Modern Kadınların Dijital Platformu...
Göğüslerinizi 30 Günde Nasıl Büyütürsünüz

Göğüslerinizi 30 Günde Nasıl Büyütürsünüz

 • Nisan 17, 2017
 • Yazar

Göğüslerinizi Büyütmenin En Kolay Yolu? Herkesin Kolaylıkla Uygulayabileceği Bu Göğüs Büyütme Yöntemine İnanamayacaksınız!

Küçük göğüsler bazı kadınların en büyük sıkıntısı. Psikolojiyi bozmaya kadar varabiliyor küçük göğüslere sahip olmak. Çünkü kadınların dişiliklerini sergileyebilecekleri en önemli organlarından olan göğüsler küçük olduğunda bazen özgüven eksikliği hissedilebiliyor. Geçmişten bugüne çeşit çeşit yöntem ile karşılaşmışsınızdır. Hormon tedavisi, çeşitli göğüs büyütücü kremler ve en kesin çözüm olan silikon. Biz de küçük göğüslü kadınların derdine nasıl derman olabiliriz diye küçük bir araştırma yaptık ve denemekten hiçbir zarar görmeyeceğiniz çok basit bir yöntem bulduk. Bu göğüs büyütme yönteminin henüz bilimsel bir kanıtı bulunmuyor ancak göğüslerini büyütmek için bu yöntemi uygulayan kadınların yorumları inanılmaz. Göğüslerinizi zahmetsiz olarak 30 günde büyütebilmeniz için kullanmanız gereken tek şey vazelin!

Evet,  en basit yöntemi sizinle paylaşacağımızı söylemiştik. Vazelini göğüs büyütme amacıyla kullanan kadınlar sonuçlardan oldukça memnun. 30 günlük düzenli kullanım sonrasında göğüslerinde gözle görülür büyüme olduğunu söylüyorlar. Bu size inanılmaz geliyor biliyoruz ki bize de inanılmaz geldi ama onlarca kadın bu yöntemden olumlu sonuç aldığını söylüyorsa siz de denemekten bir şey kaybetmezsiniz değil mi? Sonuçta vazelin günlük hayatımızın hemen her yerinde kullandığımız bir nemlendirici. Denemenizde fayda var. Üstelik en kötü ihtimalle yumuşacık bir tene sahip olursunuz.

Vazelin ile göğüs büyütme yöntemini uygulamak çok basit ve zahmetsizdir. Yapmanız gereken tek şey her gece uyumadan önce göğüslerinize vazelin kullanarak dairesel hareketlerle masaj yapmaktır. Göğüslerinizin her yerine vazelini uygulamanız önemlidir. Bu göğüs büyütme yöntemini uygulayan kadınlar, istediğiniz sonuçlara ulaşana kadar kullanmaya devam etmenizi öneriyor. İlk etkileri yaklaşık 30 gün sonra görmeye başlayabilirsiniz. Unutmayın, her gece yatmadan önce vazelini göğüslerinize sürerek ve dairesel hareketlerle masaj yaptıktan sonra uyumalısınız.

Bunun dışında daha önce de  belirttiğimiz gibi dudaklarınız, ayak bilekleriniz, dirsekleriniz, hatta saçlarınız ve daha pek çok şey için vazelin kullanabilirsiniz.

İşte Vazelin’in güzelliğinize güzellik katacak diğer kullanım alanları:

 1. Kirpiklerinizi büyütür ve dolgunlaştırır!
 2. Kuru ve çatlak dirseklerinizi yumuşatır!
 3.  Cildinizde bir anda pullanma meydana geldiyse Vazelin ile onu yumuşatabilirsiniz.
 4. Soğuktan ya da farklı sebeplerle kuruyan, çatlayan dudaklarınızı tedavi eder!
 5. Parfümünüzün daha kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Kulak arkası, bilekler ve boyun bölgesine parfüm sıkmadan önce vazelin sürerseniz kokunuz daha kalıcı olacaktır.
 6. Dişlerinizdeki ruj lekelerini temizlemek için kullanabilirsiniz.
 7. Ağır gece makyajınızı temizlemek için kullanabilirsiniz!
 8. Göz kapaklarınıza ya da yanaklarınıza parlak bir efekt katmak isterseniz far ve allık kullanmadan önce bu bölgelere Vazelin uygulayabilirsiniz!
 9. Seyrelen kaşlarınıza, kaşlarınız arasındaki boşluklara uygularsanız, kaşlarınızın gürleşmesine yardımcı olacaktır.
 10. Saç boyanızın alnınıza bulaşmasını önleyebilirsiniz. Boya işleminden önce fırçanızın değebileceği yerlere Vazelin sürerseniz saç boyası o bölgelerden hemen temizlenecektir.
 11. Deri aksesuarlarınızı, ceketinizi ve ayakkabılarınızı parlatabilirsiniz. Aynı zamanda Vazelin deriyi  besleyecektir ve eşyalarınız daha uzun ömürlü olacaktır.  
 12. Saç uçlarınıza uygularsanız, saç kırıklarınızı tedavi edebilirsiniz!
 13. Kıyafetlerinizden makyaj lekelerini çıkartabilirsiniz! Bir bez yardımı ile uygulamanız yeterli olacaktır!
 14. Deniz tuzu ile karıştırıp mükemmel bir vücut peelingi elde edebilirsiniz.
 15. Epilasyon işlemlerinden sonra cildinizi yumuşatmak ve yatıştırmak için kullanabilirsiniz.
 16. Uzun süredir küpe takmıyorsanız ve kulak delikleriniz kapanmaya yüz tutmuşsa, kulak memenize uygulayacağınız bir parça Vazelin ile kulak deliğinizi yumuşatabilir herhangi bir acı hissetmeden tekrar küpe takabilirsiniz.

  Bu haberi, yararlı olacağını düşündüğünüz, küçük göğüsleri olan  yakınlarınızla paylaşmayı unutmayınız!

Instagram

Kategorıler

×