Modern Kadınların Dijital Platformu...
Erkekler Neden Birden Fazla Kadınla Sevişmek İster?

Erkekler Neden Birden Fazla Kadınla Sevişmek İster?

  • Nisan 19, 2017
  • Yazar

Onların Cinselliği Hakkında Bilmedikleriniz! Erkekler Neden Birden Fazla Kadınla Sevişmek İster? 

Bu soruyu kendine sormayan kadın yoktur diye tahmin ediyoruz. Biz de Parizyen olarak bunun cevabını bulmaya çalıştık. 10 farklı erkekten aldığımız cevapları da sizin için derledik. Çok eşlilik erkeklerin gerçekten doğasında mı var? Uzun süreli ciddi bir ilişkide tek eşli kalabilirler mi? Buna duyguları mı yoksa zihinleri mi karar veriyor! Aldatmak erkekler için karşı konulamaz bir dürtü mü?

İşte Gerçekler

Uzun vadeli ilişkiler söz konusu olduğunda seks genellikle ikinci planda kalır ve bu erkeklerin aşklarında barındırmak istediği birçok dinamiği olumsuz etkiler. Bir erkek bir kadını duygusal anlamda ne kadar çok severse sevsin, cinselliği tatmin olacakları şekilde yaşamadıklarında içlerinde harıl harıl yanan o ateşi maalesef başka kadınlarla söndürmek isteyeceklerdir.

“Sevgilim bana aşık, bizim için cinsellik ikinci planda ve bu konuda onun gözü benden başkasını görmez!” KENDİNİZİ KANDIRMAYIN!

Seks onlar için ÖNEMLİDİR. Size bunu söyleyenler inanın yalan söylüyor ve kendileri bile bu gerçeği inkâr ederek yaşıyorlar. Eğer düşük bir cinsel isteğiniz varsa ve bir seks makinesi ile birlikteyseniz geleceğe dair planlar yapmamanızı öneriyoruz!

Gerçekten sevgilinizle aynı oranda cinsel istekliliğiniz varsa ve kendinizin ve onun ihtiyaçlarını karşılayabilir, heyecanını yok etmezseniz işte o zaman partneriniz tek eşli olacaktır! Ancak unutmayın ki ne kadar tatmin olursa olsun, erkekler zihnen asla tek eşli değillerdir, doğaları böyle! Farklı kadınlarla deneyim yaşamak istisnasız her erkeğin arzulayacağı bir şeydir. Siz böyle hissetmeseniz de erkekler için seks oksijen ile eş değerdedir!

Kadınlar her zaman ilişkilerde duygusal yönden daha ön plandadır. Bir erkek duygusal olarak hiçbir şey hissetmediği bir kadınla saatlerce sevişebilirken kadınlar aşık olmadıkları erkeklere dokunmak bile istemeyebilir. İki farklı kimyanın aynı olmasını beklemeyin!  Kadınların yaptığı bir hata da seksi erkeklerden çok daha erken bırakmak! Bırakmaktan kastımız sıradanlaştırmak, sayısını azaltmak!

Erkeklerin sekse bu denli düşkün olması ve birden fazla kadınla birlikte olmak istemeleri artık bir sır olmaktan çıktı. Bir yerde haklılık payları var çünkü kadınlar çok güzel yaratıklar ve hiçbiri diğerinin aynısı değil. Şaka bir yana kadınlar güzel, seksi ve heyecan verici yaratıklar ve seks bazıları (özellikle erkekler) için insanlığa verilmiş en büyük armağan. Bu kadar çok güzel kadın varken erkeklerin kafalarından bu düşünceleri silmesi hayli zor görünüyor.

ERKEKLER ve CİNSEL HAYATLARI HAKKINDA GERÇEKLER

(Genellemelerle ilgili bir not:Tüm erkeklerin bu kategoriye dahil olmadığını ve genelleme yapmamamız gerektiğini en baştan belirtelim ancak ortalamalar bu bilgileri veriyor. )

1- Erkekler cinselliği ve duyguları kadınlardan çok daha farklı sınıflandırır.

Erkekler kadınlarla sadece, seks, zevk ve cazibe yüzünden ilişki kurabilir. Kurdukları bu ilişki sevgi ya da aşk gibi büyük duygular gerektiren bağlar olmayabilir. Hatta ortada bir bağ olmayabilir. Onların bakış açısına göre bazen sıcak bir ten, sıcak bir seks ve sıcak bir gece iyi vakit geçirmeleri için yeterlidir. Kadınların bir kısmı bunu yapabiliyor olsa da genellikle ilişkide daha güçlü bağlar isterler. Kadınlarda duygusallık her zaman daha ön plandadır.
2- Erkekler cinsellik konusunda düzdür 

Onların cinselliğe bakış açısı dümdüzdür. Erkeklerin cinselliği organlarına benzer, bir yükselip bir düşer kadınlarınki kadar karmaşık değildir.

3- Tüm erkekler günde en az 1, çoğu zaman birçok kez seksi düşünür!

Kadınlar seksi düşünmeden günler, haftalar hatta aylar bile geçirebilir. Özellikle yoğun iş temposunda akıllarına bile gelmez ancak çoğu erkek günde en az bir kez seksi düşünür.

4- Erkekler kadınlardan daha çok mastürbasyon yaparlar.

Erkekler kesinlikle kadınlardan çok daha fazla mastürbasyon yaparlar. Hiçbir kız arkadaşınıza ne sıklıkla mastürbasyon yaptığını sordunuz mu? En iyi ihtimalle “haftada bir kez” cevabını alırsınız. Ancak çoğu erkek günde en az bir kez mastürbasyon yapıyor!

5- Erkekler kadınlardan daha fazla fantezilere sahiptir. 

Buradan da cinsellik ve seksten aldıkları zevkin beyinlerinde kadınlara oranla çok daha fazla yer kapladığını anlayabilirsiniz!

6- Eşcinsel erkekler eşcinsel kadınlardan daha fazla seks yapıyor.

Sadece heteroseksüel erkekler sekse bayılmıyor. Eşcinsel erkekler de eşcinsel kadınlara oranla sekse çok daha fazla düşkün!

Küçük araştırmamızdan, erkeklerin seksi kadınları çok daha fazla sevdiği ve çok eşliliğe sıcak baktığı sonucunu rahatlıkla çıkarabiliriz. Erkeklerin doğasını kendi doğanızla karşılaştırıp onlar gibi davranmaya ve hissetmeye çalışırsanız başınıza çok fazla bela açabilirsiniz. Bizden söylemesi 🙂

Erkekler bizlerden daha karışık yaratıklar aslında! Erkeklerin tek eşli olduğuna biz inanmıyoruz. Tek eşliliği seçen çoğu erkeğinde de uzun dönemde tek bir kadınla neler yaşayabileceğini deneyimlemek için bunu yaptığını söyleyebiliriz. Umarım bu tarz erkekler evlenmek isteyecekleri doğru kadını bulmadan önce doyum noktasına ulaşırlar ve onu incitmezler!

Hoşunuza Gidebilecekler

Instagram

Kategorıler

×