Ana sayfa Astroloji 2017 Ağustos Aylık Burç Yorumu

2017 Ağustos Aylık Burç Yorumu

137
0

Ağustos Ayı Burç Yorumları 2017

 

2017 Ağustos ayı aylık burç yorumlarını Parizyen astroloji ekibi sizin için ayrıntılarıyla ele aldı. Burç yorumları Ağustos ayı içerisinde yaşanacak olan iyi ve kötü tüm durumlara hazırlıklı olmanızı sağlayacak. Hem neşe dolu günleri karşılamak hem de yaşayacaksınız güçlükler için hazırlıklı olmanıza yardımcı olacağız.

 

Koç Burcu  Ağustos Ayı Yorumu

Koç burcu aylık burç yorumlamasına baktığımızda, Ağustos ayının Koç burcu insanları için maddi olarak mükemmel geçeceğini söyleyebiliriz. Mesleki hedeflerinizi aile meselelerinizi de göz önünde bulundurarak dengelemelisiniz. Heyecan verici bir kariyer arıyorsunuz ancak bu ay odak noktanız ile içerisindeki barış ve uyum olmalı. Sağlıkla alakalı küçük sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Burcunuzun konumu bu ay aşk hayatınızın eğlenceli ve heyecan verici olduğunu gösteriyor. Bekar Koç burçları zamanlarını eğlenceli partilerde yeni insanlarla tanışarak geçirebilir. Bunun yanında evli olan Koçlar’a ise hamilelik için çok uygun bir dönem olduğu tüyosunu verebiliriz.

 

Boğa Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Mars Ağustos ayında sizi agresif olmaya zorlasa da, Satürn’ün burcunuza etkisi sizi Ağustos ayında sakinleştirecek. Aile ve sosyal hayatınız bu ay çok aktif geçecek gibi görünüyor. Ayrıca iş hayatınızda kendinizi ve becerilerinizi geliştirmeniz yöneticilerinizin gözünde iyi bir konuma yükselmenize sebep olacaktır. Harcamalarınıza dikkat ederseniz Ağustos ayı Boğa burcu insanı için finansal yükselme ayı olabilir. Sağlığınızda hiçbir sorun görünmemekle birlikte aşk hayatınız da Ağustos ayında sıradanlığın dışına çıkmayacak. Dinamik bir aşk hayatı Ağustos ayı boyunca Boğa burcu kadınlarını ve erkeklerini bekliyor.

 

İkizler Burcu Ağustos Ayı Yorumu

İkizler burçları,  gezegenlerin bazı olumsuz yönlerine rağmen Ağustos 2017 bazı ilerlemeler kaydedecekler. Gelecekte daha başarılı bir kariyer için bu ay kariyer planlamanızı tekrar gözden geçirmenizi öneriyoruz. Bu ay sağlığınız tam anlamıyla harika! Duygusal olarak karmaşık bir dönem geçireceksiniz. Aşk hayatınız kaotik bir hal alabilir. İlişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Yalnız İkizler burçları için bu ay yeni bir ilişkiye başlamak çok olası görünüyor.

 

Yengeç Burcu Ağustos Ayı Yorumu

2017 Ağustos ayında Yengeçler için özerklik ve uyarlanabilirlik büyük önem taşıyacak. Hayatınızdaki ilerlemeler gezegenlerin gerilemesinin ötürü burcunuza yansıyacak. İş yerinizde başarılı olmak istiyorsanız mesleğinizde yenilikçi olmaya özen göstermelisiniz. Aileniz veya eşiniz finansal konularda size yardımcı olacaklar. Sağlık açısından olumlu bir ay geçirecek gibi duruyorsunuz. Finansal konularda biraz sıkıntı yaşayacağınız için Ağustos ayında aşk hayatınıza pek zaman ayıramayacaksınız. Yengeç burcu insanlarının manyetik bir çekim gücü olduğu için girdiğiniz ortamlarda karşı cinsin ilgisini çekeceksiniz. Fiziksel cazibeniz ve seksapaliteniz sayesinde ortamların odak noktası olabilirsiniz.

 

Aslan Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Aslan burçları için Ağustos ayının odak noktası kariyer ve aile ilişkileri olacak. Yaşamınıza dair planlarınızı gözden geçirmeniz için çok uygun bir zaman dilimi içinde olduğunuzu unutmayın. İş hayatınızda bazı spekülasyonların içinde bulabilirsiniz kendinizi ve finansal olarak bazı zorluklar ile karşılaşabilirsiniz. Ağustos ayı burç yorumunuza göre mükemmel bir sağlık sizi bekliyor. Aslan burçlarının duygusal ilişkileri Ağustos ayında gezegenlerin tehdidi altında. İlişkilerinizde çok dikkatli davranmalısınız. İlişkinizin doğal yollarla büyümesine izin verin ve partnerinizin üzerine çok fazla düşmeyin. Bu ay evlilik, hamilelik, boşanma gibi kararlar almak için sağlıklı bir dönem değil. Bir ilişkiye başlamak ya da bitirmek için acele etmemenizi öneriyoruz.  

 

Başak Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Ağustos ayında Başak burçlarının hayatlarını yaratıcılık ve maneviyat yönetecek. Kariyerinizde ilerleme kaydedebilmeniz için kendinize network yaratmaya çalışmalısınız ve sosyal etkinliklerde sıkça boy göstermelisiniz. Sağılığınız mükemmel seyrederken aşk ilişkileriniz yavaş yavaş oluşacak. Venüs’ün Başak burcunda yaratacağı kişisel etki sizi olduğunuzdan da çekici kılacaktır. Modaya ve kişisel bakımınıza çok fazla para harcamamaya dikkat etmelisiniz. Aşk şimdilik Başak burçlarına uzak görünüyor. Kendinize zaman tanımalısınız.

 

Terazi Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Güneşten gelen işaretler Teraziler için Ağustos ayında iş hayatı ve aile ilişkilerinin önemli olduğunu vurguluyor. Bu ay finansal ferahlama açısından çok iyi geçecek. Aile hayatınızda ve evlilik hayatınızda bazı çatışmalar yaşayabilirsiniz. Bu ay bazı sağlık problemleri ile karşılaşabilirsiniz. Sağlığınıza daha fazla özen göstermeniz gerekiyor. Ağustos ayında Terazi’nin doğuşu aşk hayatınızın karmaşık olacağını gösteriyor. Aşk ve evlilik hayatınızda yakınlarınızın etkisi altında kalmamanız gerekiyor çünkü duygusal hayatınız çevrenizdeki insanların etkisinden ötürü kötü gidecek gibi görünüyor. Kendi hayatınızı kendiniz yaşamalı, kimsenin etkisi altında kalmamaya özen göstermelisiniz.

 

Akrep Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Satürn ve Mars Ağustos ayında Akrepler’in yaşamını oldukça etkileyecek. Özellikle kariyeriniz ve sağlığınız bu durumdan etkilenebilir. Jupiter’in etkisi ile maddi olarak iyi bir ay geçireceksiniz. Ailevi öncelikleriniz ve kariyeriniz arasında bazı seçimler yapmak zorunda kalabilirsiniz.  Sağlığınızda küçük sorunlar ile karşılaşabilirsiniz ancak biraz dikkat ederseniz hiçbir sorun yaşamayacak gibi görünüyorsunuz. İş ve aile içindeki sorunlar sizi aşk hayatınıza yöneltecek, huzuru aşkta arayacaksınız. Akrep burçlarını duygusal ilişkileri açısından şehvet dolu bir ay bekliyor.

 

Yay Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Ağustos ayı burç yorumunuza göre hayatta başarıyı yakalayabilmeniz için çevrenizle uzlaşmayı öğrenmeli ve işbirliği içine girmelisiniz. Mali durumunuz Ağustos ayı boyunca zorlu geçeceğe benziyor. Sağlığınız olağanüstü iyi olsa da aşk hayatınız stresli geçeceğe benziyor. Gezegenlerin burcunuza etkisinden ötürü aşk hayatınızda biraz fazla sorun yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda büyük kararlar vermek için uygun bir dönem değil. Sorunlarınızı sineye çekerek ilişkinize zaman vermeyi denemelisiniz.

 

Oğlak Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Oğlak burçları Ağustos ayında iş hayatına ve maneviyatına önem vermelidir. Bu ay kariyerinizi geliştirmeniz için önünüze birçok fırsat çıkacak. Mali durumunuz bu ay zor geçecek. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Ağustos ayında aile hayatınızda ve sağlığınızda ciddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu ay romantik ortamların arayışına girebilirsiniz. Hayatınızın diğer alanlarındaki sorunları çözmeye çalışırken aşkı bulabilirsiniz. Hastanede, bankada ya da işyerinde olabilir. Evli Oğlaklar çocuk planlaması için iyi bir dönemde olduğunuzu unutmayın!  

 

Kova Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Ağustos ayında Satürn ve Mars’ın etkisi Kovalar’ın hayatlarında olumsuz etkiler bırakabilir. Plüton’un etkisi ise kariyer hayatınızdaki ilerlemenizi durduracaktır. Neptün finansal büyüme için uygun bir ayda olmadığınızı gösteriyor. Sağlığınız bu ay biraz kırılgan olabilir. Bu ay kovalar için tek iyi haber mükemmel bir aşk hayatı. Evliyseniz çocuk planlaması için çok iyi bir dönem yaşayacaksınız. Partnerinizle olan romantik hayatınızın canlı ve güçlü olacağını söyleyebiliriz. Bu ay fazlası ile sosyalleşeceksiniz. Bol partili ve sosyal aktiviteli bir ay geçireceksiniz. Çok yoğun bir cinsel hayatınız olacağını söylesek yalan olmaz. Şehvet dolu bir ay sizi bekliyor.  

 

Balık Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Ağustos 2017’de Balıklar burçları için duygusal istikrar ve başkalarının ilgisi önemlidir. Maddi durumunuzu iyileştirmek için cesur adımlar atmanız gereken bir aya gireceksiniz. Aşk hayatınız aşırı mükemmeliyetçi olduğunuz için tehdit altında olabilir. Partnerinizin her hatasını gözüne sokmaktan vazgeçmelisiniz. Sağlık açısından hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Ağustos ayında Balık burçlarını da bol romantizm bekliyor. Ancak ilişkinizin geleceği için bir kesinlik görünmüyor. Geleceğe dair planlamalarınızı bir sonraki aya bırakırsanız iyi edersiniz!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here