Modern Kadınların Dijital Platformu...
Hızlı Kilo Vermenin 6 Önemli Sırrı

Hızlı Kilo Vermenin 6 Önemli Sırrı

 • Ağustos 24, 2017
 • Yazar

Hızlı Kilo Vermek İçin 6 Müthiş İpucu

İstatistiklere göre, ortalama bir kişi yılda en az dört kez kilo vermek istiyor. Ancak sonuçlara bakarsak başarılı şekilde kilo verenlerin oranı yüzde 1’i geçmiyor. Parizyen olarak okurlarımızın bu yüzde 1’in içine girmesini ve başarı hikayelerini bizimle paylaşmalarını istiyoruz. Hızlı kilo vermeniz ve başarılı olmanız için sizinle 6 ciddi sır paylaşacağız. Kilo vermek istiyorsanız, çeşitli diyetleri deneyip bir türlü sonuç alamıyorsanız, bu püf noktalarına dikkat etmenizi öneriyoruz. Hızlı kilo vermeniz için paylaşacağımız ipuçları sayesinde hedefinize zorlanmadan ve kolayca ulaşabileceksiniz.

Duygusal yeme bozukluğu  konusunda en tanınmış uzmanlardan biri olan Dr. Roger Gould, kilo verememenin irademizin eksikliğinden değil, duygularımızın kilo vermemizi önlediğini garanti ediyor. Bu nedenle, hızlı kilo vermek için  ve sonucun kalıcı olması için bir diyete başlamadan önce bu sırları öğrenmeniz çok önemlidir.

 1. Hızlı Kilo Vermek İçin Tutarlı olun!


  Aslına bakarsanız fast food yemekten kaçınmak, sağlıklı beslenmek, sadece meyve ve sebze yemeye dayalı bir diyete başlamak her bünye için çok zordur. Vücudunuz büyük bir stres altına girecek ve buna göre de tepki verecek. Hızlı kilo vermek için bir diyete başladığınızda bir anda tüm kilolarınızı kaybedeceğiniz düşüncesi ile bünyenize çok fazla yüklenmeyin. Diyetinizi aşamalı olarak zorlaştırın. Böylece metabolizmanız bu ciddi değişikliklere yavaş yavaş alışacaktır ve diyetinizin en sıkı aşamasına geçtiğinizde çok fazla zorlanmayacaktır.

 1. Kilo Verirken İlerleme Durumunuzu Takip Edin!


  Buna inanın ya da inanmayın, diyetinizi kontrol altında tutmak ve ilerlemenizi adım adım izlemek, hızlı kilo vermek için yapılan bir diyetin en önemli parçalarından biridir. Bu takip kaybettiğiniz kiloların ve diyetteki başarınızın gerçek resmini görmenize yardımcı olacaktır. Birçok diyet programında vücudunuzda gözle görülür değişikliklere lahit olana kadar günler ve haftalar boyunca bekleyeceksiniz. Motivasyon kaybetmemek ve hızlı kilo vermek için başladığınız diyetinizden vazgeçmemek için verdiğiniz kiloların gram gram notunu tutabilirsiniz.

 1. Sağlıklı Kilo Vermek İçin Fiziksel Olarak Aktif Olun!


  Sağlıklı ve doğru bir diyet planı hızlı  kilo vermenize yardımcı olur, ancak bu diyeti bir takım fiziksel egzersizlerle kombine etmek çok önemlidir. Eğer ciddi bir egzersiz programına ayıracak vakit bulamıyorsanız, düzenli günlük yürüyüşler de  kilo vermenize yardımcı olacaktır. En azından her gün 20 dakika yürüyüş yapmayı alışkanlık haline getirin!

 1. Arkadaşlarınızdan ve Ailenizden Destek İsteyin!


  Etrafınızdaki kişilerin manevi desteği bir diyet yaparken çok önemlidir. Aileniz ve arkadaşlarınız hızlı kilo vermek için girdiğiniz bu diyet programını desteklemek istiyorsa sizinle birlikte olduklarında kendileri de yüksek kalorili yiyecekleri yemekten kaçınabilirler. Sizinle birlikte yürüyüş yapabilirler. Çevrenizden destek gördüğünüzde diyetinize devam etmek çok daha eğlenceli ve kolay olacaktır.

 1. Doğru Kilo Verme Diyeti İçin Metabolizmanızın Türünü Belirleyin!


  Hızlı kilo vermek için sürekli diyet yapmaya çalışıyorsanız ve bir türlü sonuç alamıyorsanız endişeye kapılmayın! Bu çok yaygın bir sorundur. Doğru diyet programını uygulamıyor olabilirsiniz. Doğru bir diyete başlamadan önce metabolizmanızı tanımanız çok önemlidir. Metabolizmanıza uygun olmayan bir diyet programı hiçbir işe yaramayacaktır. Eğer metabolizmanız yavaş çalışıyorsa, sabırlı olun. Kalıcı ve doğru sonuçlar zaman da alsa alınacaktır, bunu asla unutmayın!

 1. Kendi Başınıza Diyet Yapmaya Başlamayın!


  Hızlı kilo vermek istiyorsanız ve bir diyete başlamaya karar verdiyseniz bunu kendi başınıza yapmaya kalkmayın! İyi bir beslenme ve diyet uzmanı bulun ve onun sizin için belirleyeceği diyet programına uyun! Unutmayın ki sanal ortamda yayımlanan hızlı kilo verme diyetlerinin sonuçları kişiden kişiye değişiklik gösterebilir, metabolizmanıza uygun olmayabilir ve sağlığınıza zarar verebilir. En doğru sonuç için bir uzmandan yardım alın!

Hızlı kilo verme yöntemlerinin yanında hızlıca göbek bölgenizdeki yağları eritmek istiyorsanız, 1 haftada göbek eriten detoks kürü yazımıza göz atabilirsiniz.

Artık hızlı kilo verme yolculuğuna başlamaya hazırsınız. iyi şanslar!

Instagram

Kategorıler

×