Ana sayfa Uncategorized Sevgiliniz Size Gerçekten Aşık Mı?

Sevgiliniz Size Gerçekten Aşık Mı?

85
0

Milyarlarca insanla dolu dünyada, kalbinizin ve ruhunuzun ihtiyaçlarını karşılayan doğru erkeği bulmak elbette kolay değildir. Ancak tüm çabalarınız ve denemeleriniz sonucunda doğru kişiyi bulmayı başarırsanız deneyimleyeceğiniz mutluluk hissinin bir eşi daha yoktur! Mükemmel ilişkiyi bulana kadar harcadığınız zaman bazen birkaç yıl sürebileceği gibi bu süreçte birçok farklı insanla birliktelik de yaşayabilirsiniz. Tabii ki her ilişkiniz mutlu sonla bitecek diye bir kural yoktur. Sonuçta ayrılıklar da sevdaya dahildi değil mi? 🙂 Peki mükemmel ilişkinin reçetesi nedir? Birlikte olduğunuz kişinin doğru kişi olduğunu nasıl anlayabilirsiniz ve size gerçekten aşık olup olmadığını nasıl anlayabilirsiniz? Parizyen ekibi bu konuyu araştırmaya ve aşık olduğunuz kişinin de size aşık olup olmadığını anlamanıza yardımcı olmak için kolları sıvadı.

Size Gerçekten Aşık Olup Olmadığını Nasıl Anlarsınız?

Onun da size aşık olup olmadığını anlamanız için 11 ipucu var. İşte bu 11 ipucu:

1. Her ortamda sizinle ve başarılarınızla övünüyor mu?

Örneğin, iş yerinde hedeflerinize yönelik bir yarışma düzenlendi ve siz de bu yarışmayı kazanarak büyük ödül olan iki kişilik yurt dışı seyahatini kazandınız. Eğer sizin başarınızla, mutluluğunuzla gerçekten ilgileniyorsa ve tüm çevresine sizden övgü ile söz ediyorsa size gerçekten değer veriyordur. Çünkü sizin mutluluğunu onun mutluluğunuzu, sizin sıkıntınızı kendi sıkıntısı gibi görüyordur.

2. Yıllardır süren bir ilişkiniz olmasına rağmen hala sizin rahatınızı önemsiyor mu?

Tüm gün gezdiniz. Oldukça yorgunsunuz ve cicim aylarını geride bırakalı çok oldu. Eve dönme vaktiniz geldi. Hala eskisi gibi sizi evinize kadar bırakıyor mu yoksa bir taksiye bindirip “eve gidince haber ver aşkım” mı diyor? Size gerçekten aşık olan bir erkek aradan yıllar geçse bile sizi önemser, sizin için harcayacağı ekstra zamanı kayıp olarak görmez. Gecenin 2’si de olsa sizinle evinize kadar gelerek hem sizin güvende hissetmenizi ister hem de yanınızda biraz daha fazla zaman geçirdiği için mutlu olur.

3. Sizi siz yapan özelliklerinizi değiştirmeye çalışıyor mu?

Hatasız insan yoktur değil mi? Her mükemmel insanın kusurları vardır elbette. Sevgiliniz de sizin hatalarınızın ve ona göre olumsuz özelliklerinizin farkındadır. Yemek yapmaktan hoşlanmadığınızı biliyordur mesela ama bunu sorun etmiyordur. Sizi karakteristik özelliklerinizi değiştirmeye zorlamıyorsa, olduğunuz gibi kabul ediyor ve kabul ettiği gibi seviyorsa o zaman size gerçekten aşıktır.

4. Birkaç gün görüşmediğinizde sizi özlüyor mu?

Buluşup birlikte zaman geçirme talebi genellikle sizden mi yoksa sevgilinizden mi geliyor? Görüşmek için sürekli onun peşinde koşmak, uygun zamanını kollamanız mı gerekiyor yoksa sizi 2 gün görmezse 3. gün muhakkak bir bahane bularak süpriz iş çıkışı ziyaretleri mi yapıyor? Size gerçekten aşık olan bir erkek sizinle zaman geçirmek ister ve birkaç gün görüşmediğinizde sizi özler.

5. Yanında utanç duygusuna kapılmadan özgürce ağlayabiliyor musunuz?

Hepimiz zaman zaman depresif ruh hallerine bürünebiliriz. Hayatımızda bir şeyler ters gidiyor ve canımızı sıkıyor olabilir hatta onunla tartıştığınız için sinirleriniz gerilmiş olabilir. Bu tarz durumlarda gözyaşlarınıza hakim olamayıp ağlamaya başladığınızda, suratını ekşitip “ne var şimdi bunda ağlanacak” mı diyor yoksa daha iyi hissetmenizi sağlayacak şeyler söyleyip sizi güldürmeye mi çalışıyor? Size gerçekten aşık olan erkek ağlamanızdan sıkılmaz, aksine üzüldüğünüz için kendisini kötü hisseder ve size yardımcı olmaya, telkin etmeye çalışır.

6. Arkadaşları ilişkilerindeki sorunlardan bahsederken o da sizin yaşadığınız sorunları anlatıyor mu?

Her ilişkide sorunlar olabileceği gibi sizin mükemmel ilişkinizde de zaman zaman tartışmalar, kavgalar olabilir. Aranız bozuk da olabilir. Peki sevgiliniz arkadaş ortamında yaşadığınız sorunları anlatıyor mu yoksa sizin için özel olan ilişkinizde yaşadığınız sıkıntıları sadece sizinle mi çözmeye çalışıyor. Gerçekten aşık olan erkekler arkadaşlarına sevgilileri ile ne kadar anlaşamadıklarını ne kadar sorun yaşadıklarını anlatmaz aksine mutlu davranır ya da tamamen sessiz kalırlar.  

7. Ailenize karşı yaklaşımı nasıl? Onlarla tanışmaktan kaçıyor mu?

Gerçekten aşık olan ve sizinle bir gelecek planlayan erkek ailenizi kendi ailesi gibi benimser ve onlarla tanışmaktan, görüşmekten kaçmaz. Eğer ailenizden uzak duruyorsa gereksiz gere başına iş açmak istemediğindendir. Seven erkek aileye girmeyi dezavantaj değil avantaj olarak görür!

8. Arkadaşlarınızla arası nasıl?

Aşık erkek sevgilisi ile olduğu kadar sevgilisinin arkadaşları ile de vakit geçirmeye hayır demez. Sürekli yalnız kalmayı talep etmektense sizin ortamınıza girmeyi, arkadaşlarınızla iyi ilişkiler kurmayı, onlarla arkadaş olmayı da ister. Hatta uzun zamandır bir arkadaşınızla görüşmediğinizi fark ettiğinde bir sorun olup olmadığını sorar. Çünkü o sizin önemsediklerinizi önemser.

9. Sinirli anlarınızı anlayışla karşılıyor mu?

Hepimiz insanız ve hepimizin sinirleri zaman zaman gerilebilir. Bazen bağırıp çağırdığınız  ters anlarınız olabilir. Sevgiliniz eğer gerçekten size aşıksa bu anlarda sizi anlayışla karşılar. Her insanın bir sinir sistemi olduğunu ve patlamalar yaşayabileceğini bilir. Sizi öylece bırakıp gitmez, telefonu yüzünüze kapatmaz, sakince dinler ve sizi yatıştırmaya çalışır. Çünkü onun temelde ilgilendiği şey sizin iyi olmanızdır.  

10. Sizi her halinizle beğeniyor mu?

Acilen evden çıkmak zorunda kaldığınız bir gün ani bir kararla onu görmeye gittiniz. Saçınız başınız dağınık, makyaj yapma fırsatınız olmadı. Sizi bu halinizle de beğeniyor mu yoksa “bu ne hal” deyip burun mu kıvırıyor. Gerçekten aşık olan erkek siz kendinizi güzel hissetmediğiniz anlarda bile size her halinizle güzel olduğunuzu söyler. Sizi her an beğendiğini hissettirir.

Siz yine de unutmayın! Bir ilişki çift yönlü bir caddeye benzer. Mükemmel bir ilişki için özveriyi sadece partnerinizden beklerseniz kaybedersiniz. Size davranmasını istediğiniz şekilde ona davranmayı ihmal etmeyin. Aksi takdirde o da sizin ona gerçekten aşık olup olmadığınızı sorgulamaya başlayacaktır.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here