Modern Kadınların Dijital Platformu...
Acılı Bir Dağılmadan Sonra Yeniden Sevilmeye Hazır Olduğunuzda 8 İşareti

Acılı Bir Dağılmadan Sonra Yeniden Sevilmeye Hazır Olduğunuzda 8 İşareti

   Çoğu insan, yeni ilişkilerin onları acı verici bir ayrılık veya yalnızlıktan kurtarabileceğine inanma eğilimindedir. Ancak, psikologlar yeni bir ilişkiye tekrar başlamak için her zaman makul bir yaklaşıma ihtiyacımız olduğundan ve bunu ancak zaman geçtikten sonra yapmamız gerektiğinden eminler.

  Parizyen hangi işaretlerin yaşamınıza yeni ve özel birisinin girmesine izin vermenin zamanı geldiğini anlamaya yardımcı olabileceğini keşfetti.

1.Geçmişiniz olumsuz duygular yaratmıyor.

   Eski sevgilinle tanıştığında duyduğun korku gitmiş – sinirini bozan şeyler orada değil ve öfken çoktan gitmiş. Geçmişinizle sıcak ve minnettar bir şekilde ilişki kurmaya başladınız çünkü size birçok güzel şey verdi.

   Tüm bu işaretler, devam ettiğiniz ve tüm geçmiş duygularınızı tekrar tekrar cevaplamayı bıraktığınız anlamına gelir. Bunun yerine geleceğinize odaklanmaya ve yeni ilişkiler kurmaya başladınız.

2.Yalnızlıktan korkmuyorsunuz.

Kulağa geldiği kadar çelişkili olarak, onlar için hazır değilken hiçbir zaman şuan ki kadar hazır olmayacaksın. Çünkü şu anda bekar olduğun için üzülmüyorsun, evde oturup aşkı beklemiyorsun ve telefonunuzu sürekli yeni mesajlar için kontrol etmiyorsun.Bunun yerine, hayatını senin için gerçekten ilginç olan bir şeyle dolduruyorsun.

3.İlgini çeken şeyler ve arkadaşların var.

   Bir ilişki içindeyken bilinçaltımızla eşimizin ilgi alanlarını benimsemeye başlarız. Ayrıldıktan sonra bu ilgi alanları hala bizde kalıyor.

   Ve bir süre sonra kanoculuğun gerçekten seveceğiniz bir şey olmadığını farkedersiniz; büyükbabanızın, dolabınıza gömülen eski unutulmuş kamerası size gerçek bir zevk getirebilecek bir şeydir. Gerçekten istediğin şeyi veya her zaman denemek istediğini yapmaya başlarsın.

   Bunun yanında, iletişim kurduğunuz kendi arkadaşlarınız var ve bunu yapmak zorunda olduğun için değil, gerçekten yapmak istediğin için.

  Hikayeyi kısa kesmek için, hayatınız artık sadece bir kişiye odaklanmıyorsa, yeni bir ilişkiye hazırsınız.

4.Sadece sevgiyi almaya hazır değil, aynı zamanda onu vermeye de hazırsınız.

   Yalnızca kucaklanmak ve desteklenmek istemediğinizi anladığınız an , aynı zamanda kendinize başka birine sarılmaya ve onları desteklemeye hazırsınız demektir – bu da yeni bir ilişki için hazır olduğunuz anlamına gelir.

5.Başkalarının ilişkilerini gördüğünüzde sakin reaksiyon gösterirsiniz.

   Gözyaşları olmadan aşk hikayelerini tekrar izleyebilirsin ve arkadaşların evlenirse veya birbirlerine duydukları derin duygularını itiraf ederse gerçekten mutlu ol.

   Arkadaşlarını ve senden önce mutluluğu bulanları kıskanmıyorsun çünkü bir gün senin de olacağını biliyorsun.

6.Randevuya gitmek istiyorsun.

   Bir kez daha kendiniz hakkında konuşmak zorunda kalacağınız ve yeni bir kişiyle karşılaştığınızda sıfırdan bir başkası hakkında bilgi edinmek zorunda kalacağınız düşüncesi artık sizi rahatsız etmez .Bunun yerine, ilginizi çeker.

   Çünkü, ayrıldıktan sonra yeterli zaman geçti ve kendinizi çekici ve yeniden büyülenmiş gibi hissedersiniz.

7.“Hayır” deme yeteneği.

   Tek başına harcadığınız her zamanla, sınırlarınızı doğru çizmeyi öğrendiniz ve şimdi bir eşin hangi özelliklerinin sizinkiyle eşleşeceğinden emin olduğunuzu biliyorsunuz. Onlarla ilişkilerin iyi bir şeye yol açmayacağını görürseniz, herhangi bir kişiye kolayca “Hayır” diyebilirsiniz.

   Bir şeyi unutmamak için, gelecekteki eşinizde görmek istediğiniz özelliklerin bir listesini yapmanız önerilir.

8. Uzlaşmaya hazırlık  

   Sınırlarınız katı olabilir, ama aynı zamanda gelecekteki eşinizin sizin gibi olmayabileceğini de anlıyorsunuz. Tartışmalara hazırsınız ve ödün verebileceksiniz. Örneğin, kötü alışkanlıklarınızdan vazgeçmeye ve yenilerini geliştirmeye, bazı şeyler hakkındaki fikirlerinizi gözden geçirmeye ve hatta yeni bir şeyler denemeye hazırsınız.

Hoşunuza Gidebilecekler

Desenli Duvar Boyası

Desenli Duvar Boyası

Aralık 26, 2019
Neden Erasmus?

Neden Erasmus?

Aralık 24, 2019

Instagram

Kategorıler

×