Modern Kadınların Dijital Platformu...
Partnerinizin Stilini ve Duygularını Zarar Vermeden Düzeltmek için 10 İpucu

Partnerinizin Stilini ve Duygularını Zarar Vermeden Düzeltmek için 10 İpucu

    Bir araştırma, kadınların hayatlarında erkekleri görmeyi sevdikleri kıyafetler, bol pantolonlu, hip hop pantolonlardan ve soluk kottan, kaşmirden, smokinden ve kanatlı elbise ayakkabılarından çok farklı olduğunu gösteriyor. Hem erkekler hem de kadınlar bazen eşlerinin giyiniminden memnun olmazlar. Erkek arkadaşının tarzını geliştirmek isteyen insanlardan biriyseniz, eşinizin tüm kıyafetlerini atmasını sağlamadan önce bilmeniz gereken şeyler vardır.  

      1. İkiniz için bir alışveriş gezisi planlayın.

   Bir erkekle alışveriş yapmak o kadar kolay değildir, bu nedenle zamanı sınırlamak ve sadece erkeklerin bölümlerini gezmek daha iyi olur. Bu durumda, tüm dikkatinizi erkek arkadaşınızın gardırobuna verecek ve kendiniz için bazı kıyafetler almaya özen göstermekten kaçınacaksınız. Olumlu olmayı unutmayın: erkek arkadaşınızın tişörtünden nefret ettiğini söylemek yerine, ona daha akıllı bir gömlekle ne kadar çekici görüneceğini söyleyin.

      2. Ona kıyafetleri ve aksesuarları stratejik olarak hediye edin.

    Eğer eşin alışveriş yapmaktan nefret ediyorsa, ısrar etmeyin. Bunun yerine, ona sevdiğin bir kıyafeti al ve hoş sözlerle hediye et. Mağazada o eşyayı gördüğünde, içine ne kadar harika görüneceğini ve seni ne kadar mutlu hissedeceğini düşündüğünü söyle. Bu hediyeyi satın alırken, senin, erkek arkadaşının kişiliği ile uyumlu olduğuna emin ol.

      3. Onu şık giyinmesi gereken bir davete çağırın.

    Erkek arkadaşının tarzını geliştirmeyi planlıyorsan, ona şık giyinmesi için bir sebep vermek mantıklı olur. Eşinizi lüks bir restoranda akşam yemeğine davet edin veya operada ikiniz için bir akşam planlayın. Bu durumda, eşinizin günlük kotunu ve tişörtünü reddetmekten ve daha uygun bir şey aramaktan (elbette sizin yardımınızla) başka çaresi yoktur. 

      4. Sevmediğiniz kıyafetlerden kurtulmasına yardımcı olun.

    Eşinizin gardırobundaki bazı eski kıyafetlerden kurtulmadan önce, alternatif olarak yeni ürünler sunduğunuzdan emin olun. Erkekler en sevdikleri kıyafetlerden kolayca vazgeçmezler, bu yüzden müdahale etmeli ve yardım etmelisin. Bahar temizliğini, eşinizin gardırobundan birlikte gözden geçirme fırsatı olarak kullanabilir ve hangi eşyaların artık ona uymayacağına ve bağışlanabileceğine karar verebilirsiniz. 

      5. Ona özel dikilmiş takım elbise al.

    Bir eldiven gibi uygun özel bir takım elbise ne daha iltifat olabilir? Özel dikilmiş elbise çok pahalı görünebilir, ancak yıllarca kullanabilir ve uzun vadede ikinizi de memnun edecektir. 

      6. Uyuma odaklanın.

    İyi bir uyum, başarının anahtarıdır. İyi oturan basit bir gömlek ve kot pantolon bile kötü giyinen bir elbiseden çok daha iyi görünecek. Bu yüzden, bir mağazada erkek arkadaşınız için kıyafet seçerken veya özel dikilmiş bir takım elbise alırken  bunu aklınızda bulundurun. 

      7. Kaslı erkekler için uygun kıyafetleri seçin.

    Kaslı bir erkek için doğru kıyafetleri seçmek zor olabilir ve başarılı olmak istiyorsanız uymanız gereken bazı kurallar vardır. Çok fazla dikkat çekmeyen nötr renklere bağlı kalmak ve örgü kazaklar, kirpi montları gibi ekstra hacimli kıyafetlerden kaçınmak daha iyidir. Dar kesimli denim giysiler ve (yine) özel dikilmiş takımlar iyi seçeneklerdir.

      8. Detayları unutmayın. 

    Detaylar bazen bütün görünüşü değiştirebilir ve kesinlikle göz ardı edilemezler. Kol düğmeleri ve cep kareleri fark edilmek için çok küçük görünebilir, ancak bütün görünüme son bir dokunuş verir. Ayakkabılar da önemlidir. Bazen erkekler ayakkabılarını ve kıyafetlerini bir araya getiremez, bu nedenle, erkek arkadaşınıza yeni bir görünüm kazandırdığınızda, bu görünüme uyması için güzel bir çift ayakkabı seçtiğinizden emin olun. 

     9. Eşinizin kıyafet seçimine iltifat edin.

    Üzerinizde hoş göründüğünü düşündüğünüz kıyafetler giydiğinde, eşinizin zevkine iltifat etmeyi unutmayın. Cesaretlendirme sözleri, başka bir kişinin alışkanlıklarını değiştirmesini istediğinizde çok önemlidir. Altın kuralı unutmayın: size davranılmasını istediğiniz şekilde başkalarına davranın. 

      10. Temkinli olun.

    Saldırgan olmayın ve eğer onun için kıyafet seçiminizi sevmiyorsa, zevkinizi erkek arkadaşınıza empoze etmeyin. Sizinkine değil erkek arkadaşınızın kişiliğine ve zevkine uygun kıyafetleri almaya çalışın. Herhangi bir değişiklik önermeden önce, neden belirli parçaları giymeyi seçtiğini bulmaya çalışın. Eğer erkek arkadaşınız rahatlığa önem veriyorsa, ona daha hoş kıyafetlerin de rahat olabileceği titiz ve saygılı bir şekilde göstermeye çalışın. 

Instagram

Kategorıler

×