Modern Kadınların Dijital Platformu...
Signal White Now Touch

Signal White Now Touch

  • Nisan 02, 2017
  • Yazar

Signal’den Efsanevi Yeni Ürün

Signal White Now Touch (Dokunmatik Diş Beyazlatma Kalemi)  

Dokunmatik ekranlardan dokunmatik diş bakım ürünlerine… Signal yeni ürünü White Now Touch diş beyazlatma kalemi ile hayatımıza yeni bir renk katmaya hazırlanıyor ki gördüğümüz kadarıyla o rengin adı kar beyazı!

Lansmanı yeni yapılan ve piyasaya yeni sürülen hatta reklamları bile yeni yayınlanmaya başlayan bir ürün ile Signal diş temizliğinde devrim yaratma yolunda ilerliyor. Signal White Now Touch, click sistemi ile anında dişlerinizi temizlemek ve beyazlatmak için çantanızdan ayırmayacağınız bir ürün olacak gibi görünüyor. Signal’in yeni buluşu olan bu diş beyazlatma kalemi ile dişlerinizi anında bembeyaz yapabileceğiniz iddia ediliyor. Üründe kullanılan serum, ışık yansıtmaya yarayan kristallerle zenginleştirilmiş ve anında beyazlatma etkisi yaratıyor.

Signal White Now Touch Nasıl Kullanılır?

Tüm bilimsel testlerden geçmiş, dişlerde herhangi bir aşındırma ya da zarar verici bir deformeye yol açmadan her gün ve istediğiniz sıklıkta kullanıma uygundur. Dokunmatik kalem ucundaki minik fırça ile serumu dişlerinize uyguluyorsunuz ve serum dişlerinize beyaz bir parlaklık örtüsü bırakıyor. Acil durumlarda kullanıma aşırı uygun görünüyor.

Gün içerisinde acil bir toplantınız mı çıktı, arkadaşlarınız tarafından akşam yemeğine mi davet edildiniz, ya da iş çıkışı acilen gelişen bir date iniz mi çıktı ortaya, bütün gün çay, kahve hatta sigara tüketiminden dolayı dişlerinizde sararmalar mı oluştu? Dişlerinizi fırçalamaya zaman ayıramayacak ya da imkan bulamayacak durumda mısınız? İşte tam da bu zor anlarda işinize yarayacak bir kurtarıcı gibi duruyor Signal White Now Touch.

Bu ürünü Signal Türkiye bile henüz internet sitesinde tanıtmıyor ancak son günlerde video reklamları dönmeye başladı. Bir süredir yurt dışındaki lansman için dönen reklamları buradan izleyebilirsiniz.

Diş beyazlatma oldukça fazla zaman alan ve maliyeti de oldukça yüksek bir işlem. Bir diş kliniğine giderek diş beyazlatma işlemi için ayıracak zamanı ve bütçesi olmayanlar, genelde sigara ve kahve lekeleri ya da dişlerde zamanla oluşan sararmalardan kurtulabilmek için çeşitli yöntemler ve ürünler denemekten vazgeçmezler. Bu ürünlerin ne kadar işe yaradığı tartışılır. Farklı yazılarımızda evde yapabileceğiniz diş temizlik bakımı ve kullanabileceğiniz diğer ürünler ile alakalı bilgileri ayrıntılı olarak vereceğiz. Ancak bugün Signal’in yeni ürününe baktığımızda, dişlerde sürekli beyazlığı sağlayamasa da acil durumlarda bir süreliğine beyaz dişlere sahip olmanıza yarayabilir. Ortalama fiyatı 50-60 TL arasında değişiyor. Zamanla fiyatta değişmeler olur mu bilemiyoruz ancak yeni bir ürün olması ve alacağı talebe göre ileride indirimler de olabilir. Signal White Now Touch kullanmaya başlayıp deneyen okuyucularımız, etkilerini yorumlarda paylaşırsa diğer tüketicileri de daha doğru yönlendirmemize yardım etmiş olurlar. Ürün kullanım sonuçlarına dair yorumlarınızı bekliyoruz.

Ayrıca ücretsiz cilt bakımı ve kozmetik ürünlerden oluşan tester hediye setlerimizden kazanma şansına sahip olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi öneriyoruz. Her ay 1 okurumuza çeşitli ürünlerden oluşan bir tester seti hediye ediyoruz!

Instagram

Kategorıler

×