Modern Kadınların Dijital Platformu...
Erkeklerin Giydiği Fakat Kadınları Deli Eden 10 Şey

Erkeklerin Giydiği Fakat Kadınları Deli Eden 10 Şey

    Çocukluğumuzdan itibaren, bir kitabı kapağına göre yargılamamayı öğreniyoruz ama birileriyle ilgili ilk izlenimimiz genellikle her zaman dış görünüşlerine dayanır.  Pek çok kadının erkeklerde neyin çekici olduğunu düşündüğü ve asla yanılmadıkları noktayı bilmek ister misiniz? 

      10. Gözlükler

    Bu durumda, çoğu kişinin tercihlerine ve bir kadının inancına bağlıdır. Örneğin, gözlükleri sıkıcı insanların taktığına inanıyorsa, bu onu aksesuardan uzaklaştırabilir. Fakat bir zamanlar karizmatik, zeki adamların gözlük kullandığına inanırsa, gerçekten dikkat çekici aksesuar olarak görmesi mümkündür. 

    Makalede bu noktayı dahil etmemizin nedeni, istatistiklere ve araştırmalara göre birçok kadının bu şekilde düşündüğü. Gözlüklerin (ve güneş gözlüklerinin) erkekleri daha çekici yaptığını düşünüyorlar. Bu yüzden bu basit aksesuarı takmak büyük olasılıkla buna değecektir. Gözlüklerin sizi çekici veya yakışıklı görünmenizi sağlayabileceğini unutmayın – bu sadece seçtiğiniz gözlük türüne bağlıdır. Bu nedenle, yüzünüzün şekline en uygun türü seçtiğinizden emin olun. 

      9. İyi Kesim Takım

    Modern dünyada erkekler genellikle iş toplantıları ve resmi toplantılar için takım elbise giyer. Fakat erkekler, kadınlardaki kalıcı izlenimin gücünü gerçekten hafife alıyor. Erkekler buluşmalarda gerçekten takım elbise giyebilir çünkü çünkü jilet gibi özel dikim kıyafet, birinin cinselliğine çok şey katıyor. Herhangi bir kadın zarif giyimli erkek görmeyi sever ve onun için giyindiğine inanır. 

    Psikologlar, V şeklindeki bir vücudun sağlıklı ve yüksek seviyede testosteronun işareti olarak kabul edildiğine inanırlar. Bu nedenle, vücuda tam olarak oturan takım elbise tercih edilmesi önerilir. Bunu yaparak geniş omuzlar ve güçlü kollar sayesinde daha erkeksi görünüyorsunuz.  

      8. Kaşmir kazak

    Kıyafet seçerken, erkekler ve kadınlar genellikle kumaşın diğer insanlar üzerindeki etkisinin farkında değillerdir. Yüksek kaliteli kaşmir, pahalı ve nadir bir kumaştır. Giysilerin dokunuşunu hafif ve hoş kılan ince, yumuşak ve sıcak yünlü bir kumaştır. Araştırmalar, bir seçim yapıldığında kadınların büyük olasılıkla yün veya ipekten yapılmış olanların aksine bu kumaştan yapılmış kıyafetleri seçmesinin daha olası olduğunu kanıtlıyor. Şaşırtıcı değil. Kaşmir kazak, bir erkeğin daha az sert, daha hassas ve yumuşak görünmesini sağlar. Ayrıca, kaşmir bir süvetere dokunmak zevklidir; psikolojik olarak daha olumlu bir ruh hali taşır ve giyen kişiye rahatlık duygusu verir. 

      7. Pembe gömlekler veya Tişörtler

    Genellikle pembe renk kadınlara uygun olarak kabul edilir. Ancak bazı erkeklere pembe gömlek gerçekten çok yakışabilir ve kadınlardan çok ilgi görebilir. Pembe giyerek, erkekler kendilerine güvenlerini ve çevreye yönelik korkusuz tutumlarını sergilerler. Bunun açık örneği, daha parlak tonlarda kıyafetler ile parlak pembe kıyafetler giyen İtalyanlardır. Fransız bilim adamları, pembe elbise giyen insanların daha olumlu ve mutlu göründüğünü keşfettiler. Fakat erkek giysileri için, pembe veya soluk pembe renklerin orta tonlarına sadık kalmak daha iyidir. 

      6. Deri Ceket

    Yüksek kaliteli deri ceketin, erkeğin gardırobunda klasik ama cüretkar bir kıyafet parçası olduğuna inanılıyor. Gerçek deriden yapılan giysiler gerçekten pahalı görünür, tarzınızı tamamen yeni bir seviyeye yükseltir ve bir erkeğin kendinden emin hissetmesini sağlar.

    Yumuşak hakiki deri, tarzınızı denemek için çok çeşitli olanaklar sunar. Tasarımcılar bu ceketlerle farklı tarzlar yaratıyor. Deri ceketlerin en büyük avantajı ne olursa olsun her zaman iyi görünmeleridir. 

      5.Şık Saat

    Elektronik iletişim çağında, akıllı telefonun bize zamanı göstermesi gerçeğine alışmıştık. Aynı zamanda, bileğin saatin kaç olduğunu öğrenmek için çok daha zarif bir yol olduğunu tamamen unuttuk. Saat, her erkeğin her gün giymesi gereken tek aksesuardır. 

    Kaçınılması gereken tek şey elmas ve altındır. Kadınlar bir erkeğin saatinin zarif ve basit olmasının daha iyi olduğunu itiraf eder.  

      4. Spor Giyinmek

    Tıpkı yoga pantolonları giyen kadınlardan etkilenen birçok erkekler gibi, kadınlar da spor kıyafetleriyle yürüyen erkeklerden gerçekten etkileniyor. İlk izlenim, hem erkeklerin hem de kadınların sevdiği fit vücuda dayanır. Sportif insanlar genellikle kendinden emin, açıktırlar ve konuşmaktan hoşlanırlar.

    Spor giyinmenin en iyi yönü hem fiziksel hem de zihinsel olarak gerçekten rahat hissettiğiniz bir şeydir. Bir kadın bakış açısına göre, dikkat edilmesi gereken birkaç şey var. Kural oldukça basit: Çok fazla ya da çok az kıyafet olmamalıdır. Bu, bir tişörtün diğerinin üstündeki tişört; iç çamaşırına benzeyen kısa şortlar kadar kötü göründüğü anlamına gelir.

      3. Dar Kotlar

    Kot pantolonlar, deri ceket kadar uzun ömürlüdür. Her erkeğin (yaşına veya vücut tipine bakılmaksızın) dolabında mükemmel bir kot pantolona ihtiyacı vardır. En uygun kot pantolonu bulmak o kadar kolay değildir ama kesinlikle gösterdiğiniz çabaya değer. 

    Kadınların gözlem ve cevaplarına dayanarak şu sonucu çıkarabiliriz: klasik modeller ölümsüzdür. Aşırı ince veya bol kotu tercih etmeyin. Siyah veya mavi kot pantolon doğru bir seçim olacaktır.

      2.Ceket

    Farklı boylarda, kumaşlarda, her türlü erkek paltolarını giyebilir ve satın alabilirsiniz. Her kesiminden insana uyacak modeller var. Düzgün seçilmiş bir ceket her zaman şık ve etkileyici görünür ve her erkeğin çekici görünmesini sağlar.

    Eğer paltoyla ilgili şüpheleriniz varsa, tercihen orta tonlarda, klasik veya rahat olanını seçin.  Her iki seçenek de iş elbisesi, kot pantolon ve spor ayakkabılarla kolayca birleştirilebilir. 

      1. Ayakkabılar

    Gözlerin ruhun aynası olduğunu söylerler. Eğer bu doğruysa, ayakkabılarınız tarzınızın aynasıdır. Bugün birçok kadın ve erkek spor ayakkabı giymeyi tercih ediyor. İnanın bize, bir takım elbise ile birleştirilmiş bir çift klasik ayakkabıdan ya da kot pantolon ve hoş bir tişörtle birleştirilmiş bir çift rahat ayakkabıdan daha şık bir şey yoktur.

    Ayakkabınızın durumuna göre, kadınlar karakteriniz hakkındaki birçok gerçeği toplayabilir. Düşük kaliteli ayakkabılar bir erkeğin ucuz görünmesine ve yeterli parası olmadığı gerçeğine işaret eder; yıpranmış veya kirli ayakkabılar, görünüşünüze veya giysilerinize bakmadığınız anlamına gelir. Şık ayakkabılar veya loafer’lar iyi bir stil duygusu olduğunu gösterir, durumunuzu belirler ve kendinize olan saygınızı gösterir. 

Hoşunuza Gidebilecekler

Instagram

Kategorıler

×