Modern Kadınların Dijital Platformu...
Burn Electropol’de Eğlence Nefes Kesecek!

Burn Electropol’de Eğlence Nefes Kesecek!

  • Nisan 05, 2017
  • Yazar

Dansın, müziğin, eğlencenin ve gençliğin hüküm süreceği toprakların kapıları 29 Nisan 2017 Cumartesi günü Maslak Arena’da açılacak. Burn Energy Drink desteğiyle gerçekleştirilecek olan Burn Electropol Festival, elektronik müziğin tutkunlarına harika bir gün yaşatacak.

Burn Electropol Müzik Festivali

Elektronik müzik sevenler yıllardır yurt dışındaki özellikle Avrupa’dakielektronik müzik festivallerine gıpta ile bakıyor ve “Keşke bizde de böyle festivaller olsa!” diye iç geçiriyorlar… İşte bu durumun farkında olan Burn Electropol Festival, Türkiye’de de kaliteli elektronik müzik festivali yapılabileceğini önceki senlerde kanıtlamış ve hem katılımcılardan hem de sanatçı ve DJ’lerden son derece olumlu geri dönüşler almıştı. Özlem bu sene her zamankinden daha erken sonlanıyor ve dans müziğinin büyülü metropolü Electropol, Burn Energy Drink katkılarıyla yeni tarihinde, yepyeni bir konseptle şehre dönüyor. Dansın, müziğin, eğlencenin ve gençliğim hüküm süreceği festivalinin kapıları 29 Nisan 2017 Cumartesi günü Maslak Arena’da açılıyor.

Burn Electropol Kaç Gün Sürüyor!

Öncelikle bu tek günlük bir festival. EDM ve big room’un dünyaca ünlü isimlerinin geçeceği kabinden10 saat aralıksız yayılacak müzik, gün boyu sürecek aktiviteler, lezzetli yeme içme alternatifleri ve orjinal ürünlerin sunulacağı pop up stantlarının yanı sıra bu yıl özel süprizlerle de renklenecek olan Electropol Festival, dans etmekten yorgun düşecek olan katılımcılarını evlerine unutulmaz anılarla uğurlayacak. Kısa zamanda özgür eğlencenin temsilcisi haline gelen Burn Electropol Festival, dördüncü yılında yine harika bir gün vadediyor. Sen de Maslak Arena’da yerini almak istiyorsan biletlere Biletix’ten ulaşabilirsin. Peki bu tek günlük eğlence cumhuriyetinin sahnesinde kimler olacak? Gelin isterseniz bu isimlere biraz yakından bakalım.

Burn Electopol’de Hangi Sanatçı ve DJ’ler var?

Burn Electropol Festival’in 29 Nisan’daki İstanbul ayağını Contest açacak ve ardından sahne alacak Onyedi ile birlikte gün boyu sürecek elektronik müzik çılgınlığına ufak adımlarla başlayıp sesi giderek yükseltecek. Onyedi sayesinde güneşin tepede olduğu vakitlerde, soluksuz geçecek gece için kanınız kaynamaya başlayacak! Ardından sahne Tom & Jerry’nin olacak. İsviçre’den çıkan süperstar DJ Tom Novy ve yine bir başka süperstar Jery Ropero’nun tamamen eğlence amaçlı bir araya gelip oluşturdukları bu yan proje, son yıllarda Avrupa sahnesinin en önemli parti markalarından biri haline geldi. Onlar deck’in başına geçtiklerinde neden herkesin zıplamaya başladığını çok iyi anlayacaksınız.

Peki sonrasında kimler var? Ülkemizden Furkan Kurt, Elektronik müzik ile iç içe büyüyen DJ Furkan Kurt, ülkemizde öne çıkan etkinliklerde, festivallerde ve gece kulüplerindeki canlı performanslarıyla, ayrıca kendine özgü imajıyla dinleyicileri  hayran bırakarak oldukça geniş bir kitleye seslenmeyi başarıyor. Dünyaca ünlü isimlerle aynı sahneyi paylaşmış olması onun yeteneğini ve tecrübesini kanıtlıyor. Kısa sürece kendi sound’unu bulma konusunda büyük gelişme kaydeden Furkan Kurt sahnedeyken kolonlardan tech house, progresif house, groove ve club müziğin seçkin örnekleri yükselecek. Kurt’un ardından ise sahne Cielo’nun olacak. İstanbullu DJ ikili Nancy ve Simay’ın birlikte oluşturdukları Cielo, son 3 yılda 150’nin üzerinde canlı performansa çıkmasıyla adından söz ettirdi. İstanbul’a gelmiş önemli DJ’lerin performansları öncesinde geceyi ısıtan ikili, Burn Electropol’ün en merakla beklenen isimleri arasında. Electro house, trap, bass house ve R&B harmanı, Cielo’nun alametifarikası.

Artık hava karardığı sırada ise ülkemizin elektronik müzikteki marka ismi Bedük, sevenlerini coşturacak. Sonrasında Baha set’in başına geçecek ve genç yetenek tüm hünerlerini festivale gelenler için sergileyecek. Henüz 21 yaşında olan Baha, ilk çalışması Osen ile dikkat çekmiş, ardından The Warrior şarkısı ile Tiesto, Hardwell ve Thomas Gold gibi isimlerin radarına girmeyi başarmıştı. Ülkemizin gelecek vadeden bu DJ’i Burn Electropol’de yıldızı parlayan bir DJ’e dönüşebilir, bizden söylemesi!Gecenin headliner’ından önce ise Juicy M sahnede olacak. Los Angeles’lı DJ, elektronik müzik dünyasının yeni nesil seksi yıldızları arasındaki yerini aldı. Deck’in başında enerjik performansıyla herkesi coşturacak olan Juicy M’in electro / progresif house set’i sizi kendinizden geçirecek.

Ve geldik gecenin kapanışını yapacak olan isme… Evet, DJ Blend’den bahsediyoruz. New York kulüplerinde rüştünü ispat ettikten sonra, ilk olarak Amerika’nın nerdeyse tüm eyaletlerinde performanslar sergileyen Blend, şu sıralar Avrupa’yı fethetmekle meşgul. Elektronik dans müziğinin hem karanlık hem de coşkulu sularına dalacak olan DJ Blend, performansı boyunca sizi başka boyutlara ışınlayacak, demedi demeyin!

Siz de elektronik müzik tutkunuysanız ve “Yok mu şu sıralar gidebileceğimiz bir  enfes bir festival?” diye araştırıyorsanız, aradığınızı buldunuz. Bilet Fiyatları hakkında da bilgi vermek gerekirse, 66 – 444 TL arasında değişiyor.

Bu festival’i kaçırdım diye üzülen İzmirli’lere de ayrıca müjdemiz var! Burn Electropol Festival’in İzmir ayağı da 14 Mayıs 2017’de İzmir Arena’da gerçekleşecek. Kadro nedeyse aynı, gece öncesinde eklenen isimler DJ Kerem Tekinalp ve Mahmut Orhan. Gece ise Blend yerine Bee Gee yer alacak.

Instagram

Kategorıler

×