Modern Kadınların Dijital Platformu...
Her Şeye Sahip Olan Arkadaşınıza En İyi Hediyeyi Seçmek İçin 9 Tavsiye

Her Şeye Sahip Olan Arkadaşınıza En İyi Hediyeyi Seçmek İçin 9 Tavsiye

    Hepimiz her şeye sahip gibi görünen bir arkadaşımız var. Ancak hediye almak sinir bozucu bir deneyim olabilir ve hiç kimse sadece parayı teslim etmek istemez çünkü bu değerli bir hediye değildir. Hediye veren kişilerin yarısı, alıcının açarken yüzünü izliyor.

    Çok iyi tanıdığın birine alıyorsa, şanslısındır. Her şeye sahip olan arkadaşlarınıza hediye almanız için size 10 ipucu vereceğiz.

1.Arkadaşlarının Ne Dediğini Dinle

talking to friends

    Arkadaşlarınızla sohbet ederken görünüşte önemsiz bilgilere dikkat edin. Bir şeyi kırmışsa, bir öğeye aşık olurlarsa veya gelecekte bir şey almak istemekle ilgili konuşurlarsa, büyük ihtimalle size bunu söylerler. Hızlıca bunlar not edin. Bunu tüm aileniz ve arkadaşlarınız için yapabilirsiniz. Size hediyeler, doğum günleri veya kutlamalar için size iyi bir fikir verecektir.

      2.Size Hediye Verilirken Konuşmaları Dikkatle Dinleyin

    Bazen insanlar size hediye verdiğinde, kendileri için sahip olmak istedikleri bir şey olabilir. Hangi arkadaşınızın veya ailenizin size hangi hediyeyi verdiğini takip etmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca, aldığınız başka bir hediye hakkında yorum yaparlarsa not edin. 

      3.Sakinliği ve Huzuru Hediye Ver

    Çok stresli ya da telaşlı yaşamı olan insanlar için, onlara dışarıda sakin bir akşam yemeği hediye etmek, bir hafta sonu uzakta olmak ya da bir masaj için mükemmel bir hediye olabilir. Bunun gibi bir hediye vermek pahalıya mal olmak zorunda değil ve zamanınızın bir kısmını feda edebilirsiniz.

      4.Pazarlık Yapın

    Belki de arkadaşına vermek istediğin hediye, rahatça karşılayabileceğinden daha pahalıdır. Bütçenizi aşmamaya özen. E-ticaret platformları gibi yerler, en düşük fiyatlarla mükemmel hediyeler bulmanızı sağlar. Bu siteler aynı zamanda en yeni fırsatları ve indirim kodlarını bulmanızı sağlar, böylece arkadaşınıza bütçenizi aşmadan istedikleri hediyeyi alabilirsiniz.

      5. Onlara Deneyimleyebileceği Bir Şeyler Verin

    Arkadaşınızın Les Misérables, Wicked veya Harry Potter serisi gibi belirli bir kitap serisine takıntısı var mı? Muhtemelen, büyük olasılıkla zaten kitap veya kitapları, filmleri ve posterleri vardır. Ancak, canlı bir performans için onlara bilet alabilirsiniz. 

      6. Kendiniz Hediye Yapın

    Arkadaşınıza hediye yapabilir ya da hediyeyi yapmak için kurnaz olan biriyle işbirliği yapabilirsiniz. Arkadaşlığınızla ilgili sevdiğiniz her şey olabilir. Ayrıca, balık tutmayı seven arkadaş için anahtarlık veya olta kamışı gibi pratik kullanımı olan bir şey yapabilirsiniz. Çünkü el yapımı daha fazla anlamlı olacaktır.

      7. Neye İhtiyaçları Olduğunu Öğrenin

    Kulağa çok açık geliyor olabilir. Örneğin birçok başarılı insan zamanı kullanabilir. Onlara zaman veremeseniz de, zamanlarını daha iyi yönetmelerine yardımcı olacak ajanda tarzı bir şeyler verebilirsiniz. 

      8. Dedektiflik Yap

    İnternet harika bir şey ve arkadaşınızın istediği hakkında size ipucu verebilecek düzinelerce platform var. Bir Amazon dilek listesi arayın veya Pinterest kurullarına bakın. Instagram’da beğendiği kıyafetleri ya da eşyaları görebilirsiniz. Facebook, gönderim geçmişlerine bakabileceğiniz başka bir platform.

      9. Bağış Yapın

    Belki de tüm bu maddeleri okudun ve hala arkadaşına ne alacağından emin değilsin. Muhtemelen zaten bir hayır kurumuna dahil olup olmadıklarını biliyorsunuzdur. Hayvan severler için bir hayvan barınağına bağış yapın. Kanser kurumları, LGBT +, bağımlıları rehabilite etme, sorunlu çocuklara yardım etme ve daha fazlası için binlerce yardım kuruluşu mevcut. Adına bağış yapmayı düşünün.

    Bu 9 ipucu ve hediye fikirleri, her şeye sahip arkadaşlarınız için çeşitli hediyeler bulmanıza yardımcı olabilir. Önceden planlamaya başlayın ve arkadaşınızın gelecek yıllar boyunca değer vereceği bir hediye bulun.

Instagram

Kategorıler

×