Modern Kadınların Dijital Platformu...
Partnerinizin Erken Boşalma Sorununa Yardımcı Olacak 4 Seks Pozisyonu

Partnerinizin Erken Boşalma Sorununa Yardımcı Olacak 4 Seks Pozisyonu

  • Nisan 25, 2017
  • Yazar

Erken Boşalma  Sorunu İçin Partnerinize Yardım Edebilirsiniz!

Sağlıklı ve mutlu bir cinsel hayat için hem kadınları hem erkekleri yakından ilgilendiren bir konuya değinmeyi düşündük. Parizyen ilişki editörleri tarafından yapılan, hayatınıza keyif katacak bir araştırmayı çok seveceksiniz. Derin bir nefes alın beyler ve sakince okuyun çünkü bu yazımızda  hayatınızın en büyük sorunlarından birisi olan erken boşalmaya  yardımcı olmaya çalışıyoruz. Hanımlar sizde bu önerileri dikkatlice okumalısınız çünkü partnerinizin bunları okuyacağının garantisi yok. En azından onlara yol gösterici olabilir ve mükemmel orgazmı yaşayabilirsiniz.

Kadınların orgazma ulaşma süresinin uzun sürdüğü bilinen bir gerçek. Erkekler size bu konuda yardımcı olabilmek için ön sevişmeyi uzun tutmaya çalışsalar da ellerinde olmayan sebeplerde sizin için yeterli olan seks süresi boyunca dayanamıyorlar. Siz orgazm olmayı hayal ederken onlar çoktan emellerine ulaşmış ve size sırtını dönmüş olabilir.

 

İşte sizi orgazma ulaştırması için erkeğinize yardımcı olmak adına önerebileceğiniz geciktirici pozisyonlar!

 

1. Çapraz PozisyonBu seks pozisyonu nispeten kolay ve rahattır bu da başarıya ulaşmanın anahtarı olmasını sağlar. Çapraz pozisyonu deneyimlemek için eşiniz size bakacak şekilde yanınıza uzanmalıdır. Daha sonra siz de bacaklarınızı eşinizin kalçasına saracak şekilde sırt üstü yatmalısınız. Bu pozisyonda erkeğin hareket etmesi biraz zor olduğundan boşalma sürecinin yavaşlamasına yardımcı olmuş olacaksınız.  

 

2. Kadın Üstte ( Cowgirl)

 

Bu pozisyon oldukça yaygındır. Muhtemelen daha önce çok kez denemiş olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken partnerinizin üzerine çıkmak ve birleşme esnasında onu kavramaktır. Bu pozisyonda kontrol tamamen kadındadır. Hız kontrolü sizde olduğu için erkeğinizin orgazm olma süresi uzayacaktır. Bir şeylerin hızlı ilerlediğini düşünüyorsanız, yavaşlayabilir, eğilebilir ya da tamamen durabilirsiniz. Kontrol sizde demektir.

 

3. Kaşık Pozisyonu


İyi haber! Bu seks pozisyonu oldukça samimidir. Eşler yan yana uzanır ancak erkek kadının sırtına bakar, bir nevi ona sarılır. Pozisyonda erkeğin kaval kemiği sizinkinden biraz daha uzakta olmak zorunda kalıyor böylece kaşık pozisyonu vuku bulurken penetrasyon sığlaşıyor ve itme hızı yavaşlıyor böylece erkeğin orgazma ulaşma süresi de beklenenden daha uzun sürüyor.  

 

4. Yan yanaBu pozisyona kaşık pozisyonunun tersi de diyebiliriz. Kadın ve erkek yan yana uzanır ancak bu kez yüz yüze bakarlar. Bu pozisyonda penetrasyon derinleşmez. Ayrıca çiftler birbirine doğrudan baktığı için neler olduğunu daha rahat anlayabilir ve anlatabilirler.

 

Ha bir de zihninizi kontrol altına almanız gerekiyor elbette!

 

Hoşunuza Gidebilecekler

Instagram

Kategorıler

×