Modern Kadınların Dijital Platformu...
Haftalık Burç Yorumları ( 2 Eylül – 6 Eylül )

Haftalık Burç Yorumları ( 2 Eylül – 6 Eylül )

   Koç Burcu 21 Mart – 20 Nisan

İşlerin ne zaman değişeceğini merak ediyorsanız, bu hafta çok fazla ilerleme görülebiliyordu. Haftalık burç yorumlarını okumadan geçmeyin. Bir süre belirli hedeflere doğru çalışıyorsanız, yeni fırsatlar, müşteriler veya teklifler maviden ortaya çıkabilir. Onları almak için doğru yerde olman yeterli. 

Ek olarak, küçük bir risk seviyesine sahip olsalar bile, belirli anlaşmaların ne kadar kazançlı olduğunu görünce şaşırabilirsiniz. Dışarıdan gelen bir kumar olan bir şeyden kaçınmak en iyisi olsa da, bu hafta aldığınız fikirlerden bazıları nakit akışınızı artırabilir ve ilerlemeye devam edebileceğiniz bir şey olabilir. 

Bu süre zarfında kutunun dışında düşünmeye, alternatifleri denemeye ve aynı eski rutini gün içinde izlememeye yardımcı olur.

Cuma günkü yeni ay, yeni bir işe başlamak, bir anlaşmayı kapatmak veya birkaç yeni ve sağlıklı alışkanlığa başlamak için idealdir. 

Sonunda, hafta sonu boyunca bir söz verdiğinde kazanırsın.

Boğa Burcu 21 Nisan – 20 Mayıs

Gelecek haftalar, yaratıcı ve etkileyici yönünüzü şımartırken, becerilerinizi sergilemekte ve romantik fırsatları denemenizi görebiliyordu. Eğlence bölgenizdeki dolu bir evle, bu sizi yeniden şarj edip tazelenmiş bırakan hobileri ve eğlenceleri keşfetme şansıdır. Zaman zevk alırken uçar ve saatlerin doğal yeteneklerinizi ve yeteneklerinizi yönlendiren şeyleri yaparken hızlandığını görebilirsiniz. 

İşinizi bir zanaat fuarına sokma veya yeteneklerinizi başkalarına bir sergi, konser ve hatta rekabetçi spor alanında sergileme şansınız varsa, beklenmedik fırsatlar sizin için ortaya çıkabilir.

Büyük molanı mı bekliyordun? İşler önümüzdeki günlerde yerine tıklayabilir. Ekmek kırıntılarını takip ederseniz, heyecan verici bir fırsata yol açabilir. 

Cuma günkü boş zaman alanınızdaki yeni ay, yeni bir seviyeye romantizmi atmak veya girişimci bir taraf koşuşturmasına başlamak için yardımcı olabilir.

İkizler Burcu 21 Mayıs – 20 Haziran

 Bu hafta ve önümüzdeki haftalarda ev cephesinde meşgul olacaksınız, bu bölgedeki aktivite ile yerinizi şekillendirmeniz için sizi teşvik edeceksiniz. 

Odak ayrıca Başak burcunun üzerinde olduğundan, bu karmaşayı gidermek, istenmeyen maddeleri temizlemek ve biriken tozlarla başa çıkmak için mükemmel bir fırsat olabilir. Çekmecelerin arkasına ve yatakların altına baktığından beri ne kadar zaman geçti? Bir göz atmaya cesaret ederseniz, unuttuğunuz şeyleri keşfedebilir ve hatta bazı şaşırtıcı keşifler bile yapabilirsiniz. 

Artık ihtiyaç duymadığınız eşyaları satmak için harika bir fırsat. Bunu yaparsanız, bazılarının sizin anladığınızdan daha değerli olduğunu görebilirsiniz. Satılmadan önce değeri kontrol edin.

Cuma günkü yeni ay, bir süredir uyguladığınız bir projeye tekrar bakmak için mükemmel. 

Son olarak, Pazar günü daha resmi bir biraraya gelmek başarılı olabilir.

Yengeç Burcu 21 Haziran – 22 Temmuz

Önümüzdeki hafta söylenecek çok şey olabilir ve bazıları başkalarına sürpriz olabilir. Haftalık burç yorumunuz bakalım ne diyor. Kendinizi büyüleyici bilgiler, dedikodu parçaları, altın fırsatlar ve arkadaşlarınızı şaşırtmak ve sosyal çevrelerinizi aydınlatacak yeni bakış açıları ile bulabilirsiniz. 

Önümüzdeki günlerde meydana gelen elektrik Uranüs’ün kilit yönleriyle, başkalarının size söyleyecek büyüleyici şeyleri olduğunu da görebilirsiniz. İyimser karşılaşmalar ve zenginleştirici konuşmalar, yeni bir yol veya sebep izlemenize neden olabilir. 

Ve eğer aşk arıyorsanız, heyecan verici karşılaşmalar bazı canlı buluşma fırsatlarına neden olabilir. Seçim için şımarık bile olabilirsin.

Cuma günkü iletişim sektörünüzdeki yeni ayla birlikte, bir promosyona veya çevrimiçi veya teknoloji işine başlamak ya da ilk romanınızı yazmaya başlamak için iyi bir zaman olabilir. Olaylar oldukça hızlı ilerleyebilir, o yüzden hazır olun.

Aslan Burcu 23 Temmuz – 23 Ağustos 

Bunları almaya hazırsanız, bu hafta size açık birçok para kazanma fırsatı olabilir. Tüm bunlar, itici hamleler yapmak yerine hesaplanmış riskler almaktan ibarettir. Kariyerinizi veya işletme profilinizi geliştirmek için düzenli olarak çalışıyorsanız, işler önümüzdeki günlerde başlayabilir. 

Aklınızın doğru çerçevesindeyseniz, planlarınızı ilerleten ve maviden zahmetsizce gelen teklifleri ve fırsatları çekebilirsiniz. Akışa girebilirseniz, bunları hiçbir sorun yaşamadan yakalarsınız. Bununla birlikte, olumsuz kendi kendine konuşmaya düşkün ve karşılaşabileceğiniz tüm zorluklara odaklanırsanız, başarı sizi engelleyebilir.

Ayrıca, birisinin sizi hemen heyecanlandıran bilgi veya fikirleri paylaşması da mümkündür ve onların içindeki potansiyeli kolayca fark edebilirsiniz. 

Son olarak, Cuma günü mali bölgenizdeki yeni bir ayla, bir bütçe veya tasarruf hesabını başlatmak için iyi bir zamandır.

Başak Burcu 23 Ağustos – 22 Eylül

Gerçekten de öğenizde olacaksınız ve bu hafta gitmek için sabırsızlanacaksınız. İşaret ve konuşkanlığınızdaki muhteşem gezegenler dizisi ile Perşembe günü hareket eden rehber gezegeniniz olan Mercury, bu kendin olmanın tadını çıkarmanız için bir fırsat. 

Bu da bir keşif haftası. Uranüs’ün uzaktaki ufuklar ve seyahat, eğitim ve öğrenim sektörünüzdeki açılarıyla sizi heyecan verici yollara götürebilir. Bir seyahate çıkmaya, bir kursa ya da atölyeye katılmaya ya da inanç ve güveni artırabilecek fikirleri keşfetmeye davet edilebilir. Kısacası, bu beklenmeyenleri beklemenin ve fırsatların nereye gidebileceği konusunda açık fikirli olmanın tam zamanı.

Cuma günkü tabelasındaki yeni ayla birlikte, bu yılın sizin için en uygun zamanı ve niyetlerinizi belirleme fırsatı. Bir süredir hayalini kurduğunuz bazı büyük hedeflere odaklanın. Onlara başlama zamanı.

Terazi Burcu 24 Eylül – 23 Ekim

Grafiğinizin incelikli ve manevi sektörüne odaklanan, bu zamanda daha sessiz, daha dinlendirici bir aşamada olabilirsiniz. Buradaki gezegenlerin güçlü bir dizilişi ve ruhunuzu karıştırmasıyla, rüyalar canlı olabilir ve bazıları yol gösterici ve yaratıcı fikirler getirebilir. 

Değişim ve dönüşüm sektörünüzde Uranüs’ü özgür kılma yönleriyle, aynı zamanda sorunlara ve ilişkilere ilişkin içgörü kazanma fırsatınız da var. Bunlar, özellikle kişi gerçek potansiyelinizi görebiliyorsa ve bu konuda size yardımcı olmak için istekliyse, bir danışman, terapist veya yaşam koçuyla konuşmaktan ortaya çıkabilir. Önerilerine göre hareket etmek, sizi bir süre boyunca esir tutan duyguları salıvermenize yardımcı olabilir.

Ve Cuma günü manevi bölgenizdeki yeni ay ile, bu size daha fazla iç huzuru sağlayabilecek, dikkatli olma veya tai chi gibi bir manevi pratik yapmanın en iyi zamanlarından biri.

Akrep Burcu 24 Ekim – 22 Kasım

Bu hafta ve gelecek haftalar çok hareketli ve hızlı olabilir. Haftalık burç yorumunuz bakalım ne diyor. Sosyal sektörünüzdeki güneş, canlı Mars, tatlı Venüs ve konuşkan Merkür ile sıkılmak için zamanınız olmayabilir. 

Ayrıca, özgürlüğü seven Uranüs ile aynı hizada olan bu göz kamaştırıcı gezegenlerin davetlerin ve tarihlerin maviden çıkmasını bekliyoruz. Sosyal medyada aktifseniz, çevrimiçi arkadaşlarınız, gruplarınız ve çeşitli platformlarla olan bağlantılarınızda size her türlü fırsat gösterebilir. 

Bu nereye gidecek? Çeşitli fikirleri denemek ve sizi nereye götürdüklerini görmek için bir fırsat. Açık fikirli olursanız ve küçük bir risk almaya hazırsanız, her türlü kapı sizin için açılabilir.

Aynı zamanda, Cuma günkü sosyal sektörünüzde yeni bir ay ile hayallerinizi gerçekleştirmenin zamanı geldi. Doğru zamanı bekliyorduysanız, bu olabilir.

Yay Burcu 23 Kasım – 21 Aralık

Işığında sıranızı bekliyor musunuz? Öyleyse, önümüzdeki hafta izleyicinizi göz kamaştırdığınızı görebilirsiniz. Kendinizi, işinizi ve yeteneklerinizi tanıtmak için mükemmel bir zaman. Başak burcuna ve hedefleriniz ve istekler sektörünüze odaklanarak, daha fazla başarının anahtarı detaylara dikkat etmek olabilir. 

Bununla birlikte, enerji veren Uranüs’e bağlanan kilit gezegenlerle, denenmiş ve güvenilen birine bağlı kalmak zorunda hissetmeyin. Yeni bir yaklaşım benimsemek temiz bir nefes olabilir. Otoriteler, geleceğe yönelik fikirlerinizi ve ne kadar farklı ve heyecan verici olduklarını takdir eder. 

Canlı Mercury Perşembe günü aynı bölgeye girerken hedefinize ulaşmanıza yardımcı olabilecek insanlarla bağlantı kurma şansınız var.

Cuma günü bu bölgedeki yeni ay, iş fikrini başlatmak, yeni bir iş başvurusu yapmak veya bir sonraki adımda kariyer basamaklarını atmak için mükemmeldir.

Oğlak Burcu 22 Aralık – 20 Ocak

Yeni maceralara hazır mısınız? Seyahatinizdeki üç gezegen ve Perşembe günü Mercury’nin katıldığı ufuklar, tanıdık bırakmaya ve yeni bölgeye gitmeye hevesli olacak. 

Heyecan ve taze deneyimler için bir dürtü sizi normalden farklı şeyler denemek için zorlayabilir. Bu, seyahat ederken ve ilerledikçe öğrenerek deneme yapmak için harika bir fırsat. Ruh halinizi yükselten ve bu tür yolculuklara gerçekten değer kazandıracak romantizm, heyecan verici bağlantılar ve karşılaşmalar için potansiyel var. 

Planlama aşamasındaysanız, geçmişi unutun ve yeni yollarla düşünmenizi sağlayacak etkinliklere bakın.

Cuma günü bu bölgedeki yeni ay, yolculuğu planlamak, derse başlamak ya da yasal işlem başlatmak için yardımcı olabilir. 

Pazar günü, güzel Venüs tabelasınızdaki sade Satürn’le aynı hizada, iş benzeri bir konuşmanın sağlam bir teklifle sonuçlanabileceğini söylüyor.

Kova Burcu 21 Ocak – 18 Şubat

Güçlü ve yoğun duyguların bir sıkıntısına dalmış olabilirsiniz. Ve yine de, güneş, Mars, tatlı Venüs ve konuşkan Merkür’ü, bu hafta huzursuz Uranüs ile aynı hizaya sokan mucizevi şeylerle, bundan güzel şeyler ortaya çıkabilir. 

Arzular her zamankinden daha güçlü olabilir ve yine de onları nasıl gerçekleştireceğine dair fikirler ileriye dönük bir yol görmenize yardımcı olabilir. Beklenmeyenleri, özellikle iş ve finans konularını olumlu yönde bekleyin. Fikirler ve fırsatlar maviden ortaya çıkabilir ve kaynaklarınızı başkalarıyla birleştirmenin ve risk faktörünü birlikte hesaplamanın heyecan verici sonuçlar doğurabileceğini görebilirsiniz. 

Ayrıca, ne yaptıkları konusunda mükemmel olan ve karmaşık bir sorunun çeşitli ipuçlarını çözmenize yardımcı olabilecek bir danışman veya terapist gibi biriyle de tanışabilirsiniz.

Cuma günü bu güçlü bölgede yeni bir ay ile, eğer istersen, bu bir dönüşüm ve dinamik değişim zamanı olabilir.

Balık Burcu 19 Şubat – 20 Mart

İş, romantik ya da günlük olarak gerçekleşen diğer birçok türde, her tür etkileşimle meşgul olacaksınız. Bu, tek başınıza yönetemediğiniz çeşitli projeler üzerinde işbirliği yapmak için fikirlerinizi paylaşmak ve başkalarıyla birlikte çalışmak için harika bir zamandır. Ne bulursanız olun çok heyecan verici olabilir ve sizin için önemli olan yaşam alanlarında değişiklik yapma gücüne sahip olabilir. 

Çok bir nedenin var mı? Bununla ilgili blog yazmak ya da doğru insanlarla tartışmak başkalarının dikkatini çekebilir ve olumlu sonuçları teşvik edebilir. Buradaki anahtar, başkalarının fikirlerine açık olmak, sosyal medya aracılığıyla bağlantı kurmak ve bunun sonucunda ortaya çıkan konuşmaların tadını çıkarmak.

Uzun vadeli bir ortaklık veya tomurcuklanan romantizm, özellikle sizi çıkarmaya ve daha fazlasını yapmaya teşvik ederse, bu olumlu hislerden de yararlanabilir. 

Son olarak, Cuma günü yeni ay, bir sonraki seviyeyle ilişki kurmak için ideal bir fırsat olabilir.

Hoşunuza Gidebilecekler

Instagram

Kategorıler

×