Modern Kadınların Dijital Platformu...
Mezuniyet Elbisenizi Hala Seçmediniz mi?

Mezuniyet Elbisenizi Hala Seçmediniz mi?

  • Nisan 15, 2017
  • Yazar

Mezuniyet Elbisenizi Hala Seçmediniz mi? 2017 Mezuniyet Elbisesi Modasında 4 Trend

Tüm genç kadınlar mükemmel bir mezuniyet  balosu elbisesi seçmek ve o unutulmaz gecenin en şık kadını olmak isterler. Tabii ki bu mükemmel mezuniyet balosu elbisesini seçmek zor iştir. Sonuçta mezuniyet balosu geriye kalan tüm hayatınızda hatırlayacağınız, torunlarınıza bile o muhteşem gecenin fotoğraflarını keyifle göstereceğiniz unutulmaz bir anıdır. Siz de o gece hem çok şık hem de modern olmak istersiniz. Bu nedenlerden ötürü içinize sinmeyen bir elbiseyi asla giymemenizi öneriyoruz. Biz de Parizyen moda ekibi olarak sizin için 2017 mezuniyet elbisesi modasındaki 4 trendi derledik. Hala bir fikir edinmediyseniz, size yardımımız dokunacağını umuyoruz.

prenses-yaka-elbise

Prenses Yakalar

Prenses yaka elbiseler hem kadınsı, hem naiftir hem de biraz bohem havaları vardır. Kendinizi Orta Çağ Avrupa’sından çıkıp gelmiş gibi hissedebilirsiniz. Bu mezuniyet elbisesi modeli her vücut tipine uyum sağlayabilen, hemen herkesi çok şık ve zarif gösteren elbiselerdir. Özellikle pudra tonlarında ya da kırmızı tonlarında seçeceğiniz prenses yaka elbiseler ile ince belinizi ve muhteşem omuzlarınızı öne çıkartarak tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Zarif  inci küpelerle ve yine zarif bir inci bileklikle kombin ederseniz zerafetiniz ile herkesi büyülemeniz kaçınılmaz olur.

klos-kollu-elbise

Kloş Kollar

Özellikle bu yıl kloş kollu elbiselerin yükselen trendi gözlerden kaçmıyor. Tüm vücudu saran ve kollarda dalgalanma yaratan bu model gerçekten benzersizdir. Bu yıl mezuniyet balosu elbisesi modelleri arasında en gözde seçimlerden birisi olacağı kesin. Özellikle fiziğine güvenenler mükemmel bir seçim olacaktır. Yine zarif sallantılı küpelerle kombin edebilirsiniz. Elbisenin kollarındaki kloş detaylar görüntünüze zerafet katacak. Kırmızı elbette en çarpıcı seçim olur ama yine şarap, siyah, pudra ya da su mavisi gibi renkleri de tercih edebilirsiniz.

bohem-elbiseler

Bohem Şıklığı

Özellikle son birkaç yıldır revaçta olan bohem şıklık tabii ki bu yılda yerini kimselere bırakmıyor. Hem çok şık, hem dikkat çekici hem de tarz olmak istiyorsanız bohem stilde tasarlanmış mezuniyet balosu elbiselerini tercih edebilirsiniz. Özellikle güllü dallı kumaşlar dikkatleri üzerinize çekmeye yetecektir. Hem bohem bir hava edinirken hem de uçuş uçuş bir elbise tasarımı ile içinizdeki eğlenceli kişiliği arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz. Takı olarak daha çok gümüş kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

iki-parca-elbiseler

İki Parça Elbise 2 Kat Eğlence

Eğlenceli bir havası olan 2 parça mezuniyet balosu elbiseleri sizi beklemediğiniz anda dans pistine götürebilir. Sonuçta hem çok şık hem de seksi görüneceksiniz ve o gece kimlerin size açılacağını bilemezsiniz. Belki de bugünü son fırsat olarak gören ve sabırsızlıkla bekleyen birileri vardır ne dersiniz? Çeşitli renk, kumaş ve kesim seçenekleri olan bu elbiseleri hemen her yerde rahatlıkla bulabilirsiniz. İki parça mezuniyet balosu elbiseleri, sizi hem yaşınızda hem de oldukça kadınsı gösterecektir. Hayatınızda bir kez yaşayacağınız mezuniyet balosu heyecanının ve eğlencesinin keyfini çıkarın!

Instagram

Kategorıler

×