Modern Kadınların Dijital Platformu...
Eylül Ayı Burç Yorumları 2017

Eylül Ayı Burç Yorumları 2017

  • Ağustos 23, 2017
  • Yazar

2017 Eylül – Aylık Burç Yorumları

Sevgili astroloji meraklısı  Parizyen okurları, 2017 Eylül ayında hayatınızda ne gibi iniş çıkışlar olacağını merak ediyor musunuz? Eylül ayı burç yorumlarını merak ediyorsanız, astroloji editörümüz sizin için burcunuzun Eylül ayı gidişatını yorumladı. 2017 Eylül ayı burç yorumları hayatınızın sağlık, kariyer, aşk ve para gibi olmazsa olmazlarını anlatıyor. Eylül ayı burç yorumları, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık’tan oluşan 12 burcu kapsar.

O halde sizi daha fazla bekletmeden burç yorumlarınıza geçelim!

Koç Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu:

Eylül ayını Koç burcu için bir geçiş ayı olarak yorumlayabiliriz. Aile içi sorunlarınızı bir tarafa bırakıp kariyeriniz ile alakalı sorunlar için endişelenmeye başlayabilirsiniz. Tüm bu sorunların yanında kariyer açısından bir yükseliş dönemine gireceksiniz. Venüs, Jüpiter ve Mars’ın etkisi ile finansal açıdan mükemmel bir ay sizi bekliyor. Eğer yalnızsanız Eylül ayında hayatınızın aşkını bulmayı beklemeyin. Eğer bir partneriniz varsa Eylülde ondan romantizm beklememenizi, anlayışla karşılamanızı öneririz.  Eylül ayı burç yorumunuz sağlık açısından çok iyi bir ay geçireceğinizi söylüyor.

Boğa Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu:

Eylül ayı burç durumları Boğalar’ın bu ay aile meselelerine odaklanmaları gerektiğini gösteriyor. Kariyer anlamında küçük fırsatlar yakalayacaksınız. Bu fırsatları değerlendirmek için yeni ve iyi planlar yapmak için en iyi tarih aralığı içinde olacaksınız. Merkür maddi olarak refah seviyenizi destekleyecek. Aile meselelerinize karşı çözümcül yaklaşımlar segilerseniz huzur verici bir ay geçirebilirsiniz. Aşk hayatınızda her şey bu ay stabil geçecek gibi görünüyor. Fazla beklenti içine girmeyin. Sağlık açısından Eylül ayında küçük problemleriniz olabilir ancak bu problemleri yine küçük detoksifikasyon ve diyetlerle aşabilirsiniz.

İkizler Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu:

Eylül ayı İkizler burçları için duygusallığa zaman ayırma vakti olarak nitelenebilir. Aşk hayatınıza odaklanmanız gerekiyor. Sadece eğlenmek mi istiyorsunuz yoksa gelecek planlamak istediğiniz bir ilişki mi yaşamak istiyorsunuz? Karar vermek için bu çok iyi bir ay olacak. Aile, para ve iş hayatınızda önemli değişiklikler olmazken, sağlık ile alakalı problemler yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin ve bu ay istirahatinize özen gösterin.

Yengeç Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu:

Eylül ayı burç yorumları bu zaman diliminin Yengeç burçları için inziva vakti olduğunu gösteriyor. Yakın çevreniz ve katılacağınız sosyal etkinliklerin kariyerinize ciddi katkıları olacak. Maddi olarak biraz dikkat etmeniz gereken bir sürece giriyorsunuz. Satürn’ün burcunuza etkisi finansal anlamda akıllı adımlar atmanıza yardımcı olacak. Aile ortamınızda ve aşk hayatınızda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Akışına bırakıp ilişkilerinize zaman vermeyi deneyin. Eylül ayında Yengeç insanlarının sağlıkları mükemmel görünüyor.

Aslan Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu:

Aslan burçları Eylül ayında bağımsızlıklarına aşırı düşkün olacaklar. İstediğiniz her şeyi yapmaya çalışabilirsiniz ancak bağımsızlığın sınırlarını iyi belirlemelisiniz. Finansal planlarınız nihayete kavuşacak. Maddi anlamda Eylül ayından sonra önünüzü daha net görmeye başlayacaksınız. Beklediğiniz bir para varsa bu ay elinize geçme olasılığı çok yüksek. Eylül ayı burç yorumları bekar Aslan burçlarının aradığı aşkı bulabileceğini, ilişkilerin evliliğe doğru ilerleyeceğini ve evli çiftlerin de bebek sahibi olabileceğini işaret ediyor.

Başak Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu:

Başaklar, bu ay ailevi konularla çok fazla ilgileneceksiniz. Kariyer planlamanızı gözden geçirin ve geleceğe yönelik planlarınız için gerekli düzeltmeleri yapın. Size kötü bir haberimiz var; Eylül ayında maddi krizlere hazırlıklı olun! Eylül ayı için harcamalarınızı şimdiden planlayın ve ayağınızı mutlaka yorganınıza göre uzatın! Romantik bir ay geçireceğinizi söyleyemeyiz. Aşk ve romantizm için biraz zamana ihtiyacınız var. Eylül ayını sevgi ve aşk anlamında vasat geçirebilirsiniz. Sağlıktan yana bir sıkıntınız olmayacak.

Terazi Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu:

Güneş’in etkisi Eylül ayında Terazi burçlarını duygusallığa yöneltecek. Venüs etkisi ise bu ay kendinizi şehvet içerisinde hissetmenizi sağlayacak. Ay’ın burcunuza etkisi kariyerinizde emin adımlarla yükselmeye doğru ilerlemenize yardım edecek. Eylül ayı gezegenlerin neredeyse birçok etkisini Terazi burçlarının üzerinde görebiliriz. Bu etkiler arkadaşlarınız ile manevi olarak yakınlaşmanızı sağlayacaktır. Ruhani olarak iyi hissedeceğiniz bu ay sağlığınızda da herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız.

Akrep Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu:

Akrepler Eylül ayında kariyer ve girişimcilik üzerine yoğunlaşmalısınız. Akrep! Eylül 2017’de kariyer ve girişim üzerinde yoğunlaşın. Spiritüellik bu ay hayatınızın önemli bir faktörü olacak ve kendi içinize döneceksiniz. Böylelikle iş ve sosyal hayatınızdaki güçlükleri daha kolay aşacaksınız. Eylül ayında içine gireceğiniz manevi toplantılarda karşınıza iş fırsatları çıkarak finansal açıdan sizi olumlu etkileyecek ve bu duruma siz de şaşıracaksınız.

Yay Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu:

Güneş’in burcunuza olan etkisi iş hayatınıza konsantre olmanızı sağlayacak. Bu konsantre olduğunuz dönem ise kariyerinizde olağanüstü büyümeler gerçeklemesine katkıda bulunacak. Eylül ayı Yay burcu için  tam bir aşk ayına dönüşecek. Yeni ilişkilerin başlaması ve mevcut ilişkilerin nihayete kavuşması beklenen durumlar arasında. Sağlık açısından mükemmel bir ay yaşayacaksınız.

Oğlak Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu:

Eylül ayı burç yorumlarına göre gezegenlerin Oğlak burcuna olan etkisi özellikle kariyer ve aile üzerinde olacaktır. Finansal sıkıntılar yaşayabilirsiniz ancak içinde olacağınız maddi zorlukları aşmak için arkadaşlarınızdan ve yakın çevrenizden destek alabilirsiniz. Ay’ın etkisi  partneriniz ile cinsel hayatınızın her zamankinden çok daha romantik olmasını sağlayacak. Bu ay kırılgan bir sağlığa sahip olabilirsiniz. Bu konuda biraz dikkatli olmalısınız.

Kova Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu:

Kova burçlarına Eylül ayı için pek iyi haberlerimiz yok. Emniyet kemerinizi takmanızı ve zorluklarla çarpışmaya hazır olmanızı öneriyoruz. Karşılaşacağınız zorlukların üstesinden gelmeyi başarırsanız Mars ve Plüton’un da etkisiyle kariyerinizde büyük yükselişler yaşayabilirsiniz. Maddi durumunuzun iyiliği maneviyatınıza bağlı olacak. Savurgan olmaktan kaçınmalı gereksiz harcamalar yapmamalısınız. Aşk hayatınız için iyi haber! Eylül ayında belki de bu senenin en tutkulu romantik anlarını yaşayacaksınız. Sağlığınızda da herhangi bir sorun gözükmüyor.

Balık Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu:

Balık burcu insanları bu ay içerisine girdiğiniz durumlara uyum sağlamaya çalışmalısınız. Aile büyükleriniz ve arkadaşlarınız kariyerinizdeki iyileşmeler açısından size yardımcı olacaklardır. İş hayatınız ile alakalı önerileri dikkate almalısınız. Yurt dışına çıkmayı düşünebilirsiniz. Yurt dışı ya da yurt içi tatil planlıyorsanız tatiliniz sırasında yeni iş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. Sağlığınıza daha fazla dikkat etmelisiniz. Aşk hayatı mükemmel görünen burçlardan birisi de Balık. Güneş, Venüs ve Ay üçlüsü mükemmel aşk hayatını yakalamanızı sağlayacak.

Hiçbir yerde bulamayacağınız burç yorumlarınızı her ay Parizyen’den takip etmeye devam edebilirsiniz.

Hoşunuza Gidebilecekler

Instagram

Kategorıler

×