edebilirsiniz Sevgili Teraziler… Bu, hisse senedi almak ve ruhsal ve fiziksel sağlığınızı değerlendirmek için bir şans olacaktır.

Mevcut yaşam tarzınızla ne kadar mutlusunuz? Eğer herhangi bir sorun yaşarsanız, bunun sebebi kalbinizi takip etmediğiniz olabilir. Tutkun Ne? Amacın Ne? Bunların cevaplarını biliyorsanız, daha fazlasını günlük yaşamınıza dahil etmek size arzuladığınız memnuniyeti ve yüksek enerjiyi getirebilir.

Cuma günü yaşam tarzınızdaki dolunayla, programınızı hafifletmek daha iyi olabilir çünkü kafa karıştırıcı etkiler hatalara neden olabilir. Ayrıca başkalarının ruh hallerine karşı daha duyarlı olabilirsiniz ve bu sizi biraz yorgun bırakabilir. Birkaç gün içinde daha iyi hissedeceksiniz.

Leziz Venüs ve interaktif Merkür Cumartesi günü merkezinize girerken, hayatınızın kontrolünü daha fazla hissetmeye başlayabilirsiniz. Terazilerin bu haftaki algoritması Kontrolünüzü elinizde tutun!

Akrep Burcu 24 Ekim – 22 Kasım

Sevgili Akrepler… Sosyal etkinlikler, grup veya kulüp toplantıları sizi bu hafta meşgul edebilir. Herhangi bir komitede yer alıyorsanız, yapacak iş payınızdan daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Diğer insanlar ne kadar istekli olduğunuzu görürlerse, siz konuşmadıkça iş yükünüz bir o kadar artacaktır. Yine de, bu işbirliği için harika bir zaman ve meyvelerinizin gelmesi biraz zaman alsa bile çabalarınız çok verimli olabilir.

Cuma günkü eğlence ve romantizm sektörünüzdeki dolunay oldukça duygusal olabilir ve özel bir akşam yemeği için mükemmel bir an yaşanabilir. Yeni aşık veya uzun vadeli bir bağ olsun, bu hatırlanması gereken bir gece olabilir. İlk kez birisiyle mi tanıştınız?

Odak cumartesi günü spiritüel bölgenize kayacak. Bir şeyler konuşmaya istekliysen yardımı olacak.  Akreplerin bu haftaki algoritması İçgüdülerine güven!

Yay Burcu 23 Kasım – 21 Aralık

Spot ışığında geçirdiğiniz zaman, bu hafta da devam edecek ve dünyaya en iyi beceri ve yeteneklerinizi sergileme fırsatları bulacaksınız sevgili Yengeçler… Bu süreden en iyi şekilde yararlanın, çünkü birkaç hafta içinde vurgun sosyal sektörünüze kayacak. Şimdilik hedefleriniz ve kariyer planlarınız konusunda çok daha proaktifsiniz. Disiplinli bir yaklaşımı benimseyebiliyorsanız, çok şey başarılabilirsiniz.

Aile yaşamınızda cuma günü dolunay var, bu da mola vermek için bir çağrı olabilir. Programınızı azaltabilir ve biraz şımartılmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Anlaşmaları kapatmak için iyi bir zaman değil, özellikle de çok paraya kaybedecekseniz. Fakat bir mola verebilirseniz eğer kaybedemezsiniz.

Cumartesi günü tatlı Venüs ve meraklı Merkür’ün sosyal hayatınıza girmesi, sizi iyi bir şirkette vakit geçirmeniz için cesaretlendirdiği için bir rahatlama hissedebilirsiniz. Yay  burcunun bu haftaki algoritması kendinize vakit ayırın!

Oğlak Burcu 22 Aralık – 20 Ocak

 Sevgili Oğlaklar… Haftalık burç yorumunuz harekete geçmenizi söylüyor. İş veya zevk için seyahat etme fırsatınız varsa, hemen harekete geçin. Bu, rahat bölgenizden çıkmanın ve daha önce hiç düşünmemiş olabileceğiniz seçenekleri keşfetmenin tam zamanı olabilir. Okumak için bir arzunuz varsa, başlamak için mükemmel bir zaman diyebilirim. Gelecekte potansiyel bir kariyer değişikliği konusunda çok faydalı fikirler edinebilirsiniz.

İletişim sektörünüz de ki dolunay, Cuma günü sularınızı kirletebilir. Duygularınızı mantığınızdan ayırmakta zorlanabilirsiniz. Ve dinamik Mars karşıtı rüya gibi Neptün ile, bu herhangi bir karışıklığa yol açabilir. Bu hafta, büyük bilet satın almak veya önemli bir şeyi imzalamak için doğru zaman değil. Birkaç gün bekleyebilirseniz sonuç daha iyi olabilir.

Konuşan Merkür ve büyüleyici Venüs, Terazi ile Cumartesi günü kariyer bölgenize taşınırken, kilit kişilerle bağlantı kurmak ilerlemenize yardımcı olabilir. Oğlakların algoritması fırsatları kaçırma, harekete geç!

Kova Burcu 21 Ocak – 18 Şubat

Finans ve iş konularına odaklanma bu hafta devam ediyor Sevgili Kovalar… Yeni fikir ve fırsatlarla yola çıkmak için istekli olabilirsiniz. Sizi durdurabilecek tek şey kendi tereddütünüzdür. Bu durum geçmişinizde iz bırakmış deneyimlerden kaynaklanabilir.

Ateşli Mars Perşembe günü neşeli Jüpiter’e doğru yönelirken, diğerleri bu adımı atmanızı ve cesur olmanızı teşvik edebilir. Riskleri hesaplamak her zaman iyi olsa da, çok güvenli oynamaya çalışırsanız bir yere gidemezsiniz. Yine de, finansal danışmanlık arıyorsanız, mümkün olan en güvenilir kaynaktan elde etmek iyi bir fikirdir.

Cuma günü kişisel finans bölgenizdeki dolunay, ayrılma dürtüsü getirebilir sevgili Kovalar. Küçük ikramlar sorun değil, ancak itici güçte büyük biletler satın almaktan kaçının. Daha sonra pişman olabilirsin. 

Cumartesi günü, seyahat bölgenize odaklanın ve kendinizi daha hafif hissederek yeni araziler keşfetme arzusu ile baş başa bırakın. Algoritmanız tereddüt etmeyin!

Balık Burcu 19 Şubat – 20 Mart

Sevgili Balıklar…Haftalık burç yorumunuz bu hafta iş hayatınızda normalden çok daha fazla enerji kaybedeceğiniz günler olacak. Sosyal hayatınız daha fazla davet ve potansiyel tarihlerle hızlanabilir. Eğer uzun süreli bir ilişki içindeyseniz, siz ve eşiniz daha fazla dışarı çıkmaya karar verebilir ve belki birlikte birkaç zorlukla başa çıkabilirsiniz.

Yine de, kendiniz için zamanınızdan fazla harcamamanızı tavsiye ederim. Rahatlamanız ve dinlenebilmeniz sizin için daha verimli olacaktır.

Başkalarının ruh hallerine ve duygularına çok açık olduğunuzu ve oldukça etkilenebilir olduğunu görebilirsiniz.

Çalışkan Merkür ve romantik Venüs, Terazi’ye ve Cumartesi günü daha yoğun bir bölgeye taşınırken, bu biriyle daha samimi olma fırsatı olabilir. Bu haftaki algoritmanız yeniliklere açık olun Balıklar!

Hoşunuza Gidebilecekler

Instagram

Kategorıler

×