Ana sayfa Uncategorized Bir Erkeği Kendinize Aşık Etmenin 6 Kolay Yolu!

Bir Erkeği Kendinize Aşık Etmenin 6 Kolay Yolu!

109
0

Hoşlandığınız Erkeği Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz?

 

Her şeyden önce vereceğimiz tüyolar için şimdiden teşekkür ediyoruz!

Hepimiz bazen kadınların sahip olduğu gücün “şeytani” olarak adlandırıldığına şahit olmuşuzdur. Evet kadınların gerçekten doğaüstü güçleri var! Ancak her kadın bu güçlerini nasıl kullanacağı hakkında bilgi sahibi değil. Neyse ki Parizyen ekibi bu güçleri erkekler üzerinde nasıl kullanacağınız, bir erkeği kendinize nasıl aşık edebileceğinize dair ipuçlarını buldu ve gururla sizinle paylaşmaya karar verdi. Size düşen ise bunları öğrenmek ve uygulamak!  

Bu küçük hileleri öğrendiğinizde, gerçek bir flört uzmanı olacaksınız!  Bundan sonraki adımlarda ise tuzağınıza düşürmek istediğiniz avınızı usulca beklemeye başlayacaksınız!

İlişki uzmanları flört etmeyi, her iki tarafında eğlendiği bir iletişim modeli olarak tanımlıyor. Flört birçok mimik ve ince düşünceyi içermektedir onlara göre.

Birçok kadın bir partneri olmasına rağmen günlük hayatında diğer erkekler tarafından da beğeni toplamayı isteyebilir. Hatta küçük şeytani oyunlar bile oynayabilir. Eşinden ya da sevgilisinden övgü dolu sözler duymanın dışında hala başkalarının da dikkatini çekebildiğini bilmek kadınların egolarını okşar. Bu yüzden özellikle bekar kadınlar kurbanlarını bulmadan önce kendilerini hem ruhsal olarak hem de dış görünüş açısından hazırlarlar.

Amerikalı uzmanlar  flörtleşmek istediğiniz bir erkeği nasıl kendinize aşık edebileceğinize dair 8 kolay yol öneriyor. Bu yolların neler olduğuna birlikte bakalım!

 

Bir Erkeği Kendinize Aşık Etmenin 6 Basit Yolu!

 

1. Kendinize aşık etmek istediğiniz erkeğin asla hayır diyemeyeceği, çekici bir kadın düşünün. Onu izleyin ve vücut dilini analiz edip siz de uygulayın.

Örneğin: Angelina Jolie. Duruşu, bakışları, mimikleri… Tüm bunları nasıl kullanıyor? Güzelliğinin yanında cazibesini arttıran tavırları neler? Bu arada seksi olmak adına dekolteyi abartmayın! Dekolteniz yüzde 20 ya da 30 oranında olmalıdır. Aksi takdirde kendinize aşık etmek istediğiniz erkek yanlış izlenimlere kapılabilir. Sonuçta hedefiniz onu yatağa atmak değil, kendinize aşık etmek.

2. Onu kendinize aşık edebileceğinize önce siz inanın!

Yine uzmanlara göre kendisine günde  beş kez “ ben çekici bir kadınım” gibi ifadeler kullanmanızı öneriyor. Hatta kendinizi çekici ve güzel bulduğunuzu abartmadan ona da hissettirmelisiniz. Kendine güvenen kadınların özgüvenleri duruşlarına yansır ve özgüveni yüksek olan kadınların havası erkekleri her zaman etkiler.

 

3. Onun sık uğradığı mekanlara gidin!

Kendinize aşık etmek istediğiniz erkek hakkında detaylı bir stalklama işine girişin. Nerelere gittiğini, ne tür hobileri olduğunu öğrenin. Yemek yediği restoranda sürekli karşısına çıkıp sizi fark etmesini sağlayın ya da spor salonunda. Küçük tebessümler de sizi fark etmesi için  işe yarayacaktır. Yavaş yavaş merhabalaşmaya, daha sonrasında sıkı bir muhabbet kurmaya çalışın ancak bunu yapmadan önce hakkında biraz daha fazla bilgi edinin ve muhakkak onun hoşlandığı konuları araştırıp bunlar üzerine konuşun! Sizde kendi sevdiği şeyleri görmesini sağlayın! Örneğin, tarih ilgi alanları arasındaysa sizin de en azından üzerine konuşabilecek kadar tarih öğrenmeniz gerekecektir.  

 

4. Her erkeğe aynı mesafede davranmayın!

Etrafınızdaki diğer erkeklerle onunla olduğunuz kadar samimi olmayın. Ona yaptığınız esprileri ya da komplimanları yapmayın. Ona kendisinin diğerlerinden farklı olduğunu hissettirin. Çevredeki onlarca erkek dururken sadece kendisine ilgi gösteren seçici bir kadınla flörtleşmek her erkekte zoru başarma hissi yaratacaktır ve zor olan her zaman ilgi çekicidir.  

 

5. Konuşmaya başlamadan önce beden dilinizi mutlaka kullanın!

Onunla muhabbet etmeye başlamadan önce muhakkak göz teması kurun. Gözleri kaçırmadan kurulan temaslar özgüven doludur ve her zaman varlığını hissettirir. Gülümsemek, uzun uzun anlamlı bakışlar atmak onunla ilgilendiğinizi gösterecektir. Evet bu onun egolarını okşayacak ancak bu her erkeğin hoşuna gidecektir. (Erkekler doğaları gereği egolarının okşanmasını kadınlardan daha çok isterler)

 

6. İlk buluşmada müzik, alkol, eğlence gibi konulardan konuşun.


Daha ilk buluşmanızda ona hayat hikayenizi anlatmaktan vazgeçin. Eğlenceli yanlarınızı görmesini, ortak zevkleriniz olduğunun farkına varmasını ve yaşam enerjinizi hissetmesini sağlayın. Dünyanın merkezi olmadığınızı ama dünyanın merkezinde yaşadığınızı ve sizinle birlikte olduğu anlarda yaşamdan zevk alacağını ona gösterin. Ortak müzik zevkleri, eğlence anlayışı, kitaplar, filmler, alkolle ilgili ilginç deneyimlerinizi anlatıp birlikte gülebilirsiniz.

 

Artık sıra uygulamaya geçmenizde!

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here