Ana sayfa Uncategorized Mükemmel Cinsel Yaşam İçin Cevaplamanız Gereken 7 Soru

Mükemmel Cinsel Yaşam İçin Cevaplamanız Gereken 7 Soru

70
0

Harika Bir Cinsel Yaşam İçin Bu Soruların Cevabını Vermelisiniz!

 

Bu İçerik Cinsel Hayatınızı Değiştirecek!

 

Mükemmel bir cinsellik istiyorsanız açık oynamayı öğrenmek zorundasınız. Öncelikle kendinize karşı son derece açık olmalı ve bazı soruları kendinize sorup mutlaka cevabını almalısınız. Cevaplarınız sizi tatmin etmeli, seks hayatınız ve arzularınız hakkında kendinize dürüst davranmalısınız. Mükemmel bir cinsel yaşam için neyi istediğinizi bilirseniz, onu elde etmeniz çok daha basit olacaktır. Ayrıca cinsel fantezilerinizi keşfetmenin cinsel yaşamınıza değer katacağını unutmayın!


İkinci adım olarak, elbette ne isteğinize karar verdikten sonra isteklerinizi partnerinizle paylaşmalısınız. Cinsel arzularını partnerine söylemek bir çok kadın için utanç verici kabul edilebilir. (Birçok çift seks hakkında nadiren konuşur ve arzularını açıkça paylaşmaz.) Partnerinizle seks hakkında olabildiğince açık iletişim kurmayı başarırsanız ilişkinizin cinsel potansiyeli artar.

 

Daha önce hiç gitmediğiniz bir şehre sadece 3 günlüğüne gideceğinizi düşünün. Bu şehri keşfetmek için 3 gününüz olsaydı öylesine dolaşarak karşınıza çıkan yerleri mi görmek isterdiniz yoksa bu şehir hakkında görülecek yerler listesi yapıp nerelere gideceğinizi önceden planlayıp zamanınızı daha efektif mi kullanırdınız? Planlama doğaçlamayı ortadan kaldırmaz. Aksine anlamlı buluşmalar olasılığını arttırır. Eğer tarih seviyorsanız bu şehirdeki müze ve tarihi yerleri öğrenip nerede olduklarını bilirsiniz ve planlı seyahatiniz sayesinde onları görmeden geri dönmezsiniz.

 

Cinsel hayatınızı planlamak da bundan farklı değildir. Hayatınızı herhangi bir plan yapmadan gelişigüzel zamanlarda seks yaparak geçirebilirsiniz ya da arzularınız hakkında spesifikleşip çılgınca tatmin edici bir cinsel hayata sahip olabilirsiniz.

 

Bir ilişki içindeyken cinsel hayatınızın sizi tatmin etmesini istiyorsanız bunu konuşmak zorundasınız!

 

Seks hakkında konuşmaya çalıştığınızda eşiniz savunmaya mı geçiyor? Arzularınız hakkında onunla iletişim kurmak inanılmaz samimi ve romantik bir süreç olabilir. Sevgilinizin orada olduğunu, daha önce hiç bilmediğiniz parçalarını keşfedeceksiniz, varsayımları ve yanlış anlamaları netleştireceksiniz ve artık sizi tatmin etmeyen cinselliğinizi tarihe gömeceksiniz. Çiftlerin seks hakkındaki arzularını açıkça birbirlerine söyleyebilmesi ilişkinizin cinsel boyutunu zirveye ulaştırır.


Seks hakkında konuşmaya başlamadan önce, mümkün olduğunca açık fikirli ve önyargısız olmalısınız.

Seks hakkındaki arzularınızı partnerinizle paylaşmadan cevaplamanız gereken 7 soru!
1. Sizi en çok tahrik eden masaj çeşidi hangisidir ya da hoşlandığınız dokunuz şekli nedir?

2. Vücudunuzun daha sık dokunmasını istediğiniz herhangi bir kısmı var mı?

3. Ne tür bir ön sevişme ya da hangi sözler size kendinizi daha seksi hissettiriyor?

4. Seks sırasında denemek istediğiniz, ancak henüz yapmadığınız bir şey var mı varsa nedir?

5. Gözlerinizin bağlanmasını ister miydiniz?

6. Erken yaşlarda kurduğunuz bir fantezi oldu mu, bunu şimdi denemek ister misiniz?

7. Gerçekten sizi tahrik eden bir film sahnesi var mı, partnerinizle bu sahneyi seyretmek ister misiniz?

Mükemmel cinsel yaşam için en önemli şey, seks hakkında açık, samimi ve rahatça konuşabilmektir. Mükemmel çiftler seks hakkında daha sık konuşur, istediklerini elde eder ve cinsel hayatlarını daha özgürce yaşarlar. Birbiriyle cinsellik hakkında konuşan çiftler diğerlerine oranla çok daha mutludur.  

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here