Modern Kadınların Dijital Platformu...
Parisli Kadınlardan Parizyen Giyim Tarzı İçin 8 Sır!

Parisli Kadınlardan Parizyen Giyim Tarzı İçin 8 Sır!

  • Nisan 10, 2017
  • Yazar

Parisli kadınların  giyim tarzı tüm dünyada ve her zaman ilgi konusudur. Bu yüzden biz de moda safyamız da en çok parizyen stile yer vermeyi planlıyoruz.

Parisli  kadınların tarzı gizemli ve ustalık gerektiren bir stil olabilir ancak imkansız değildir! Bu kentin son derece şık ve seksi kadınlarına baktığımızda, detaylara takılmayan, sade ama şık olmayı her zaman beceren ve  giyim kuşamda rahatlık anlamında zirve yapan kişiler olduğunu görmek mümkündür. Ancak onlar bu kadar rahat giyinip, hem doğal hem de son derece şık olabiliyorsa elbette ki tarz konusunda, bir takım sırları vardır ve biz de  bu yazımızda sizinle Parisli kadınların dillere destan parizyen stillerine dair sırlarını ifşa edeceğiz!

Eminiz ki içinizden bazıları, en bilinen parizyen moda kurallarını ezbere biliyordur. Örneğin; saçlarınızı fırçalayıp pırasa gibi dümdüz saçlarla ortalıkta dolanmamak, daha ziyade önceki geceyi çılgınca eğlenerek geçirdiğinize dair izlenimler vererek daha vahşi ama daha seksi saçlarla insan içine çıkmak gibi. ( Burada kastımız ormandan kaçan Jane tarzında saçlarla dolaşmanız değil sadece saçlarınızı doğal ve özgür bırakmanızdır.) Parisli kadınların bu stilleri ile eğlenceli bir hayat yaşadıklarına şüphemiz yok! Ancak burada en önemli nokta seksi görüneceğim derken pasaklı görünmemektir.  Bildiklerinizi bir yana bırakırsak parizyen kadınların stillerine dair bilmediklerinize geçebiliriz. Tam bir parizyen gibi giyinebilmek için doğru yerdesiniz! Haydi şu sırlara bir göz atalım!

Parizyen Kadınların 8 Sırrı:

1. Parisli kadınların en büyük moda ikonu anneleridir. Annelerinin gardırobunda muhakkak kombin edebilecekleri bir kıyafet bulurlar.

2. Özellikle dizlerinin alt kısmı olmak üzere bacakları genelde çıplaktır. Hiç olmadı bilekleriniz çıplak olmalı!

3. Evet topuklu ayakkabı vazgeçilmezleridir ancak sadece sokakta rahatlıkla yürüyebilecekleri topuklu ayakkabıları tercih ederler!

4. Ne giyerlerse giysinler bir kuşak ya da kemer ile ince bellerini muhakkak ortaya çıkartırlar.

5. Seksi bir şeyler giymekten, dozunda dekoltelerden asla kaçınmazlar…

6. Dış giyim dolabın en önemli parçasıdır. Her zaman mükemmel paltolara ve kabanlara yatırım yaparlar!

7. Eğer aksesuar kullanacaklarsa mutlaka tek renk ya da sade tek parça bir kıyafet giymeyi tercih ederler.

8. Veee son olarak tatil kıyafetlerini, her zaman her yerde giyebilirler. Şortlar, askılılar, uçuşan etekler  onlar için sadece tatil beldesinde giyilecek kıyafetler değildir!

Yeni parizyen sırlarda buluşmak üzere…

Yeni parizyen sırlarda buluşmak üzere…

Hoşunuza Gidebilecekler

Instagram

Kategorıler

×